Jump to content
Sign in to follow this  
BlueAngel

stopnadwadze*pl

Recommended Posts

A no tak, d mi się gdzieś zgubiło. :)

Stop nadwadze... niestety, wycena bez zmian. Bez wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie się nie podoba. w ogóle przeczytałem stopa na wadze, później stop na wadze, a później stop nadwadze. źle

 

Mam to samo wrażenie. Domena kiepska, brak komercyjnego zastosowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie miałem problemów z poprawnym przeczytaniem domeny.Jak to się mówi "szału nie ma",ale domena nie jest jakaś tragiczna.Może być ciężko z kk,ale życzę powodzenia :)

 

 

 

# bodycombat.pl

# bodyball.pl

 

pozdrawiam

plachcik

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dziwne wrażenie, że w tego typu domenie większe znaczenie ma jak się zapamiętuje, jak się "przekazuje" jak się wypowiada np. w reklamie radiowej, czy ma "sens" ale widzę, że dla fachowców ważniejsze jest że trudno się czyta - czyli - nic z niej nie będzie. W Dropped jest taka funkcja do kasowania domen. Chyba będziesz musiała z niej skorzystać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się domena podoba.

Może nie ma jakiegoś określonego komercyjnego zastosowania, ale ma prosty, czytelny i oczywisty przekaz.

Ciężko powiedzieć, czy znajdzie się klient końcowy, ale jak się znajdzie to spokojnie kilka stówek możesz wołać.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie rowniez domena sie podoba, jest konkretna i od razu wiadomo o co chodzi, wyceniac jednak nie bede..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem całkiem niezła domena, dobra np. dla firmy prowadzącej jakieś obozy odchudzające, ale też na portal o odchudzaniu lub po prostu zdrowym odżywianiu.

Pozostaje tylko kwestia czy potencjalny klient wpadnie na taką nazwę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę o kilka słów o domenie StopNadwadze*pl

 

Bardzo :) ? :P

 

Jeżeli chciałabyś na takiej domenie postawić serwis, to warto rozważyć też wersję z myślnikiem stop-nadwadze.pl

Tematyka związana z dietetyką i odchudzaniem ma spory potencjał komercyjny.

Ale sama domena bez serwisu jest tylko jedną z wielu dostępnych na rynku i niekoniecznie najlepszą.

 

Np. nadwaga.pl też jest do kupienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za opinie te pozytywne jak i te negatywne, oraz te, które jeszcze (być może) się pojawią :)

 

Moim skromnym zdaniem, jakiś potencjał ona ma, łatwo wpada w ucho, łatwa do zapamiętania, a i ostatnio dużo się mówi/słyszy o nadwadze, odchudzaniu, dietach, itp. Ale to tylko moje zdanie :P a czas pokaże jakie będą jej dalsze losy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×