Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Jak syn marnotrawny mówisz? :) zostawiłem sobie otwartą furtkę i napisałem że za pół roku przemyślę ofertę jeszcze raz jak nie znajdzie się klient.

Co do samego keyworda i info.pl, to tematyka bardzo popularna i nawet najbardziej egzotyczne i beznadziejne końcówki są pozajmowane - mam więc nadzieję że jednak się ktoś skusi za te 500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dick, tanio, bardzo tanio.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dick, tanio, bardzo tanio.

 

ja natomiast bym zaakceptował bez wahania.

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś kto rozpoczyna biznes w kategorii "smart" na pewno ma więcej pieniążków na zakup Takiego adresu :)

Czekaj aż wyłoży 6K, a do tego czasu relaksuj się..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja natomiast bym zaakceptował bez wahania.

 

I to jest piękne w tej branży, Ty byś sprzedał za 2k, ja bym sprzedał za 5k, Seles by sprzedał za 20k i każdy z nas byłby zadowolony. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to jest piękne w tej branży, Ty byś sprzedał za 2k, ja bym sprzedał za 5k, Seles by sprzedał za 20k i każdy z nas byłby zadowolony. :D

 

Zapomniałeś o tych, którzy przeoczyliby taką domenę na liście spadów i w ogóle jej nie sprzedali, bo by jej nie mieli. :D

 

A w ogóle to po aferze z dopalaczami to nawet nie ma co teraz sprzedawać tylko trochę odczekać jeszcze.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś o tych, którzy przeoczyliby taką domenę na liście spadów i w ogóle jej nie sprzedali, bo by jej nie mieli. :D

 

No oni by akurat mieli najmniej powodów do zadowolenia. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

smartshop*pl + wersja z myślnikiem - 2500, co myślicie?

w 2010 powiedzial bym ze malo ale dzis? Zastanawialem bym sie na przedluzaniem a co dopiero odrzuceniem takiej oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezdepozytu.pl - 1000 i 1300.

 

Widzę, że domena sprzedana. Możesz napisać czy warto było odrzucić te oferty czy nie? :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to jest piękne w tej branży, Ty byś sprzedał za 2k, ja bym sprzedał za 5k, Seles by sprzedał za 20k i każdy z nas byłby zadowolony. :D

 

A jeszcze innemu spadnie i nic nie zarobi, lub straci na przedłużeniach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to jest piękne w tej branży, Ty byś sprzedał za 2k, ja bym sprzedał za 5k, Seles by sprzedał za 20k i każdy z nas byłby zadowolony. :D

A jeszcze innemu spadnie i nic nie zarobi, lub straci na przedłużeniach ;)

Może się zdarzyć, że spadnie temu na końcu łańcucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może się zdarzyć, że spadnie temu na końcu łańcucha.

Jeśli dotyczy to mnie to muszę dodać, że domena jest u mnie od 2004 roku i przez ten czas zarobiła na utrzymanie nie tylko siebie ale i całej mojej kolekcji przez następne 20 lat.

 

w 2010 powiedzial bym ze malo ale dzis? Zastanawialem bym sie na przedluzaniem a co dopiero odrzuceniem takiej oferty.

Rozumiem punkt widzenia ale zdaje się, że nie bierzesz pod uwagę, że ograniczanie jej do jednej branży jest niesłusznym zawężeniem tematu, porównaj: smartphone, smart samochód lub też próba rejestracji znaku towarowego w latach 2001-2004 przez Polskie Sieci Teleinformatyczne S.A.K w klasie "programy komputerowe; usługi internetowe; usługi związane z oprogramowaniem komputerowym".

 

Wiem, że domeny tego typu są trudne do oszacowania ale zachęcam do podzielenia się uwagami tutaj - od jakiegoś czasu jestem nękany zapytaniami o domenę goodshop*.pl ale jak dotąd kwota 1k nie wydaje mi się satysfakcjonująca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Rabatomania.pl - 1500 PLN

Mikroinstalacje.pl - 2000 PLN

KasowanieDanych.pl - 500 PLN

Kruszenie.eu - 500 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×