Jump to content
Sign in to follow this  
apze

Artur Piechocki nowym kierownikiem Działu Domen NASK

Recommended Posts

Guest Michal

Ciekaw jestem, jaki wpływ to będzie miało na politykę dot. domen .pl. Czy domeniarze wygrają na tej zmianie, czy może jednak przegrają?

 

Tak czy inaczej bardzo ważną kwestią do ustalenia jest, dlaczego Andrzej Bartosiewicz odszedł z NASK.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słońce Peru przy całej swej oficjalności pokazał, że potrafi mieć poczucie humoru.

Czekam na piątkowe dementi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słońce Peru przy całej swej oficjalności pokazał, że potrafi mieć poczucie humoru.

Czekam na piątkowe dementi ;)

 

Stawiasz na prima aprilis? :P No nie wiem, dla mnie to też jest dziwne, że ktoś jednego dnia pisze na blogu newsy dotyczące zmian na liście domen NX, a drugiego już nie jest kierownikiem. A okres wypowiedzenia czy coś?

 

No ale to Polska i wszystko jest możliwe. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekaw jestem, jaki wpływ to będzie miało na politykę dot. domen .pl. Czy domeniarze wygrają na tej zmianie, czy może jednak przegrają?

 

Tak czy inaczej bardzo ważną kwestią do ustalenia jest, dlaczego Andrzej Bartosiewicz odszedł z NASK.

 

Muszę przyznać że moje poprzednie kalkulacje wzięły w łeb ;)

Miejcie nadzieję że nowy (obecny) kierownik zmienił swoje zdanie jakie miał jeszcze półtora roku temu... albo odnowienia zamiast po 40 zeta będziecie mieli po stówie.

To mówił Jarząbek Wacław... Były pracownik DNS :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stawiasz na prima aprilis? ;)

Zdecydowanie TAK :P

Andrew piastuje oficjalne stanowisko w poważnej instytucji ale czuję, że jednak drzemie w Nim nietuzinkowy człowiek :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślałem, że dziś przeczytam gdzieś dementi na temat tej informacji, ale chyba sie nie doczekam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślałem, że dziś przeczytam gdzieś dementi na temat tej informacji, ale chyba sie nie doczekam :D

Masz telefon - możesz zadzwonić lub wysłać zainteresowanemu sms z przypomnieniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że ta "zmiana" wyjdzie Andrzejowi na dobre. 8 lat w jednej "firmie" to aż za długo.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz czy dywagujesz?

 

Napiszę inaczej...czekam na 100% potwierdzenie tej wiadomości...na chwilę obecną jest to wiadomość potwierdzona w 99,99%

 

Ale to pikuś. PSID ma dla wszystkich dużo ciekawsze wieści które przekażemy już niedługo, jak tylko owa informacja się potwierdzi...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że z niecierpliwością czekam na obudzenie PSID. Jeśli czynicie jakieś działania w milczeniu - to przynajmniej na forum napiszcie parę zdań co jakiś czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze chwila i uwierzę, że nastąpiła zmiana.

 

April 2, 2010 12:50 PM

Dr. Andrzej Bartosiewicz said ...

Tak jak pisałem, nie wypowidam się już w imieniu NASK JBR i NIE reprezentuję już NASK JBR :) Sugeruję kontakt z przedstawicielem NASK.

Jeżeli to prawda to pozwolę sobie zadać pytanie: Endrju why ?

A może A.B. reprezentuje w ramach tej struktury nie tyle NASK JBR lecz kogoś innego z grupy ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, ze jestem bardzo zaskoczony, wygląda na to, że info jest pewne. Podejrzewam, że wszystkim domeniarzom wyrośnie groźny konkurent :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napiszę inaczej...czekam na 100% potwierdzenie tej wiadomości...na chwilę obecną jest to wiadomość potwierdzona w 99,99%

 

Ale to pikuś. PSID ma dla wszystkich dużo ciekawsze wieści które przekażemy już niedługo, jak tylko owa informacja się potwierdzi...

Jakie to wieści ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze ciekawsza data utworzenia domeny ;)

 

Domain Name: YONCONSULTING.COM

Updated Date: 29-mar-2010

Creation Date: 29-mar-2010

Expiration Date: 29-mar-2011

 

Życzymy sukcesów i zapraszamy na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×