Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Guest

2 zamiast 8 ? :)

 

Geekboy, spróbuj powalczyć o 1,2k PLN, ale jak się nie uda to ja bym za te 800 PLN sprzedał bez żalu.

 

Sebastian

alpine5

ja to sie czesto zastanawiam alpine, skad Ty bierzesz te kwoty... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja to sie czesto zastanawiam alpine, skad Ty bierzesz te kwoty... ;)

 

1200 = 800 + 50%

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczwana strategia. :)

Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ofert to 50-100 zł ;-p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ofert to 50-100 zł ;-p

Już była poruszana sprawa podawania tutaj odrzuconych ofert na poziomie do 100 zł ;)

Zgodnie ustalono, że nie ma sensu tylko te "lepsze" będą tutaj podawane :)

Edited by mdi
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie ustalono, że nie ma sensu tylko te "lepsze" będą tutaj podawane :)

 

Znaczy się kto ustalił ? Ty i ktoś jeszcze ? Bo wydaję mi się, że od ustalania zasad na tym forum są administratorzy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaczy się kto ustalił ? Ty i ktoś jeszcze ? Bo wydaję mi się, że od ustalania zasad na tym forum są administratorzy.

Generalnie każdy chyba ma dosyć newsów na temat odrzucenia 100 czy 200 zł <_<:) takie info bardziej załamuje niż motywuje do inwestycji w domeny...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie każdy chyba ma dosyć newsów na temat odrzucenia 100 czy 200 zł <_<:) takie info bardziej załamuje niż motywuje do inwestycji w domeny...

 

chyba generalnie nie każdy skoro takie oferty są tu wrzucane. Mi to obojętne bo takich ofert nie wrzucam, ale skoro ktoś ma ochotę się pochwalić taką ofertą, a regulamin tego nie zabrania to proszę bardzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

chyba generalnie nie każdy skoro takie oferty są tu wrzucane. Mi to obojętne bo takich ofert nie wrzucam, ale skoro ktoś ma ochotę się pochwalić taką ofertą, a regulamin tego nie zabrania to proszę bardzo.

Zgodnie to znaczy, że więcej niż ja i z tego co pamiętam administrator był podobnego zdania stąd moje określenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prywatnie uważam, że wrzucanie takich ofert nie ma sensu. Pewnie użytkownicy di.pl razem mają kilkaset takich ofert dziennie. Taka informacja nie wnosi nic. Nie daje obrazu na temat rynku, nie odzwierciedla wartości domeny ... po prostu jest bezużyteczna.

 

Nie mniej jednak nie narusza to regulaminu.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka informacja nie wnosi nic. Nie daje obrazu na temat rynku, nie odzwierciedla wartości domeny ... po prostu jest bezużyteczna.

 

Nie mniej jednak nie narusza to regulaminu.

to trzeba zmienić regulamin, proste

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bestway *pl - 500 pln

 

Metoda na start-up'owca:

"Witam Jestem zainteresowany zakupem tej domeny, ale cena wyliczona przez system jest dla mnie zbyt wysoka, nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek na etapie tworzenia firmy. Jeśli Pana propozycja będzie atrakcyjna to może uda się sfinalizować transakcję, w innym przypadku będę musiał szukać nowej nazwy dla mojej firmy, a Pan będzie musiał poczekać na innego kontrahenta. Pozdrawiam Tobiasz B."

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Cena wyliczona przez system"? :blink:

 

Zaproponuj mu dzierżawę - jak mu się powiedzie, to wykupi domenę, a jak nie, to ograniczy straty.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikoss*com - 300 EUR, ofertę składał jakiś Ukrainiec

 

Przepraszam ze pytam ale co to jest nikoss ? bo wg google tylko ten ukrainiec jest KK :-) podjąłbym negocjacje z nim na Twoim miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma Nikoss - jeden z wiodących producentów żaluzji i rolet na Ukrainie.

Tak więc bardzo możliwe, że to może być potencjalny klient

 

Przepraszam ze pytam ale co to jest nikoss ?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam ze pytam ale co to jest nikoss ? bo wg google tylko ten ukrainiec jest KK :-) podjąłbym negocjacje z nim na Twoim miejscu.

 

 

Nikoss to m. in. nazwa mojej firmy (posiadam wykupione domeny zarówno w .com jak i .pl) ;) ale jak już wspomniała Ola_DM też zauważyłem, że na Ukrainie firma o tej nazwie zajmuje się roletami. W sumie pierwsze negocjacje były - Ukrainiec rzucił 200 EUR, odpisałem, że to dużo za mało, nastepnie dał 300 EUR, odpisałem, że kwota idzie w dobrym kierunku, ale nadal jest mało sastysfakcjonująca, po czym już nie było kontroferty. Ogólnie z tonu maili wywnioskowałem, że raczej nei pisał to jakiś właściciel nikossa z UA tylko raczej jakaś osoba podstawiona tudzież ukraiński domainer. ;)

 

PS Swoją drogą ile od takiego KK z Ukrainy mógłbym wołać, gdyby rozmowy nt. sprzedaży powróciły?

Edited by mayeraneq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikoss to m. in. nazwa mojej firmy (posiadam wykupione domeny zarówno w .com jak i .pl) ;) ale jak już wspomniała Ola_DM też zauważyłem, że na Ukrainie firma o tej nazwie zajmuje się roletami. W sumie pierwsze negocjacje były - Ukrainiec rzucił 200 EUR, odpisałem, że to dużo za mało, nastepnie dał 300 EUR, odpisałem, że kwota idzie w dobrym kierunku, ale nadal jest mało sastysfakcjonująca, po czym już nie było kontroferty. Ogólnie z tonu maili wywnioskowałem, że raczej nei pisał to jakiś właściciel nikossa z UA tylko raczej jakaś osoba podstawiona tudzież ukraiński domainer. ;)

 

PS Swoją drogą ile od takiego KK z Ukrainy mógłbym wołać, gdyby rozmowy nt. sprzedaży powróciły?

 

Ja już bym ogólnie sprzedał za te 300 bo nigdy nie wiadomo czy rozmowy wrócą bo nazwa bardzo specyficzna ale jak widać to im zależy dlatego zwiększyli kwotę. Jak pułap osiągnęliby 500 euro to bym bez chwili zastanowienia oddał. Już 400 jak dla mnie brzmi bardzo ciekawie za taką nazwę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już bym ogólnie sprzedał za te 300 bo nigdy nie wiadomo czy rozmowy wrócą bo nazwa bardzo specyficzna ale jak widać to im zależy dlatego zwiększyli kwotę. Jak pułap osiągnęliby 500 euro to bym bez chwili zastanowienia oddał. Już 400 jak dla mnie brzmi bardzo ciekawie za taką nazwę.

 

Sprzedałbyś nazwę swojej firmy w .com za 400 euro? A meble z salonu za ile dorzucisz? ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedałbyś nazwę swojej firmy w .com za 400 euro? A meble z salonu za ile dorzucisz? ;-)

 

eee... wiesz, że teraz dopiero zauważyłem, że mowa o .com :P:blush:

 

To przepraszam i zwracam honor. Nie oddałbym za 500 euro.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS Swoją drogą ile od takiego KK z Ukrainy mógłbym wołać, gdyby rozmowy nt. sprzedaży powróciły?

 

Jak taki KK z Ukrainy miałby na imię np. Wiktor to sky is the limit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×