Jump to content
Saint

PPD.pl - padł?

Recommended Posts

Od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego ranka były problemy z serwerem, już wszystko powinno być w porządku.

Mam odnośnie padów (to się zdarza) takie pytanie:

domeny, których dns-y są zmienione działają poprawnie (tak przynajmniej zaobserwowałem) a te, które są przekierowane - wtedy "leżą".

Tak będzie, czy mozna coś w tym kierunku poprawić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie ciągle leży. Lipa .

---------------------------

 

 

edit:

 

wstał

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za dzisiejsze problemy z PPD.pl, mieliśmy problemy z serwerem, które, mam nadzieję, są już zażegnane. W najbliższych dniach, jak wspomniał Mateusz, sytuacja zmieni się diametralnie na plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na dniach ten problem zostanie rozwiązany, jak i wiele innych.

 

Przepraszam za dzisiejsze problemy z PPD.pl, mieliśmy problemy z serwerem, które, mam nadzieję, są już zażegnane. W najbliższych dniach, jak wspomniał Mateusz, sytuacja zmieni się diametralnie na plus.

 

Kiedy otwarcie tego nowego serwisu? Nie mogę się już doczekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy otwarcie tego nowego serwisu? Nie mogę się już doczekać :)

 

 

Z ppd aż tak źle? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z ppd aż tak źle? :)

 

No nie, ppd jest fajny a i cennik hurtowy ma lepszy od "nowego" :) Tylko te pady ostatnimi czasy dokuczały. Czekam jedynie na te nowości i jak wpłyną na rynek.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie, ppd jest fajny a i cennik hurtowy ma lepszy od "nowego" :) Tylko te pady ostatnimi czasy dokuczały. Czekam jedynie na te nowości i jak wpłyną na rynek.

 

Wiele się zmieniło, nie tylko serwer. Najważniejszych zmian jeszcze gołym okiem nie widać, wszystko w swoim czasie. Spodziewam się dać oficjalne ogłoszenie w poniedziałek lub wtorek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam za dzisiejsze problemy z PPD.pl, mieliśmy problemy z serwerem, które, mam nadzieję, są już zażegnane. W najbliższych dniach, jak wspomniał Mateusz, sytuacja zmieni się diametralnie na plus.

 

To juz bylo tak czesto od kilku miesiecy powtarzane, ze zaczyna byc nudne ;-)

 

Wiele się zmieniło, nie tylko serwer. Najważniejszych zmian jeszcze gołym okiem nie widać, wszystko w swoim czasie. Spodziewam się dać oficjalne ogłoszenie w poniedziałek lub wtorek. ;)

 

Jak na razie zmienilo sie tyle, ze nie dziala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To juz bylo tak czesto od kilku miesiecy powtarzane, ze zaczyna byc nudne ;-)

 

 

 

Jak na razie zmienilo sie tyle, ze nie dziala :)

 

 

Wszystko działa, tylko u niektórych zgubiło rekord dns, bo z ns2 zniknął. Na ns1 cały czas jest (teraz już na obu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda premium.pl śmiga, ale w ppd. zostały domeny, pieniądze, rezerwacje - i mam wrażenie, że jeszcze trochę powinien podziałać a tu niestety cisza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczął działać. Ale po zalogowaniu i dyspozycji otrzymania kod authinfo zostałem poinformowany , że nie jestem właścicielem domeny?

 

PPD przejmuje moje domeny??? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyślij mi na idzinski@interson.pl kilka przykładów.

ok wysłane, gdyby były problemy z wysłaniem maila do mnie bo widzę, że coś tam się psuje to proszę o kontakt via pw

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×