Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

A mnie zastanawia czy prawidłowo nie powinno być..domy z bala...I też podziwiam...czyżby te 1k to oferta w aukcji od nowego użytkownika ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

podziwiam :)

Nie wiem czy dobrze rozumiem, sugerujesz że tą domenę należy sprzedać w tej cenie ?

Zapytań nie było zbyt wiele, dwa-trzy chyba bez konkretnej oferty, jedna oferta z ceną.

Poprawna i najczęściej używana i pożądana nazwa to oczywiście domy z bali (ponad 22tys wyszukiwań w trybie ścisłym) żaden dom z bala (1 tys) czy domy z bala (1,6 tys.) itd. Z resztą wystarczy wpisać w google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PYTANIE:

Nie wiem czy dobrze rozumiem, sugerujesz że tą domenę należy sprzedać w tej cenie ?

ODPOWIEDŹ:

Zapytań nie było zbyt wiele, dwa-trzy chyba bez konkretnej oferty, jedna oferta z ceną.

 

Sam sobie odpowiedzialeś na pytanie.

Pamietaj, że nie jest to .pl wiec nie wiem czego oczekujesz :-)

 

Dla mnie wyznacznikiem dla .com.pl sa czesto domeny ktore sie juz sprzedaly wiadomo domena domenie nie rowna ale;

 

pozyczki.com.pl
1 200,00 PLN 29.07.2011 Dropped.pl

 

Niestety Twoj keyword moze wąchać pięty np tej domenie a jak widać cena mocno nie odbiega od Twojej oferty ktora odrzuciłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam sobie odpowiedzialeś na pytanie.

Pamietaj, że nie jest to .pl wiec nie wiem czego oczekujesz :-)

 

Dla mnie wyznacznikiem dla .com.pl sa czesto domeny ktore sie juz sprzedaly wiadomo domena domenie nie rowna ale;

 

pozyczki.com.pl
1 200,00 PLN 29.07.2011 Dropped.pl

 

Niestety Twoj keyword moze wąchać pięty np tej domenie a jak widać cena mocno nie odbiega od Twojej oferty ktora odrzuciłeś.

Przeczytaj też drugą część mojej poprzedniej wypowiedzi...

Co do ilości zapytań... nie jest to szał ale jakieś zainteresowanie jest a doskonale wiesz że ilość zapytań o domenę nie jest wyznacznikiem jej wartości.

Zawsze uważałem że większość użytkowników tego forum nie docenia .com.pl. Mam na koncie podobne i wyższe sprzedaże wg. Ciebie "niewiele lub nic nie wartych .com.pl" chociaż nawet nie zbliżały się do frazy domy z bali.

Jeśli ktoś kupił pozyczki.com.pl za 1200 zł to po pierwsze zrobił świetny interes a po drugie prawdopodobnie była to sprzedaż d2d i to wszystko.

Ktoś chce oddawać swoje domeny klientom końcowym za darmo proszę bardzo, ja nie zamierzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie po raz kolejny apeluję do użytkowników aby korzystała z odpowiednich tematów chcąc podać swoje opinie. Ten temat to odrzucone oferty - i tylko takie posty powinny się pojawiać.

Nie po to zakładane są tematy aby na wszystkich był spam o wszystkim.

Jeśli ktoś chce gratulować (dość częste posty z tej kategorii to "gratki") to ma dział sprzedane lub sprzedane poniżej 1000zł/aukcjach itd.

Jeśli ktoś chce wycenić/wyrazić swoją opinię o domenie to od tego również jest temat wyceny ( chociaż znacznie więcej wycen jest tu w tym temacie niż w temacie do tego przeznaczonym)

 

Ja już zrezygnowałem z umieszczania swoich odrzuconych ofert w tym temacie właśnie z powodu hejterów masowo się tu udzielających. Jednak chętnie patrzę na odrzucone oferty innych użytkowników. Jeśli ktoś usilnie chce aby dokonać własnej wyceny domeny na którą została odrzucona oferta - zawsze można poprosić dysponenta domeny o umieszczenie odpowiedniego tematu i tam wylanie wszystkich swoich żali, problemów itd.

 

A dodatkowo administracja mogłaby nagradzać tak mocno i ciągle robiacych offtopic userów :) może by się skończyło czytanie tego na co szkoda czasu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie po raz kolejny apeluję do użytkowników aby korzystała z odpowiednich tematów chcąc podać swoje opinie. Ten temat to odrzucone oferty - i tylko takie posty powinny się pojawiać.

Nie po to zakładane są tematy aby na wszystkich był spam o wszystkim.

Jeśli ktoś chce gratulować (dość częste posty z tej kategorii to "gratki") to ma dział sprzedane lub sprzedane poniżej 1000zł/aukcjach itd.

