Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Potwierdzam przedmówców. Jedynym zastosowaniem wydaje się serwis dla fanów tego typu rozrywek, chociaż przy dobrych negocjacjach, za 200 USD sam miałbyś z 10-15 tanich dymań :D

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu (ale niezbyt dawno) za skroc.link gość dawał mi od ręki całe 140PLN
... nie skusiłem się :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta, sprzedawajcie swoje domeny za jakieś drobniaki a poźniej marudźcie, że ceny niskie w porównaniu np. do USA. Tam za byle gównianą domenę chcą po 3K $ a PL 3 tys to już dobra cena. Osobiscie posiadam kilka domen ale bardziej je traktuje jako hobby niż biznes nie mniej jednak domeny jakaby ona nie była za mniej niż 3k zł bym nie sprzedał. Po prostu trzeba nauczyć kupujących, że każda domena ma swoją wartość. Ja traktuję domenę w internecie jak lokal w realu. Wynajmujący czy sprzedający nie zastanawia się co w jego lokalu będzie sprzedawane. Czy to będą owoce i warzywa czy bielizna erotyczna. Oczywiście, jak w każdym temacie sa warunki sprzyjające. W realu jest to ulica a necie jest to nazwa domeny. Nie mniej jednak wartości nieruchomości nie schodza poniżej pewnego poziomu cen tak i domeny nie powinny ale ich właściciele za to odpowiadają. Najlepiej jest naruchać 100 domen a jak zbliża się data odnowienia to nerwowe wystawianie za 10zł na AM, żeby chociaz z 60% kwoty odzyskać. :-) Dodatkowo klienci nie są uświadomieni, że dobra domena to najlepsza reklama i myslą, że kupią domenę za 100zł pod swój wielki biznes. Podajecie tutaj na forum różne ninje. To jak wytłumaczyce nazwę sklepu pod tytułem: na-googla.ch ??? Nie chcę robić reklamy bo i tak wątpie kto tam kupi cokolwiek przy takich cenach. Ale domena jest super, widocznie chłopaków nie stać na poświęcenie utargu z 3 koszulek i kupienia jakiejś fajnej domeny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta, sprzedawajcie swoje domeny za jakieś drobniaki a poźniej marudźcie, że ceny niskie w porównaniu np. do USA. Tam za byle gównianą domenę chcą po 3K $ a PL 3 tys to już dobra cena. Osobiscie posiadam kilka domen ale bardziej je traktuje jako hobby niż biznes nie mniej jednak domeny jakaby ona nie była za mniej niż 3k zł bym nie sprzedał. Po prostu trzeba nauczyć kupujących, że każda domena ma swoją wartość. Ja traktuję domenę w internecie jak lokal w realu. Wynajmujący czy sprzedający nie zastanawia się co w jego lokalu będzie sprzedawane. Czy to będą owoce i warzywa czy bielizna erotyczna. Oczywiście, jak w każdym temacie sa warunki sprzyjające. W realu jest to ulica a necie jest to nazwa domeny. Nie mniej jednak wartości nieruchomości nie schodza poniżej pewnego poziomu cen tak i domeny nie powinny ale ich właściciele za to odpowiadają. Najlepiej jest naruchać 100 domen a jak zbliża się data odnowienia to nerwowe wystawianie za 10zł na AM, żeby chociaz z 60% kwoty odzyskać. :-) Dodatkowo klienci nie są uświadomieni, że dobra domena to najlepsza reklama i myslą, że kupią domenę za 100zł pod swój wielki biznes. Podajecie tutaj na forum różne ninje. To jak wytłumaczyce nazwę sklepu pod tytułem: na-googla.ch ??? Nie chcę robić reklamy bo i tak wątpie kto tam kupi cokolwiek przy takich cenach. Ale domena jest super, widocznie chłopaków nie stać na poświęcenie utargu z 3 koszulek i kupienia jakiejś fajnej domeny.

 

 

Ta, witaj na forum ! A tak z ciekawości zapytam, jakie to Ty "naruchałeś" domeny, o których tak odważnie stwierdzasz..."jakaby ona nie była za mniej niż 3k zł bym nie sprzedał".Niemniej jednak, powodzenia w tym trudnym, domenowym biznesie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy ma inny biznesplan. Jeden jest nastawiony na dużo i tanio a drugi na mało i drogo. Kombinacji są tysiące. Nie mierz wszystkich swoją miarą :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ta, sprzedawajcie swoje domeny za jakieś drobniaki a poźniej marudźcie, że ceny niskie w porównaniu np. do USA. Tam za byle gównianą domenę chcą po 3K $ a PL 3 tys to już dobra cena. Osobiscie posiadam kilka domen ale bardziej je traktuje jako hobby niż biznes nie mniej jednak domeny jakaby ona nie była za mniej niż 3k zł bym nie sprzedał. Po prostu trzeba nauczyć kupujących, że każda domena ma swoją wartość. Ja traktuję domenę w internecie jak lokal w realu. Wynajmujący czy sprzedający nie zastanawia się co w jego lokalu będzie sprzedawane. Czy to będą owoce i warzywa czy bielizna erotyczna. Oczywiście, jak w każdym temacie sa warunki sprzyjające. W realu jest to ulica a necie jest to nazwa domeny. Nie mniej jednak wartości nieruchomości nie schodza poniżej pewnego poziomu cen tak i domeny nie powinny ale ich właściciele za to odpowiadają. Najlepiej jest naruchać 100 domen a jak zbliża się data odnowienia to nerwowe wystawianie za 10zł na AM, żeby chociaz z 60% kwoty odzyskać. :-) Dodatkowo klienci nie są uświadomieni, że dobra domena to najlepsza reklama i myslą, że kupią domenę za 100zł pod swój wielki biznes. Podajecie tutaj na forum różne ninje. To jak wytłumaczyce nazwę sklepu pod tytułem: na-googla.ch ??? Nie chcę robić reklamy bo i tak wątpie kto tam kupi cokolwiek przy takich cenach. Ale domena jest super, widocznie chłopaków nie stać na poświęcenie utargu z 3 koszulek i kupienia jakiejś fajnej domeny.

