Jump to content
Marta NameDrive

Nowa, ale nie nowa :))

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

to ja :mellow: Marta - obecnie NameDrive (parking i giełda domen), poprzednio Active 24 (rejestrator domen i hosting), MeetDomainers (wiadomo :) ).

W branży domenowej jestem od 2006 roku. Od początku jest to moja praca. Z czasem zarejestrowałam swoje pierwsze domeny. Nie mam ich wiele i nie nazywam siebie domainerką. Rejestruję domeny związane z tym, co mnie interesuje. Uczę się i testuję CMSy. W planach mam już jeden serwis - niezwykle niekomercyjny ;) Interesuję się SEO i SEM. Lubię domeny i żałuję, że zainteresowałam się nimi tak późno.

 

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich z Forum - zwłaszcza tych, z którymi miałam przyjemność już się spotkać osobiście.

Przy okazji - spóźnione, ale najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku - zdrowia, uśmiechu i sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :mellow:, tylko tylko Ty żałujesz iż za późno zaczęłaś swoją przygodę z domenami ... no ale w końcu lepiej późno niż wcale, życzę samych satysfakcjonujących transakcji.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

nowa na forum, ale głęboko osadzona w temacie, po kilku mailach wiem, że NameDrive zainwestował w fachowca z pasją

Pomyślności w nowym roku i sukcesów w składaniu liter w domeny, Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×