Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

pewnie oni kupili http://www.bellavita.krakow.pl/

 

albo oni http://www.bellavita.waw.pl/

 

 

Twoja domena to numer 1 dla ich firm, moze można było więcej wyciagnąć :)

 

Na pewno nie z Krakowa, po złapaniu korespondowałem z nimi. Napisali, że nie przedłużali domeny i jej nie potrzebują, wystarcza im .krakow.pl.

 

Do firmy z Warszawy także pisałem, niestety bez oddzewu. Tak więc domenka leżała pół roku i nagle KT na PPD :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

chinski*com*pl 500 pln w 2 lub 3 dni po rejestracji z palca , na AM poprzez KT bez negocjacji , klient znalazł sam - co ciekawe - oprócz tego, że to .com.pl :) - miałem tę domenę w "notesiku" kilka miesięcy , sprawdzając ostatnio zauważyłem, że zajęty jest IDN a nIDN leżał wolny... więc go wziąłem, przygarnąłem no i do przodu te kilka pln :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
chinski*com*pl 500 pln w 2 lub 3 dni po rejestracji z palca , na AM poprzez KT bez negocjacji , klient znalazł sam - co ciekawe - oprócz tego, że to .com.pl :) - miałem tę domenę w "notesiku" kilka miesięcy , sprawdzając ostatnio zauważyłem, że zajęty jest IDN a nIDN leżał wolny... więc go wziąłem, przygarnąłem no i do przodu te kilka pln :)

jak dla mnie domena bardzo kiepska, tym większe gratulacje dla Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dla mnie domena bardzo kiepska, tym większe gratulacje dla Ciebie.

Mam podobne odczucia jak kolega Lampartini. Naprawdę sporą kwotę osiągnąłeś za tę domenkę. Pogratulować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy coś sprzedaje, chyba tylko u mnie taka posucha z początku miesiąca :)

Skończyły się wakacje, za oknami brzydka pogoda, to powoli interes powinien zacząć się rozkręcać.

Ja już teraz mogę powiedzieć, że wrzesień będzie udany. Początek roku szkolnego uwidoczniony na statystykach jednej z moich stronek:

screen03o.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skończyły się wakacje, za oknami brzydka pogoda, to powoli interes powinien zacząć się rozkręcać.

Ja już teraz mogę powiedzieć, że wrzesień będzie udany. Początek roku szkolnego uwidoczniony na statystykach jednej z moich stronek:

screen03o.png

 

Uploaded with ImageShack.us

planlekcji.net? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skończyły się wakacje, za oknami brzydka pogoda, to powoli interes powinien zacząć się rozkręcać.

Ja już teraz mogę powiedzieć, że wrzesień będzie udany. Początek roku szkolnego uwidoczniony na statystykach jednej z moich stronek:

 

No wrzesień jest fajny. Ja mam stronę o matematyce i z 200uu/dzień statystyki skoczyły do ponad 2000uu/dzień :D

 

Ty na ten plan lekcji masz jeszcze jakieś wejścia w czasie roku szkolnego czy tylko tak we wrześniu zawsze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Ty na ten plan lekcji masz jeszcze jakieś wejścia w czasie roku szkolnego czy tylko tak we wrześniu zawsze ?

W roku szkolnym pomiędzy 100-300, potem skacze znowu w górę (styczeń, lutym) , natomiast w wakacje spada do 20-30.

 

Poza zwiększonym ruchem na stronach, mam też zwiększoną liczbę zapytań o domeny i co najważniejsze niektóre kończą się sprzedażą. Oby tak dalej, czego i innym życzę.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×