Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Rzadko odrzucam oferty (bo i rzadko je otrzymuję), ale postanowiłem, że za 100 PLN domeny BezpiecznePozyczki*pl nie sprzedam i dałem kontrofertę na 220 PLN, pozostała tylko cisza ze strony zainteresowanego...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

studioseo kropka pl 1700 PLN

 

Tak wiem, że byście ją sprzedali :) ja odrzuciłem świadomie. Bo wiem że pójdzie za więcej :)

Nice...

Twardziel. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w ostatnim czasie wielu zainteresowanych :) a do tego jedna z osób napisała mi że pokupowała inne końcówki oraz wersję z - :) nie wiem chyba za karę dla mnie :)

 

Niewiele brakowało do ceny satysfakcjonującej mnie, jednak nie została po prostu osiągnięta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niewiele brakowało do ceny satysfakcjonującej mnie, jednak nie została po prostu osiągnięta :)

 

I słusznie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Niewiele brakowało do ceny satysfakcjonującej mnie, jednak nie została po prostu osiągnięta :)

 

Brawo! Taka postawa mi się podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno przyszła oferta na jednowyrazowego generyka w wysokości X zł (tak, tak, jednocyfrowa i to z dolnego przedziału) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno przyszła oferta na jednowyrazowego generyka w wysokości X zł (tak, tak, jednocyfrowa i to z dolnego przedziału) :)

szalony jakis albo zazdrośnik z forum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno przyszła oferta na jednowyrazowego generyka w wysokości X zł (tak, tak, jednocyfrowa i to z dolnego przedziału) :)

 

Niektórzy są zdania, że zaproponowanie złotówki za dowolną domenę, to dobry początek negocjacji. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy są zdania, że zaproponowanie złotówki za dowolną domenę, to dobry początek negocjacji. :wacko:

przyznałeś się :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy są zdania, że zaproponowanie złotówki za dowolną domenę, to dobry początek negocjacji. :wacko:

 

Albo liczą, że ktoś przez nieuwagę taką ofertę zaakceptuje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo liczą, że ktoś przez nieuwagę taką ofertę zaakceptuje ;-)

 

Apropo tego zdania:

Mysle, ze to powarzny problem na AM, jezeli domena jest tam zarejestrowana. W razie pomylkowej

sprzedazy nie ma sie wplywu na wydanie domeny. To koszmar, ktory mnie meczy juz od dluzszego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo tego zdania:

Mysle, ze to powarzny problem na AM, jezeli domena jest tam zarejestrowana. W razie pomylkowej

sprzedazy nie ma sie wplywu na wydanie domeny. To koszmar, ktory mnie meczy juz od dluzszego czasu.

Może zdarzyć się też tak, że wkradnie się jakiś bug i pozmienia ceny domen np. na 10 PLN - ktoś miałby niezłe żniwa. Sytuacja brzmi nieprawdopodobnie, ale w Aftermarket nie takie cuda się zdarzały, więc jest to zagrożenie jak najbardziej realne.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może zdarzyć się też tak, że wkradnie się jakiś bug i pozmienia ceny domen np. na 10 PLN - ktoś miałby niezłe żniwa. Sytuacja brzmi nieprawdopodobnie, ale w Aftermarket nie takie cuda się zdarzały, więc jest to zagrożenie jak najbardziej realne.

 

Za taki błąd to raczej Aftermarket.pl powinien wziąć odpowiedzialność i np. odkupić wszystkie takie domeny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@Pan_Grzegorz

Racja. Możliwe też że gdzieś się programista pomyli i zamiast skryptu do sprawdzania statystyk będzie skrypt który wylewa kawę na klawiaturę. Apokalipsa ale AM jest do wszystkiego zdolne, prawda?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taki błąd to raczej Aftermarket.pl powinien wziąć odpowiedzialność i np. odkupić wszystkie takie domeny.

Obawiam się, że AM nie poczuwałby się do takiego obowiązku biorąc pod uwagę to, co pisze np. Ryskadow iż utracił domeny z winy AM i ich nie odzyskał, a jedynie 100, czy 200 zł. rekompensaty. Nawet gdyby jednak AM chciał odzyskać te domeny to Michał musiałby nazywać się Warren Buffett, żeby podołać temu finansowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Apropo tego zdania:

Mysle, ze to powarzny problem na AM, jezeli domena jest tam zarejestrowana. W razie pomylkowej

sprzedazy nie ma sie wplywu na wydanie domeny. To koszmar, ktory mnie meczy juz od dluzszego czasu.

Zawsze można ustawić cenę minimalną dla domen - oferty niższe niż ustawiona kwota nie będzie wpływała do nas , a kupujący dostanie informacje o za niskiej ofercie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Albo liczą, że ktoś przez nieuwagę taką ofertę zaakceptuje ;-)

Nie tak dawno puściliśmy w ten sposób domene za 101 zl zamiast za min. 500. Tak się skończyła próba złożenia kontroferty przez telefon...:)

Ostatnio odrzucone:

FaceToFace.pl - 1k, 1,1k, 1,5k i 100 zl :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno puściliśmy w ten sposób domene za 101 zl zamiast za min. 500. Tak się skończyła próba złożenia kontroferty przez telefon... :)

 

No dokładnie - też mi się to zdarzyło.

Dlatego ja z telefonu mogę ustawiać ceny na giełdzie, czytać di.pl czy licytować, ale ofert nie negocjuję. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze można ustawić cenę minimalną dla domen - oferty niższe niż ustawiona kwota nie będzie wpływała do nas , a kupujący dostanie informacje o za niskiej ofercie.

 

To nie rozwiazuje sprawy z wielu powodow, ktorych tu nie bede przytaczal aby innych czytajacych nie zanudzac.

AF jest bardzo prezna i inowacyjna platforma - wiele rozwiazan jest moim zdaniem lepsze jak na Sedo - ale registry

i market nie powinny byc w ten sposob polaczone, ze wystepuje moment w ktorym wlasciciel domeny traci absolutna

wladze nad swoja wlasnoscia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×