Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

dietetyczna.pl 1500zł

Też bym oddał za te pieniądze, co innego gdyby to było dietetycznie.pl? o wiele lepsza forma, wyrażenie "dietetyczna" ma strasznie okrojone zastosowanie.

 

edit: jakiś czas temu ZabawkiEdukacyjne - 2k zł.

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oddałbym bez wahania ;-)

również oddałbym, i jeszcze dał na mszę że udało się sprzedac

Też bym oddał za te pieniądze

Macie dzisiaj ciężki poranek ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbyś rozwinąć ? ;-)

Dietetyka to dzisiaj jeden z najmodniejszych kierunków studiów, ludzie zaczynają coraz bardziej dbać o aktywność fizyczną, o własne zdrowie i dietę, prawie na każdym kroku otwiera się poradnia dietetyczna; żywność dietetyczna zaczyna być modniejszym określeniem niż "bio". Pojawia się tu i ówdzie restauracja dietetyczna i moda ta szybko nie przeminie a Wy mówicie, że 1,5 k. za taką krótką i treściwą peelkę, to duże pieniądze ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dietetyka to dzisiaj jeden z najmodniejszych kierunków studiów, ludzie zaczynają coraz bardziej dbać o aktywność fizyczną, o własne zdrowie i dietę, prawie na każdym kroku otwiera się poradnia dietetyczna; żywność dietetyczna zaczyna być modniejszym określeniem niż "bio". Pojawia się tu i ówdzie restauracja dietetyczna i moda ta szybko nie przeminie a Wy mówicie, że 1,5 k. za taką krótką i treściwą peelkę, to duże pieniądze ?

 

Zgadzam się z Tobą w 100%

 

W życiu bym nie sprzedał za 1500 pln tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 1500 zł to cena OK, żeby sprzedać dietetyczna w obliczu faktów, iż praktycznie wszystkie inne końcówki były wolne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 1500 zł to cena OK, żeby sprzedać dietetyczna w obliczu faktów, iż praktycznie wszystkie inne końcówki były wolne.

 

Co z tego, że inne końcówki (prawie) były wolne? Zawsze są jakieś wolne - rozszerzeń w Internecie bez liku ;)

 

Tutaj się rozchodziło o PL'kę bardzo fajnej domeny, która ma sporo ciekawych i nowoczesnych zastosowań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tymi innymi wolnymi końcówkami, to bywa różnie. Nie zawsze to wpływa na wartość domeny, bo wiele razy zdarzało się tak, że cena domeny .pl mimo innych wolnych końcówek była taka, że miało się gęsią skórkę widząc kwotę (są i takie w mniejszych, ale także przyjemnych kwotach jak choćby niezbyt przystojny łamaniec "taniekogroszek .pl" za 3069 pln).

 

Niestety czasem kiedy brakuje na chleb i w tym momencie zgłasza się do was po domenę dział marketingu ogromnej firmy farmaceutycznej, to musicie oddać domenę darmo, bo taka jest sytuacja i tylko co wam zostaje, to możecie cieszyć się z sukcesu innych sprzedawców domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że poza .pl i .org wszystkie końcówki wolne ;-)

 

To nie ma przecież wielkiego znaczenia przy sprzedaży domeny skoro sens jest stawiać większy projekt tylko na domenie .pl.

 

Jakiś czas temu:

energetyka*pl - 1000 zł netto

niemiecki*pl - 1000 zł netto

 

Wakacje - łowcy okazji grasują, trzeba się mieć na baczności. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macie dzisiaj ciężki poranek ?

No ja chyba miałem, skończyłem pracę o 1 w nocy a wstałem już o 8 nad ranem <_< , teraz widzę nieco więcej zastosowań dla tej dietetycznej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja chyba miałem, skończyłem pracę o 1 w nocy a wstałem już o 8 nad ranem <_< , teraz widzę nieco więcej zastosowań dla tej dietetycznej domeny.

 

a ja pomimo dobrego poranku nadal nie widzę w tej domenie nic takiego żeby jej nie sprzedać za 1.5k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że byleś na zakupach....

niemiecki*pl

 

Wakacje - łowcy okazji grasują, trzeba się mieć na baczności. ;)

 

:D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given
Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given

studenci mają przerwe w edukacji, uważajcie, mam wysyp studenciaków - kilka ofert na max 200zł z dopiskiem "jak pan nie sprzeda zarejestruję z myślnikiem za 1zł" ;)

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given
Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given

studenci mają przerwe w edukacji, uważajcie, mam wysyp studenciaków - kilka ofert na max 200zł z dopiskiem "jak pan nie sprzeda zarejestruję z myślnikiem za 1zł" ;)

 

A skąd wiesz, że to studenci?

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given
Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given

dziwny zbieg okoliczności, no zostaje jeszcze gimbaza ale ci nawet nie mają 2 stówek więc obstawiam studentów :)

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given
Hidden by apze, August 4, 2014 - No reason given

A nauczyciele i wykładowcy ? Oni też mają wolne... Sorry za OT ale nie znoszę takiego szufladkowania.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×