Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

łańcuch_pl - 400 PLN

 

Od kiedy to zacząłeś przyjmować ( i w dodatku odrzucać) oferty na moje domeny? :)

 

Edit: Dojrzałem w twoim portfolio domenę "łańcuchy.pl" więc pewnie o nią chodziło.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ciekawe byłoby wprowadzenie zwyczaju wrzucania zrzutów do odrzuconych ofert i sprzedanych domen publikowanych na forum. A z czasem może nawet odpowiedni zapis na ten temat w regulaminie...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że to jest niepotrzebne, co prawda jest spore grono użytkowników z fantazją ale na szczęście są niegroźni i nieszkodliwi...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kiedy to zacząłeś przyjmować ( i w dodatku odrzucać) oferty na moje domeny? :)

 

Edit: Dojrzałem w twoim portfolio domenę "łańcuchy.pl" więc pewnie o nią chodziło.

Lepiej powiedz czy dobrze że odrzucił czy nie ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zamazałeś adresu mail poniżej.

 

[edit] i powyżej ("zawsze wyświetlaj obrazy")

 

 

shit happens

 

Mogło to być działanie na Twoją szkodę. Dlaczego? Jak się nie domyślisz to napisz priva to Ci powiem.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kiedy to zacząłeś przyjmować ( i w dodatku odrzucać) oferty na moje domeny? :)

 

Edit: Dojrzałem w twoim portfolio domenę "łańcuchy.pl" więc pewnie o nią chodziło.

 

Mea culpa - chodziło oczywiście o l.mn.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

MalaMiss(kropka)pl

 

500 pln miesiac temu, 5k 2 dni temu

wymianaokien w peelce 1,5k

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie nie wiem czy istota sprawy pasuje do wątku, ale:

 

The following message was sent from the contact form at AfterMarket.pl website.

It refers to domain: domy-ekologiczne.pl

 

John Hay, jhjohnhaz@gmail.com

Message content:
Hello,
I am interested in this property.Please may I have your final price for the sale?
Yours truly,
John Hay

 

Wiadomość wysłana z Tajlandii, konkretnie z Bangkoku (IP wskazuje na lokalnego operatora internetu mobilnego).

 

A tutaj więcej o tym panu + jego (najprawdopodobniej) zdjęcia. Niestety, z tego chaosu nie udało mi się ustalić wektora jego ataku. Ze szczątkowych informacji wynika, że działa z żoną, posługuje się fałszywymi dokumentami i informacjami na swój temat, jego ofiarami padają najczęściej kobiety, którym oferuje kosmiczne zyski w zamian za pomoc w wejściu produktu na polski rynek, a sama sprawa z jego udziałem trafiła gdzieś do TV. Działania pana Jamesa nie są typowym przekrętem nigeryjskim, rozsyłanym masowo na zasadzie spamu. Osoba ta jest jak najbardziej kontaktowa i ogarnięta w kwestiach związanych z domniemanym kantem - po naszemu: wie do kogo i w jakim celu pisze, jest w stanie odpowiedzieć dlaczego interesuje go to a nie coś innego.

 

Drodzy domeniarze, weryfikujcie kontrahentów!

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie nie wiem czy istota sprawy pasuje do wątku, ale:

 

 

Wiadomość wysłana z Tajlandii, konkretnie z Bangkoku (IP wskazuje na lokalnego operatora internetu mobilnego).

 

A tutaj więcej o tym panu + jego (najprawdopodobniej) zdjęcia. Niestety, z tego chaosu nie udało mi się ustalić wektora jego ataku. Ze szczątkowych informacji wynika, że działa z żoną, posługuje się fałszywymi dokumentami i informacjami na swój temat, jego ofiarami padają najczęściej kobiety, którym oferuje kosmiczne zyski w zamian za pomoc w wejściu produktu na polski rynek, a sama sprawa z jego udziałem trafiła gdzieś do TV. Działania pana Jamesa nie są typowym przekrętem nigeryjskim, rozsyłanym masowo na zasadzie spamu. Osoba ta jest jak najbardziej kontaktowa i ogarnięta w kwestiach związanych z domniemanym kantem - po naszemu: wie do kogo i w jakim celu pisze, jest w stanie odpowiedzieć dlaczego interesuje go to a nie coś innego.

 

Drodzy domeniarze, weryfikujcie kontrahentów!

 

hehe, również otrzymałem zapytanie od tego osobnika i widziałem co to za "AS" ;)

ale pociągnę temat dalej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja dostałem, tez o domeny z działu neiruchomości, budownictwo ;)

U mnie również, branża budownictwo, pewnie wysłali setki takich wiadomości, jeszcze przed tym wątkiem wszystkie wiadomości od tego Pana wylądowały w koszu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×