Jump to content
Sign in to follow this  
dawid012

spadek skuteczności przechwytywania ?

Recommended Posts

Witam

jestem sezonowym domeniarzem i mam takie luźne spostrzeżenie..

 

ok pół roku temu, kiedy dodawało się domeny do przechwycenia to niemal wszystkie lądowały u przechwytującego lub na aukcji wewnętrznej, teraz z tego co widzę to większość ma status "przechwycona w innym serwisie".

 

Nie wiem na czym polega system przechwyceń, ale czy pojawiły się nowe serwisy, czy te starsze udoskonaliły swoje skrypty?

Czy może to mylne spostrzeżenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurencja Panie, konkurencja... :)

... a spostrzeżenia i odczucia trafne + do tego błędne komunikaty Dropped. Czasami "przechwycona" oznacza odnowiona i takie tam niuanse.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dużo gorzej jest, nie da się ukryć. Ja ostatnio nawet skorzystałem z przypomnienia haseł do innych łapaczy, bo dużo dobrych domen przeleciało bokiem na aukcjach w innych serwisach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dużo gorzej jest, nie da się ukryć. Ja ostatnio nawet skorzystałem z przypomnienia haseł do innych łapaczy, bo dużo dobrych domen przeleciało bokiem na aukcjach w innych serwisach. :)

 

Ja również :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, że mniej przechwyceń. Ja też już łapię dodatkowo w innym serwisie, bo mi kilka domen przeleciało koło nosa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja również to odczułem i to bardzo.

Z xx domen do przechwycenia Dropped przechwycił 2-3 cała reszta w PPD cos tam w parkdomen.pl

Ale dziś udało mi się przechwycić domenę która od 2 miesiecy była rejestrowana w AZ a Dropped nie dawał rady przechwycić, 3 minutki przed wygasnięciem dałem do PPD i jest :) geotermal.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z założenia daję pokonkurować wszystkim trzem liderom. I różnie się to układa.

Udało mi się nawet przechytrzyć wszystkich łapaczy bo jedną domenę wziąłem z paca (kilka minut po spadzie) - więc nikt się nie spisał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mam jeszcze takie male pytanie:

ktory serwis przechwycil brytyjskie*pl ?

kilka razy juz widzialem ta stronę na nie przechwyconej stronie..

Share this post


Link to post
Share on other sites
to mam jeszcze takie male pytanie:

ktory serwis przechwycil brytyjskie*pl ?

kilka razy juz widzialem ta stronę na nie przechwyconej stronie..

 

Żaden :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja z założenia daję pokonkurować wszystkim trzem liderom. I różnie się to układa.

Udało mi się nawet przechytrzyć wszystkich łapaczy bo jedną domenę wziąłem z paca (kilka minut po spadzie) - więc nikt się nie spisał :)

Gdzie trzech się bije tam czwarty, piąty czy szósty korzysta :)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również bardzo odczułem ten spadek, coraz więcej podbierają domen podbierają inni "amatorscy" łapacze, rynek bardziej się chyba podzielił. Najbardziej denerwujące jest jednak to, że za coraz gorsze domeny trzeba coraz więcej płacić. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam, narzekacie... :) ja ostatnio przechwytuję prawie wszystko, co zlecę i co ciekawe nawet nie ma specjalnej konkurencji na aukcjach prywatnych - a nie sądzę żebym jakieś :) dodawał do przechwycenia. Ot np. wczoraj 025.pl - zdobyta bez jednego wystrzału... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ot np. wczoraj 025.pl - zdobyta bez jednego wystrzału... :)

 

nie dałbym za nią 1 pln w promocji home.pl, o przechwytywaniu nie wspomnę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio zauważyłem, że coraz więcej domen przechwytują inni łapacze niż ppd czy dropped, a jak już coś przechwycą to cena idzie w kosmos, chociażby passion.pl wczoraj na PPD 2200 zł.

Edited by mdenis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ostatnio zauważyłem, że coraz więcej domen przechwytują inni łapacze niż ppd czy dropped, a jak już coś przechwycą to cena idzie w kosmos, chociażby passion.pl wczoraj na PPD 2200 zł.

 

Domeny przechwytują głównie:

PPD

Dropped

Nameo

i czasami coś StrefaZmian

 

Jeśli złapał ktoś inny, to prawie pewne, że żaden partner z powyżej wymienionych danej domeny nie łapał.

Ale tak jest od dawna, więc żadnych zmian nie widzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ostatnio zauważyłem, że coraz więcej domen przechwytują inni łapacze niż ppd czy dropped, a jak już coś przechwycą to cena idzie w kosmos, chociażby passion.pl wczoraj na PPD 2200 zł.

 

Ale przecież passion.pl została złapana przez PPD.pl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×