Jeśli ktoś chce wycenić/wyrazić swoją opinię o domenie to od tego również jest temat wyceny ( chociaż znacznie więcej wycen jest tu w tym temacie niż w temacie do tego przeznaczonym)

 

Rozumiem, że jeśli ktoś chce pogratulować odrzucenia oferty, to musi poczekać aż domena się sprzeda i trafi do działu "sprzedane", a jeśli ktoś chce wyrazić opinię nt. odrzuconej oferty, to powinien zmusić jej właściciela do założenia wątku w dziale "wycena i opinia"? ;-) Zauważ, że ten dział to "Ogólne rozmowy", a komentarze nt. odrzuconych ofert nie są w żadnej mierze "off-topikowe" w tym temacie. Zakładanie osobnego wątku o każdej odrzuconej ofercie - to byłby dopiero spam. ;-)

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że jeśli ktoś chce pogratulować odrzucenia oferty, to musi poczekać aż domena się sprzeda i trafi do działu "sprzedane", a jeśli ktoś chce wyrazić opinię nt. odrzuconej oferty, to powinien zmusić jej właściciela do założenia wątku w dziale "wycena i opinia"? ;-) Zauważ, że ten dział to "Ogólne rozmowy", a komentarze nt. odrzuconych ofert nie są w żadnej mierze "off-topikowe" w tym temacie. Zakładanie osobnego wątku o każdej odrzuconej ofercie - to byłby dopiero spam. ;-)

od tego mamy chociażby przycisk lubię to :) albo prośba o dodanie tematu do wycena domen :

i chodzi mi posty np :

http://di.pl/topic/45032-odrzucone-oferty/page-32?do=findComment&comment=559086

http://di.pl/topic/45032-odrzucone-oferty/page-32?do=findComment&comment=559087

i to z tej 1 strony, wcześniej sporo więcej takich się powtarza... a to nie wnosi kompletnie niczego a tylko zniechęca osoby do wrzucania tu swoich odrzuconych ofert ( wiem po sobie)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

twojapolska.pl - 50PLN od jakiegoś gościa, który kupił 1500 domen i sprzedał jedną (wg statystyk Premium.pl).

Nawet nie będę kontrował chyba, że ktoś od razu zaproponuje 4-cyfrową sumę. Jak nie, trzymam do wyborów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

twojapolska.pl - 50PLN od jakiegoś gościa, który kupił 1500 domen i sprzedał jedną (wg statystyk Premium.pl).

Nawet nie będę kontrował chyba, że ktoś od razu zaproponuje 4-cyfrową sumę. Jak nie, trzymam do wyborów :D

 

Proszę Cię... musimy to czytać? ...50 zł? serio? to masz noce nieprzespane...

 

Ten temat nie powstał chyba z myślą o takich publikacjach...

 

Trochę wyczucia...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę Cię... musimy to czytać? ...50 zł? serio? to masz noce nieprzespane...

 

Ten temat nie powstał chyba z myślą o takich publikacjach...

 

Trochę wyczucia...

 

Kolega ma rację. Gdyby podawać odrzucone śmieciowe oferty z zakresu xx i niskiego xxx to forum zostało by dawno zaspamowane. Sprawa wygląda tak samo jeśli chodzi o 'gtatulacje' odrzucenia oferty.

Proszę administrację o zapanowanie nad tym małym chaosem, który bardzo szybko może przełożyć się na zaśmiecanie forum. Użytkownicy chcą poznawać rynek domen, a nie czytać jakieś "gratki".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega ma rację. Gdyby podawać odrzucone śmieciowe oferty z zakresu xx i niskiego xxx to forum zostało by dawno zaspamowane. Sprawa wygląda tak samo jeśli chodzi o 'gtatulacje' odrzucenia oferty.

Proszę administrację o zapanowanie nad tym małym chaosem, który bardzo szybko może przełożyć się na zaśmiecanie forum. Użytkownicy chcą poznawać rynek domen, a nie czytać jakieś "gratki".

 

I tak to forum ostatnio przymiera a takie porzadki zeby ludzie jeszcze mniej pisali dobije je do konca.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000 PLN za consus.pl - oferta mailowa od jakiegoś pseudo-domainera, który kupił u mnie wcześniej ninję.

 

Lepiej?

Lepiej... nie bedzie. Czasem nie ma sensu czekać na złoty strzał, bo ten właśnie cię minął.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000 PLN za consus.pl - oferta mailowa od jakiegoś pseudo-domainera, który kupił u mnie wcześniej ninję.

 

Lepiej?

 

po pierwsze - przeceniłeś ją...

 

po drugie - skąd ten brak szacunku i nienawiść do grupy "pseudo-domainerów" do której sam należysz?

 

po trzecie - " który kupił u mnie wcześniej ninję" - a masz jeszcze coś innego w portfolio?

 

"Lepiej?" - próbujesz coś komuś udowodnić? :)

 

Powodzenia z takim podejściem...

Edited by banialuka1
  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×