Jump to content
mastercobra

Sex.gy

Recommended Posts

Czy to nie Ty narzekałęś że nic nie sprzedałeś?

Gratuluje

domena z takim keywordem to najwyższa półka no ale o .gy nie mam pojęcia

 

może i ja coś kiedyś pchne oprócz tej jednej FM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje a przy okazji tak egzotycznej koncowki pytanie: jak wyglada transfer takiej domeny? masz jakis kod authinfo i wysylasz go do sedo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, dostalem od sedo ich login na eurodns i poprostu z panelu przetransferowalem do nich, teraz czekam na ich potwiedzenie i kase przelewaja. Mialem jeszcze jedna na oku, sex.do , ale spoznilem sie pare godzin ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, chyba na początku chciałeś trochę więcej za nią (był wątek na tym forum) :)

 

Mimo wszystko z pewnością będziesz miał miłe Święta (każda dobra sprzedaż podnosi na duchu i napawa optymizmem na przyszłość).

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje, ale z drugiej strony perspektywę dla tej domeny całkiem prawdopodobną przewidywałeś...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnie bym jej nie sprzedal ale ida swieta jade do Polski i trzeba z czegos wyzyc, jak dla mnie spokojnie moglem wziac za nia z 5000 euro, ktos zarejestrowal sexy.gy i tez na sedo dal, pare ofert mial i nie odsprzedawam ;) troche mi szkoda ale coz zrobic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

uważam, że to był dobry interes ;) znacznie lepszy niż trzymanie jej 20 lat , jak to miałeś zamiar zrobić(chociaż to się jeszcze okaże ;) )

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×