nie udalo mi sie przebrnac nawet przez 4 linie, bo nie da sie tego czytac... moglbys zatem wytluscic, prosze, jezeli odrzuciles jakas oferte... czy tylko tak przyszedles przynudzac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz o tak przyszedłem przynudzać bo mi się nudzi. Odrzuciłem nie jedną, Nie mierze swoją miarą bo by jej zabrakło :-) Po prostu wchodzę do działu Wyceny i krew człowieka zalewa jak za super domenę większość wycenia na średnie X.XXX, Ta cena u domeniarzy bierze się stąd, że klienci ich czyli was tak nauczyli. KIlka osób wystawi hurtowo naprawdę dobre domeny po 100zł i wszyscy klienci powiedźmy że końcowi myślą, że każdą domenę mogą kupić za 100zł.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Wiesz o tak przyszedłem przynudzać bo mi się nudzi. Odrzuciłem nie jedną, Nie mierze swoją miarą bo by jej zabrakło :-) Po prostu wchodzę do działu Wyceny i krew człowieka zalewa jak za super domenę większość wycenia na średnie X.XXX, Ta cena u domeniarzy bierze się stąd, że klienci ich czyli was tak nauczyli. KIlka osób wystawi hurtowo naprawdę dobre domeny po 100zł i wszyscy klienci powiedźmy że końcowi myślą, że każdą domenę mogą kupić za 100zł.

no to dobrze trafiles ! Podzielisz sie zatem ? Dzial jest odpowiedni, tylko brakuje "gestego" w twojej wypowiedzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Nie sprzedaję domen pośrednikom więc nie widzę sensu pisania nazw ani cen. Nie sprowokujesz mnie, żebym się ujawnił.

Nie zamierzam, nie interesuje mnie kim jestes.

Ale skoro zabrales glos w tym dziale, to naucz czegos kolegow, zawstydz ich i obnaz ich slabosci - badz bezlitosny !

Mozesz takze - jezeli pragniesz pozostac anonimowy - udzielic sie w dziale wycena. Tam rowniez mozesz okazac swoje zdanie. Wylow te niedoszacowane nazwy i podaj ich prawidlowa wartosc.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sprzedaję domen pośrednikom więc nie widzę sensu pisania nazw ani cen. Nie sprowokujesz mnie, żebym się ujawnił.

 

To w jakim celu wypowiadasz się na forum "pośredników" w temacie "odrzucone oferty" skoro sam nie masz zamiaru ujawniania odrzuconych przez siebie ofert ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

posiadam kilka domen ale bardziej je traktuje jako hobby niż biznes (...) Ja traktuję domenę w internecie jak lokal w realu.

Jeśli miałbyś na oku jakiś fajny lokal, na którym można dobrze zarobić a nie miałbyś gotówki ani nie chciałbyś brać kredytu, to sprzedałbyś wcześniej kupiony, niezagospodarowany lokal, niezarabiający na siebie, nawet z niewielką stratą lub po kosztach czy trzymałbyś go w zaparte, dla hobby ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale po co ta dyskusja? O dziwo, kolega dzisiaj się zarejestrował i postanowił od razu napisać posta, ba wylać swoje wszystkie żale. Czyżby z głównego konta zabrakło odwagi? Napisz coś sensownego, wyceń kilka domen (jeżeli do wycen masz spostrzeżenia), wskaż błędy domeniarzy skoro je dostrzegasz - w sposób normalny, popierając sensownymi argumentami.

 

Poza tym piszesz, że w USA za byle jakie domeny chcą po 3k. Chodzi Ci o domeny *us, czy jak bo nie rozumiem? Może pomyliłeś z *com? :P Ja kilka domen w przeciągu 6 lat już kupiłem od ludzi z USA i z doświadczenia mogę powiedzieć, że Polak z pewnością tak z ceny wyjściowej nie zejdzie. Fakt faktem, że często widoczny jest komunikat, że domena na sprzedaż za kilka tysięcy, ale wystarczy skontaktować się mailowo z osobą, a z kilku tysięcy przeważnie schodzą do kilkuset dolarów.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że kolega Yaankees chciał tylko tym głupim postem zareklamować sklepik na-googla.ch ;)

 

To takie przecież proste i już :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta, sprzedawajcie swoje domeny za jakieś drobniaki a poźniej marudźcie, że ceny niskie w porównaniu np. do USA. Tam za byle gównianą domenę chcą po 3K $ a PL 3 tys to już dobra cena.

Moim zdaniem w Polsce jest jeszcze mała świadomość jeżeli chodzi o domeny. Ostatnio po przedstawieniu swojej oferty cenowej dostałem od KK odp.: "Panie Kamilu mam wykupioną domenę i za cały rok płacę 300 złotych. Proszę mi powiedzieć dlaczego tak drogo jest u Pana."

Uprzejmie wytłumaczyłem porównując domeny do nieruchomości, że muszą mieć swoją wartość a zakup domeny jest opłatą jednorazową dodatkowo poinformowałem, że utrzymywanie domeny za 300zł rocznie to jest właśnie drogo.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×