Jump to content
DD

Ciekawe artykuły o domenach

Recommended Posts

Nie uwierzę, że nie wiedzą o istnieniu podmiotów przechwytujących domeny. Jeden wielki wałek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezłe ninje i nierealne ceny. Ciekawe ile z tego sprzedadzą.

 

Może ninjami bym ich nie nazwał, przynajmniej nie wszystkie. Ceny jednak rzeczywiście dalece odbiegające od realiów. Tak czy owak nie pozostaje nic innego jak życzyć im powodzenia i sprzedaży za te ceny. Myślę, że wszyscy byśmy na tym skorzystali ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezłe ninje i nierealne ceny. Ciekawe ile z tego sprzedadzą.

To prawda. Najciekawsza chyba sport24.pl.

 

Swoją drogą to ostatnio większość dużych grup mediowych robi porządki w serwisach i domenach...

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Niezłe ninje i nierealne ceny.

 

Większość tak, ale o "smaki.pl" i szczególnie "rejs.pl" za 15k, to bym tego nie powiedział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te mi sie nawet podobaja:

smaki.pl

rejs.pl

ocen.pl

 

Te tez od biedy nie sa takie najgorsze

trafnie.pl

kulisy.tv

 

...tylko te ceny :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezłe ninje i nierealne ceny. Ciekawe ile z tego sprzedadzą.

Hmm, dla mnie kilka raczej tanie - jesli chodzi o cena dla domena+serwis - cena dla serwis+domena != domena.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Też zauważyłem ten tekst w necie.

 

Ja zwróciłem uwagę na dwie kwestie:

- obiektywne podejście do tematu, nikt nie wspomina o domenowych "hienach" ;-), po prostu ktoś nie dopilnował przedłużenia i jakie tego są konsekwencje,

- ciekawy wątek IDN-a i nIDN-a, ludzie prezydenta twierdzą, że przecież wszystko jest pod IDN-em, a autor tekstu kontruje, że nikt nie wie o takiej formie domeny.

Edited by andrasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Najlepszy cytat:

 

I to nie jest żaden zarzut: a jeśli już, to pod adresem sztabu Rafała Bruskiego, który zaniedbał dobrze wypromowaną witrynę. Zarzucił ją na rzecz dziwacznej - bo pisanej z polskimi znakami - strony rafałbruski.pl, o której mało kto wie i na którą mało kto wchodzi (ręka do góry, który z internautów pisze polskie znaki w adresach).

 

http://rafałbruski.pl - faktycznie jest tam strona prezydenta Bydgoszczy. ;) Może jego domena nie jest dziwaczna tylko przyszłościowa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×