Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Niektórzy to mają tupet, ech.. ;)

a nuż Thomaso kliknie SPRZEDAJ :)

 

jeszcze tak trzy zera po prawej i bym sprzedawał

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nuż Thomaso kliknie SPRZEDAJ :)

 

Nie, nic nie kliknę, bo oferta nie była złożona na giełdzie, a telefonicznie (ktoś zadzwonił przed 7 rano, nie dość, że mnie obudził to jeszcze z 10 minut mnie próbował przekonać, że domena nie jest więcej warta niż 500 zł).

 

Mam nadzieję, że nikt z di.pl (telefon był z numeru zastrzeżonego i niestety nie dowiem się kto).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo thomaso, prawdziwy domainer potrafi obronić swojej domeny nawet wyrwany ze snu w środku nocy. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest g.sliwinski@willa.pl

a nuż Thomaso kliknie SPRZEDAJ :)

 

Kiedyś na AM przez pomyłkę "sprzedałem" domenę. Użyłem "" bo AM to odkręciło ale stresik mały był. Po otrzymanej ofercie chciałem złożyć kontrofertę i zamiast wcisnąć jakiś przycisk akceptacji wcisnąłem chyba "enter" i po chwili dostałem maila, że sprzedałem domenę :( Tylko szybko kontakt z supportem pozwolił na odkręcenie transakcji. Tak więc uważajcie przy niskich ofertach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... (telefon był z numeru zastrzeżonego i niestety nie dowiem się kto).

Jak nie chcesz mieć takich sytuacji to zablokuj u swojego operatora możliwość połączeń z telefonów zastrzeżonych i po temacie. Osobiście sam tak zrobiłem bo uważam, że jak ktoś ukrywa swój numer telefonu to może ma ku temu jakiś niecny cel a ja z takimi nie gadam. Ale żeby nie robić OT to ostatnio:

 

islamabad*peel 100,200,300,400,500

trynidad*peel - kilka ofert z przedziału 100-800

 

i jeszcze kilka innych detalicznych przypadków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie chcesz mieć takich sytuacji to zablokuj u swojego operatora możliwość połączeń z telefonów zastrzeżonych i po temacie. Osobiście sam tak zrobiłem bo uważam, że jak ktoś ukrywa swój numer telefonu to może ma ku temu jakiś niecny cel a ja z takimi nie gadam....

 

Hehe, z mojego doświadczenia wynika, że jest odwrotnie :D Unikanie takich kontaktów zazwyczaj oznacza, że odbierający ma coś na sumieniu.

 

Sorry za offtop, ale nie powiem, że coś odrzuciłem. Nie odrzucam ofert. Robię kontrofertę, która po prostu wygasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Kiedyś na AM przez pomyłkę "sprzedałem" domenę. Użyłem "" bo AM to odkręciło ale stresik mały był. Po otrzymanej ofercie chciałem złożyć kontrofertę i zamiast wcisnąć jakiś przycisk akceptacji wcisnąłem chyba "enter" i po chwili dostałem maila, że sprzedałem domenę :( Tylko szybko kontakt z supportem pozwolił na odkręcenie transakcji. Tak więc uważajcie przy niskich ofertach :)

mnie kiedys kupujacy nekal ofertami do 500 pln za pewna domene (a ja chcialem tylko 2x tyle); za kolejnym razem zlozylem kontroferte £500000 i zaakceptowal :) zatem obie strony musza uwazac :) ; w efekcie kupil za pierwsza oczekiwana przeze mnie kwote, bo byl calkiem serio obs....

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dniu dzisiejszym, kilka godzin po dodaniu numeru telefonu do oferty domeny ann.pl (premium.pl), dostałem ofertę telefoniczną na kwotę 8 tysięcy brutto. Ofertę odrzuciłem.

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dniu dzisiejszym, kilka godzin po dodaniu numeru telefonu do oferty domeny ann.pl (premium.pl), dostałem ofertę telefoniczną na kwotę 8 tysięcy brutto. Ofertę odrzuciłem.

 

Dlaczego ? 40k pln za przecietna 3 literówke to zla cene ? ;-) , napisz prosze jezeli chcesz i mozesz coś czegos nie wiemy

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skąd wziąłeś 40k Sodeko?

 

Poprzednia cena tyle wynosiła.

 

Dlaczego ? 40k pln za przecietna 3 literówke to zla cene ? ;-) , napisz prosze jezeli chcesz i mozesz coś czegos nie wiemy

 

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Nie dostałem oferty na tyle ile chciałem, lecz na 8k. Sama domena jest dla mnie warta znacznie więcej, dlatego odrzuciłem ofertę.

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×