Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

metodyodchudzania.pl - 650zł

 

 

skleprybny.pl 800 zł

 

 

Przyjąłbym te oferty z uśmiechem ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjąłbym te oferty z uśmiechem ;-)

Zdecydowanie nie doceniasz potencjału domeny skleprybny.pl, działam także w tej branży i znam jej wartość, pomijając nawet ruch jaki ta domena posiada i jakie tylko z tego tytułu profity przynosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie nie doceniasz potencjału domeny skleprybny.pl, działam także w tej branży i znam jej wartość, pomijając nawet ruch jaki ta domena posiada i jakie tylko z tego tytułu profity przynosi.

 

Skoro działasz w branży, to dlaczego próbujesz sprzedać tak topową domenę, zamiast wykorzystać ją na własne potrzeby (zwłaszcza, że propozycje oferentów Cię nie satysfakcjonują)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro działasz w branży, to dlaczego próbujesz sprzedać tak topową domenę, zamiast wykorzystać ją na własne potrzeby (zwłaszcza, że propozycje oferentów Cię nie satysfakcjonują)?

Kto powiedział że ją chce koniecznie sprzedać :), napisałem tylko że odrzuciłem ofertę na tą i taką kwotę. Poza tym wystarczyło wpisać w pasku adresu nazwę domena a wiedziałbyś że domenę jednak wykorzystuje na własne potrzeby :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bingo*pl - w ostatnim czasie 1500 zł i 5000 zł (przez premium.pl) i 20000 zł (przez kontakt telefoniczny).

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

bingo*pl - w ostatnim czasie 1500 zł i 5000 zł (przez premium.pl) i 20000 zł (przez kontakt telefoniczny).

 

Tą ostatnią bym zaakceptował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg Ciebie jest warta 200k?

Może być warta i 500k jeśli ktoś stwierdzi, że tak bardzo chce ją mieć. Firmy takie kwoty wydają na samochody dla prezia, które po kilku latach wędrują na złom. Dlaczego wobec tego nie miałby być tyle wart dobry brand, który nie tylko będzie wizytówką firmy ale będzie procentował na przyszłość przy dobrym zagospodarowaniu. Dla firmy zajmującej się hazardem, grami losowymi itp domena może być warta i bańkę jeśli stwierdzą, że tak bardzo jej pragną. Zatem nie ma co dywagować czy domena jest warta 20k, 200k bańkę czy dziesięć baniek. Gość ofertę odrzucił i szacun. Mało ważne w tym momencie jest kto by z Was przyjął i za ile.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Wg Ciebie jest warta 200k?

bardziej mialem na mysli to, ze jest warta stanowczo wiecej, niz 20k - odrzucenie takiej oferty nie powinno dziwic

 

edit: sorry za post pod postem - probowalem to polaczyc edycja, ale nie wyszlo

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Gość ofertę odrzucił i szacun. Mało ważne w tym momencie jest kto by z Was przyjął i za ile.

Pablo, ja mysle, ze troche takze po to (poza innymi oczywistymi powodami) powstal ten temat - aby zweryfikowac wlasne zdanie w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaja sobie robisz :)

 

Nie robię.

 

wydaje mi się, że oferta ok

 

Na pierwszy rzut oka taką się wydaje. Natomiast po przemyśleniach stwierdziłem, że komuś zależy ;)

 

* wierzę w tę domenę; jak nie teraz to w przyszłości. Nie śpieszy mi się z nią kompletnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

automyjnia24.pl - 250 i 350

chwilowkiwroclaw.pl - 350

konserwy.eu -119 - dzisiejsza oferta po zleconym mailingu.

 

 

Noo, konkretna oferta, ta 119 zł. Ustaw cenę KT na 120 zł i napisz,że będziesz "złotóweczkę" dłuzny.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×