Jump to content
pb

lok.pl, webcms.pl, nawiew.pl...

Recommended Posts

Kilka w miarę świeżych domen, których wartości nie mogę „rozpracować”. Co myślicie?

 

lok.pl – kiedyś była tam jakaś internetowa mapa, w sumie nazwa pasuje, lok kojarzy się z lokalizacją; ruch spory, ale raczej patrzę na nazwę...

webcms.pl ‒ tak mnie coś podkusiło...

nawiew.pl – branżowa

takiezycie.pl – pod wpływem rzeczywistości :D

 

Z góry dziękuję za opinie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście bez wahania zarejestrowałbym tylko lok.pl.. 2 - 5 kpln. Reszta.. czas pokaże :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
lok to jeszcze liga obrony kraju ale oni mają już lok.org.pl to pewnie zainteresowani nie będą

 

Wiem, wiem, właśnie się zastanawiam czy lepiej optymalizować na hasła związane z mapami czy z prawem jazdy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, wiem, właśnie się zastanawiam czy lepiej optymalizować na hasła związane z mapami czy z prawem jazdy. :D

Moim zdaniem mapy. Niestety prawa jazdy przez internet jeszcze zrobić nie można :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem mapy. Niestety prawa jazdy przez internet jeszcze zrobić nie można :]

 

Ale mapa była dawno, a duży ruch jest teraz (nadal? a może właśnie ludzie szukają LOK?). Na samo lok i standardowy szablon miałem klikalność 3%. Teraz ustawiłem hasła samochodowe, zobaczymy czy coś to zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pasuje tez do branzy fryzjerskiej

 

Taa, a tak naprawdę do jest literówka od LOL. :D

Poopiniujcie też inne domeny, bo czują się opuszczone. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lok.pl - fajna 3-literowka. Aktualnie ok. 3tys zl. Ja bym 3mal.

 

nawiew.pl - lubie domeny branzowe, dla potrzebujacego kilka tys zl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Eee tam , ja bym jej nie trzymał. Sprzedaj ją za 488zł brutto jakiemuś userowi. :D

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, wiem, właśnie się zastanawiam czy lepiej optymalizować na hasła związane z mapami czy z prawem jazdy. ;)

 

Tylko i wylacznie prawo jazdy / kursy na prawo jazdy !

Super CTR i super ceny za klick .

Przykladowe keywords : Testy Na Prawo Jazdy , Fuehrerscheinpruefung (ca. 6 % traffic z Niemiec :D ) z duzej litery zamierzone .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko i wylacznie prawo jazdy / kursy na prawo jazdy !

Super CTR i super ceny za klick .

Przykladowe keywords : Testy Na Prawo Jazdy , Fuehrerscheinpruefung (ca. 6 % traffic z Niemiec :D ) z duzej litery zamierzone .

 

Dzięki za rady. Rzeczywiście, ok. 9% ruchu pochodzi z Niemiec, 10% z USA i UK, a z Polski 66%. Ustawię więc odpowiednie keywordy dla tych krajów i zobaczymy co będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie sie podoba takiezycie.pl, przyglądalem sie jej :D

 

lok - moze cos z fryzjerstwem?

 

#wiecejzzycia.pl

#nigdywzyciu.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za rady. Rzeczywiście, ok. 9% ruchu pochodzi z Niemiec. Ustawię więc odpowiednie keywordy dla tych krajów i zobaczymy co będzie.

 

Spowodowane jest to prawdopodobnie tym , iz niemieccy kierowcy , ktorzy utracili prawo jazdy z powodu naduzywania "nalewki mgr. Kwasniewskiego" (pomaga na golen :D ) i nie maja praktycznie szans na zaliczenie "MPU Idiotentest" w Niemczech , korzystaja z mozliwosci uzyskania tzw. europejskiego prawa jazdy w Polsce .

Share this post


Link to post
Share on other sites
lok - moze cos z fryzjerstwem?

 

Wg mnie tylko i wylacznie z fryzjerstwem i zadne tam smieszne mapy itd. Nie kumam ludzi, ktorzy oczywiste slowa przeosza w inne branze. Tak wiec moim zdaniem branza fryzjerska (calkiem mocna) lub ewentualnie nauka jazdy , ale tylko w przypadku parkingu.

Domena ewidentnie do zagospodarowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie tylko i wylacznie z fryzjerstwem i zadne tam smieszne mapy itd. Nie kumam ludzi, ktorzy oczywiste slowa przeosza w inne branze. Tak wiec moim zdaniem branza fryzjerska (calkiem mocna) lub ewentualnie nauka jazdy , ale tylko w przypadku parkingu.

Domena ewidentnie do zagospodarowania.

LOK to skrót od Liga Obrony Kraju, a jak sądzę, w każdym mieście LOK prowadzi naukę jazdy. Prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie tylko i wylacznie z fryzjerstwem i zadne tam smieszne mapy itd. Nie kumam ludzi, ktorzy oczywiste slowa przeosza w inne branze. Tak wiec moim zdaniem branza fryzjerska (calkiem mocna) lub ewentualnie nauka jazdy , ale tylko w przypadku parkingu.

Domena ewidentnie do zagospodarowania.

 

No nie wiem, mnie lok.pl kompletnie nie kojarzy się z fryzjerstwem. Już pomijając fakt, że żaden salon fryzjerski nie wyłoży raczej interesującej mnie kwoty, to równie dobrze można by powiązać bez.pl ze sprzedażą kwiatów (swoją drogą, też ciągle się zastanawiam ile ona może być warta ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o salon fryzjerski, moze jakis portal z doborem fryzur itp. To tyko moje skromne skojarzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
LOK to skrót od Liga Obrony Kraju, a jak sądzę, w każdym mieście LOK prowadzi naukę jazdy. Prawda?

Ja właśnie uczęszczam do LOK'u na kurs. :D

LOK.pl warta min. kilka tysięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×