Jump to content
rolex

Czy az tak sie zarabia na domenach ?

Recommended Posts

Idz do sądu wygraną masz w ręce - wkońcu Twoja domena a on uniemożliwia Ci jej przedłużenie (działanie w złej wierze).

 

Gwoli scislosci bede to powtarzal do znudzenia ! Nie ma w polskim prawodawstwie paragrafu o dzialaniu w złej wierze dot. domen !

To jest kluczowe ale w przepisach UDRP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michau teraz jezdzi nowa Skoda :)

Skodą to Michau jeździ w Polsce by ludzi bogactwem w oczy nie kłuć a pod jego amerykańską siedzibą, pewnie jakiś Lincoln MKX stoi by go na lotnisko mogła fajna kierowniczka podwozić.

A tam - niech zgadnę - Hawker 800 XP czeka ?

I nie ma znaczenia, że nie Vista tylko XP i nie własny tylko od luxjet'a wynajęty bo nie można mieć wszystkiego od razu aby nie zwariować ;)

 

A tak już bardziej serio - a propos pierwszego pytania w tym wątku - gdy ktoś wszystkie zarobione pieniądze przeznacza na konsumpcję zamiast większość z nich dalej zagnać do pracy, to znaczy, że naprawdę musiał strasznie dużo zarobić albo nie wie co czyni.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gwoli scislosci bede to powtarzal do znudzenia ! Nie ma w polskim prawodawstwie paragrafu o dzialaniu w złej wierze dot. domen !

To jest kluczowe ale w przepisach UDRP

 

Jeśli jesteś tego taki pewien, to załóż opcję na jedną z tych oto domen http://www.doomeny.pl/?domena=jedenprocent.pl .

Mogę Ci wtedy zagwarantować, że przez najbliższe lata na wszystkie zapytania dotyczące Twoich domen będziesz odpowiadał z celi ZK Warszawa-Białołęka:lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja teraz to, co zarobię na domenach muszę przeznaczyć na konsumpcję w postaci wózka dla bliźniaków :)

Gratulacje! Dlaczego się nie chwalisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chwalił się już w którymś wątku. Ale dzieci chyba dopiero w drodze :)

Artur da znać to przyjedziemy na pępkowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja teraz to, co zarobię na domenach muszę przeznaczyć na konsumpcję w postaci wózka dla bliźniaków :)

 

W tym momencie to rzeczywiście kaczory przeginają . Niech im PIS kupi wózek , dlaczego ty masz to robić ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Artur da znać to przyjedziemy na pępkowe :)

Jasne, zapraszam w lutym do Ostrołęki ;)

 

W tym momencie to rzeczywiście kaczory przeginają . Niech im PIS kupi wózek , dlaczego ty masz to robić ? ;)

 

Przez nich słowo "bliźniaki" będzie jeszcze długo źle kojarzone, biednym, niewinnym kaczkom też reputacja spadła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie po kolizji nie stać na kolejną vectre ;(

Pisałeś apze niedawno że ktoś założył opcje na Twoje domeny, ciekawe czy ta kolizja ma z tym związek i czy w przyszłości też zamierzasz mieć jakieś kolizje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisałeś apze niedawno że ktoś założył opcje na Twoje domeny, ciekawe czy ta kolizja ma z tym związek i czy w przyszłości też zamierzasz mieć jakieś kolizje :)

Jak nie wiadomo kto założył to na pewno to był heden.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak nie wiadomo kto założył to na pewno to był heden.pl :)

 

No i jeszcze mieszkam w miarę blisko Apze więc pewnie kolizja to też moja sprawka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
e tam domeniarze - ebiznesmeni to dopiero zarabiaja :lol:

 

Zgadzam się.

Ja już 2 lata prowadzę mój e-biznes, który sprawił, że jestem całkowicie niezależny od rodziców, a zainteresowałem się domenami bo chociaż mój biznes daje mi pieniądze to nie chce mi się biegać na pocztę i wysyłać paczek ;)

Wolę zająć się studiowaniem albo patrzeniem w sufit, a domeny niech "rosną";)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minal rok od zalozenia tego tematu? Jakies zmiany? Nowe auta w garazach, nowe opiekacze, itd? :lol:

Tak - kupiłem maszynę do robienia chleba, super się sprawdza gdy mam daleko do sklepu ze świeżym pieczywem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak - kupiłem maszynę do robienia chleba, super się sprawdza gdy mam daleko do sklepu ze świeżym pieczywem :lol:

Również polecam Moulinex (mam OW5000, ale wyszedł już jakiś nowszy model z możliwością robienia bułek, bodajże OW6XXX). Szczególnie przydatne przy ostatnich cenach chleba. Kupiłem w będzińskim młynie mąkę chlebową za 1,20 zł /kg i tylko piec i jeść ;)

 

Tak poważnie, to po ok 10 miesiącach od zakupu pierwszej domeny (innej niż "dla siebie") właśnie wyszedłem na 0 zł (wliczając w to parking). Jestem bardzo zadowolony, ponieważ nadal mam kilka nie najgorszych (nie mylić z dobrymi ;) ) domen, które kosztowały mnie jedynie poświęcony czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również polecam Moulinex (mam OW5000, ale wyszedł już jakiś nowszy model z możliwością robienia bułek, bodajże OW6XXX). Szczególnie przydatne przy ostatnich cenach chleba. Kupiłem w będzińskim młynie mąkę chlebową za 1,20 zł /kg i tylko piec i jeść :lol:

Ja też kupiłem Moulinex, nie pamiętam jaki model bo został na działce... Chlebek pyszny i przez parę dni świeży, a syf kupiony w sklepie po 1 dniu nie nadaje się do jedzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też kupiłem Moulinex, nie pamiętam jaki model bo został na działce... Chlebek pyszny i przez parę dni świeży, a syf kupiony w sklepie po 1 dniu nie nadaje się do jedzenia.

 

Nie kuś, nie kuś... :lol:

 

Jeszcze troche posiedze w tych domenach i może tez sobie taki sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze troche posiedze w tych domenach i może tez sobie taki sprawie.

Nie pamiętam słowa jak się określa takie wypowiedzi, bo kokieterią domenową tego nazwać nie można :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym momencie to rzeczywiście kaczory przeginają . Niech im PIS kupi wózek , dlaczego ty masz to robić ? ;)

 

 

Jest wrzesień 2008 r. - Rządzi PO. Już jakieś 2 lata? :lol:.

Choć faktycznie, z kaczorem na swoim czele ;).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×