Jump to content
rolex

Czy az tak sie zarabia na domenach ?

Recommended Posts

Ja za domenowe zyski auta nie kupiłem, bo musiałbym kupić gorszy, starszy i tańszy niż obecnie mam. Dlatego kupiłem sobie parę innych rzeczy i domen oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedzcie mi czy az tak dobrze sie zarabia na domenach ze ktos sobie kupil np auto ?

Ja kupilem 7-letniego Forda za 2 pierwsze miesiące zarobków z Dropped.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje Michal, a pamietam jeszcze niedawno jak zaczynales sprzedawac "programik" na Allegro. Sprawiales wrazenie osoby nie dokonca zdajacej sobie sprawe z potencjalu drzemiacego w "biznesie domenowym" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Programik to scav sprzedawał... ale fakt, przez ten rok sporo się nauczyłem. Jednak sprawdza się moja stara zasada: nie robić czegoś samemu, tylko dostarczac innym narzędzia - to się zawsze bardziej opłaca... W sierpniu Dropped.pl przechwyciło ponad 400 domen :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Programik to scav sprzedawał... ale fakt, przez ten rok sporo się nauczyłem. Jednak sprawdza się moja stara zasada: nie robić czegoś samemu, tylko dostarczac innym narzędzia - to się zawsze bardziej opłaca... W sierpniu Dropped.pl przechwyciło ponad 400 domen :lol:

 

Tylko pogratulować! :-)

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl/dnt - testuj domeny za 1.60 PLN!

http://domenytanio.pl - domeny .pl IDN tylko 9.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja kupilem 7-letniego Forda za 2 pierwsze miesiące zarobków z Dropped.pl :)

 

 

a ja sprzedałem wszystkie samochody i tak mieszkam prawie w firmie

kupiłem sobie dla małej rekompensaty, kilka nowiutkich aut....

.....szkoda tylko, że to literówki :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minal rok od zalozenia tego tematu? Jakies zmiany? Nowe auta w garazach, nowe opiekacze, itd? :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minal rok od zalozenia tego tematu? Jakies zmiany? Nowe auta w garazach, nowe opiekacze, itd? :)

 

Pewnie szybciej nowe domeny w portfoliach :lol: i wrzody na żołądkach :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja kupilem 7-letniego Forda za 2 pierwsze miesiące zarobków z Dropped.pl :)

trudno w to teraz uwierzyc patrzac na dropped, ze to bylo rok temu

 

dzis to Michala pewnie stac nawet na...nowa Dacie z salonu ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
trudno w to teraz uwierzyc patrzac na dropped, ze to bylo rok temu

 

dzis to Michala pewnie stac nawet na...nowa Dacie z salonu :)

Myślę, że dalej jeździ tym fordem, za to pozakładał opcje na wszystko co się rusza i za rok będzie ferrari. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedzcie mi czy az tak dobrze sie zarabia na domenach ze ktos sobie kupil np auto ?

 

Jasne, że się da. Ja kupiłem.

Edited by sqr86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minal rok od zalozenia tego tematu? Jakies zmiany? Nowe auta w garazach, nowe opiekacze, itd? :)

 

Ostatnio musiałem sprzedać czajnik żeby przedłużyć jedną domenę na którą ktoś mi założył opcję i nie chciał się przyznać... :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio musiałem sprzedać czajnik żeby przedłużyć jedną domenę na którą ktoś mi założył opcję i nie chciał się przyznać... :-(

Idz do sądu wygraną masz w ręce - wkońcu Twoja domena a on uniemożliwia Ci jej przedłużenie (działanie w złej wierze).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Idz do sądu wygraną masz w ręce - wkońcu Twoja domena a on uniemożliwia Ci jej przedłużenie (działanie w złej wierze).

Co ty pier....., ostanio takie farmazony wypisujesz, że szkoda czytać. Naćpałeś się?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Idz do sądu wygraną masz w ręce - wkońcu Twoja domena a on uniemożliwia Ci jej przedłużenie (działanie w złej wierze).

 

Nie no, przecież mogłem przedłuzyć, tylko musiałem sprzedać czajnik żeby dołożyć parę złotych, bo nie mogłem tego zrobić taniej, przez opcję. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

No niby lepiej, ale polski rynek domen jest wciąż za skromniutki w porównaniu do innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×