Jump to content
Guest Michal

Próba odebrania domeny generycznej

Recommended Posts

Co do zmian nazwiska...

Zmiana nazwiska - owszem można po udowodnieniu czy udokumentowaniu przesłanek - nie jest prosta ale jeśli ktoś decyduje się na taką ewentualność od razu powiem, Nazwisko można zmienić na takie, które wywodzi się ze starego nazwiska:

np. nazwisko Tłuk na Tłuczyński, Tłuczewicz. Nie wchodzi w grę zmiana Tłuk na Sex, czy Kredyt.

Powyższe nie dotyczy procedur tajnych służb czy świadków koronnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzupełniając post dotyczący zmian nazwisk to można je zmienić na inne zupełnie jak swoje obecne w jakiś sposób godzi w godność osoby. Przykładem mogą być tu nazwiska uchodzące powszechnie za "wyrazy brzydkie".

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bzdury piszecie o zmianie nazwiska. Można praktycznie z każdego na każde pod warunkiem, że się ładnie to uzasadni. Pewne ograniczenia funkcjonują tylko w przypadku nazwisk "historczycznych" typu Sobieski, Poniatowski czy Piłsudski. Ale jak wasza prababcia miała na nazwisko Koniecpolska czy Kościuszko to i z tym nie będziecie mieli problemu.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dobrze, że stoisz na straży i dbasz o merytorykę i metodykę wypowiedzi.

Dziękuję za uznanie moich zasług na tym polu :) :) :)

Pozdrawiam ciepło!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bzdury piszecie o zmianie nazwiska. Można praktycznie z każdego na każde pod warunkiem, że się ładnie to uzasadni. Pewne ograniczenia funkcjonują tylko w przypadku nazwisk "historczycznych" typu Sobieski, Poniatowski czy Piłsudski. Ale jak wasza prababcia miała na nazwisko Koniecpolska czy Kościuszko to i z tym nie będziecie mieli problemu.

Pozdrawiam!

 

Renek...nie do końca masz rację. Spróbuj zmienić a sam zobaczysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta osoba ma na nazwisko PALAS a nie PALAC.

 

Tak to prawda.Chciałem że tak powiem wyłudzić domenę sam nie wiem dlaczego.Dla zarobku?-może .Dla frajdy?-może.Dla satysfakcji?-może.Chciałbym z tego miejsca przeprosić użytkownika Michał za taki niecny występek,za te wszystkie maile ,za głupie teksty i za stracony czas.Przepraszam ;) Chciałbym też podziękować użytkownikowi karcho za uświadomienie mnie przez PW co próbowałem zrobić.Dziękuję i przepraszam jednocześnie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to prawda.Chciałem że tak powiem wyłudzić domenę sam nie wiem dlaczego.Dla zarobku?-może .Dla frajdy?-może.Dla satysfakcji?-może.Chciałbym z tego miejsca przeprosić użytkownika Michał za taki niecny występek,za te wszystkie maile ,za głupie teksty i za stracony czas.Przepraszam :) Chciałbym też podziękować użytkownikowi karcho za uświadomienie mnie przez PW co próbowałem zrobić.Dziękuję i przepraszam jednocześnie.

 

Pozdrawiam.

 

Nieźle, to forum nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Dostarczyłeś nam ubawu, szkoda jednak że tak zachował się "domainer". Mimo to szacunek za odwagę i przyznanie się, chociaż myśle że forumowi "detektywi" tutaj odpowiednio zadziałali :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieźle, to forum nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Dostarczyłeś nam ubawu, szkoda jednak że tak zachował się "domainer". Mimo to szacunek za odwagę i przyznanie się, chociaż myśle że forumowi "detektywi" tutaj odpowiednio zadziałali :-)

 

Słusznie - domainer - napisałeś w cudzysłowu...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieźle, to forum nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Dostarczyłeś nam ubawu, szkoda jednak że tak zachował się "domainer". Mimo to szacunek za odwagę i przyznanie się, chociaż myśle że forumowi "detektywi" tutaj odpowiednio zadziałali :-)

 

 

Słusznie - domainer - napisałeś w cudzysłowu...

:)

 

Spójrzcie na datę rejestracji użytkownika bak-mister. Ja bym tę sytuację na ten moment określił jako przyznanie do winy i nawrócenie na dobrą drogę być może przyszłego domainera. Co uważam za plus.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe ilu jeszcze będzie takich cwaniaczków, co to w życiu nie splamili się ciężką pracą, a chcą coś warte sporo pieniędzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe ilu jeszcze będzie takich cwaniaczków, co to w życiu nie splamili się ciężką pracą, a chcą coś warte sporo pieniędzy.

 

Bardzo ponad-czasowo i ponad-zawodowo to zabrzmiało. Obawiam się, że wielu... ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ponadczasowo, ponadzawodowo i ponadnarodowo również.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Tak to prawda.Chciałem że tak powiem wyłudzić domenę sam nie wiem dlaczego.Dla zarobku?-może .Dla frajdy?-może.Dla satysfakcji?-może.Chciałbym z tego miejsca przeprosić użytkownika Michał za taki niecny występek,za te wszystkie maile ,za głupie teksty i za stracony czas.Przepraszam :) Chciałbym też podziękować użytkownikowi karcho za uświadomienie mnie przez PW co próbowałem zrobić.Dziękuję i przepraszam jednocześnie.

 

Pozdrawiam.

Przyjmuję przeprosiny. Mam nadzieję, że w przyszłości już nie będziesz próbował takiego głupstwa, w jakiejkolwiek sferze życia.

 

Powodzenia w domenobiznesie.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam temat bo chyba umknęła jedna ważna informacja: co innego, gdy domena jest nazwiskiem. Tu faktycznie można myśleć niestety o odebraniu, chyba u Vagli były takie analizy. Ale pałac to także rzeczownik. Mój argument byłby następujący:

 

"Informuje Pana, że nie posiadam domeny z Pańskim nazwiskiem. Posiadam jedynie domenę nawiązującą do rodzaju budowli mieszkalnej. " I tu link np. do http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82ac

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×