Jump to content
pb

seans.pl

Recommended Posts

Skoro już ktoś to wyciągnął, to napiszcie chociaż, tanio czy drogo?

 

seans.pl

 

http://allegro.pl/item1036586315_seans_pl_..._potencjal.html (KT)

 

Chciałem się potargować, ale bałem się że apze podwyższy cenę lub zakończy aukcję, albo że keyword zajrzy i kliknie. :)

 

Bardzo fajna domena. Idealna na serwis kinowy. Myślę, że nie jest przepłacona. Wprost przeciwnie, wydaję mi się, że to okazyjny zakup :lol:

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem Ci szczerze - nie podoba mi się ta cena :lol: "Zarezerwowałem" ją sobie dla seans.eu i teraz argumenty mam mniejsze ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem Ci szczerze - nie podoba mi się ta cena :lol: "Zarezerwowałem" ją sobie dla seans.eu i teraz argumenty mam mniejsze ...

 

Ale nic nie stoi na przeszkodzie by sprzedać .eu w tej cenie, tym bardziej że potencjalny kupiec usłyszy ode mnie cenę o jedno zero wyższą. A aukcja allegro już długo w archiwum nie powisi. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale nic nie stoi na przeszkodzie by sprzedać .eu w tej cenie, tym bardziej że potencjalny kupiec usłyszy ode mnie cenę o jedno zero wyższą. A aukcja allegro już długo w archiwum nie powisi. ;-)

 

 

Taka koncepcja mi się podoba :lol:. --- seans.pl moim zdaniem jest piękna.

 

Kino.pl i seans.pl wg mnie dwie najlepsze z tej branży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kino.pl i seans.pl wg mnie dwie najlepsze z tej branży.

 

Jak dla mnie kino.pl i film.pl .

Seans.pl- dla mnie przepłacona domena.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie kino.pl i film.pl .[...]

 

No tak, zapomniałem o film.pl wiec są trzy.

[...] Seans.pl- dla mnie przepłacona domena.

 

 

Tia ... Tak wiele jest tych topowych, "czystych" generyków, że seans.pl na pewno jest przepłacona ... Następne domeny z branży w kolejce to już te z przedrostkami, przyrostkami i słowem "nasza" w nazwie ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tia ... Tak wiele jest tych topowych generyków, że seans.pl na pewno jest przepłacona ... Następne domeny z branży w kolejce to już te z przedrostkami, przyrostkami i słowem "nasza" w nazwie ...

 

Przepraszam,że wyraziłem swoje zdanie na temat ceny tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam,że wyraziłem swoje zdanie na temat ceny tej domeny.

 

 

No nie bocz się już, proszę :lol:. Masz oczywiście prawo do swojego zdania. O tej porze trochę zgryźliwy jestem :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się kto mógłby kupić tą domenę ... ? Ktoś kto chciałby postawić serwis na temat filmów (konkurencja filmweb.pl - nie ma szans ) lub serwis z filmami online (vod.pl).Fajna domena nie powiem,ale Yarowa osobiście bym za nią tyle nie dał.Oczywiście dla kupującego domena jest inwestycją i mam nadzieję,że uda się sprzedać domenę za fajną kwotę.

Yarowa ok,nie ma problemu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym jeszcze tylko dodać, iż spośród ww. trzech słów kluczowych w domenach, tylko "seans" może ale nie musi odnosić się jedynie do X Muzy. Seans to może być zbiór, w którym inne terminy, takie jak "kino", "film" się zawierają. Seans nie musi, ale może być filmowy. Precyzując, bo powiedziałem niedokładnie - oczywiście, że istnieje i film telewizyjny ale termin "seans" obejmuje moim zdaniem naprawdę szerokie, dużo szersze spektrum ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

10k netto wg mnie dobra cena , jak sie ja odpowiednio zagospodaruje zwrot inwestycji okreslam na max 5-6 mcy :lol:) powodzenia PB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę że domena warta mniej więcej okolice wydanej kwoty.

Ale żeby to była jakaś specjalna okazja to nie sądzę.

 

Od domeny do postawienia serwisu a później do zarabiania droga jest baaaaardzo daleka.

Znaleźć dobrego kupca (eu) który zaryzykuje postawienie następnego w kolejce serwisu o filmach nie będzie łatwym zadaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak sie ja odpowiednio zagospodaruje zwrot inwestycji okreslam na max 5-6 mcy :lol:) powodzenia PB

Optymista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kino.pl i film.pl dzieli przepaść od seans.pl, natomiast jesli chodzi o cene, to kupiona w dobrej cenie.

Kino.pl, czy film.pl sprzedawane za 10 razy wiecej, tez byloby w dobrej cenie. ;-)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kino.pl i film.pl dzieli przepaść od seans.pl, natomiast jesli chodzi o cene, to kupiona w dobrej cenie.

Kino.pl, czy film.pl sprzedawane za 10 razy wiecej, tez byloby w dobrej cenie. ;-)

 

 

zgadzam się z przedmówcą :lol: chętnie bym ją kupił w tej cenie lecz brak wolnych funduszy niestety..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena seans.pl to trzecia siła w branzy kinowo-filmowej

 

to taki GKS Bełchatów - z najlepszymi bez szans i znacznie lepsza od sredniaków :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się też wypowiem...

 

Na pewno nie porównywałbym seans.pl do kino.pl i nie stawiał na podium obok nawet, gdyby podium miało 5 miejsc.

 

Domena obecnie posiada dobry ruch, który można skonwertować w inny sposób i łatwo stworzyć z niej markę - to są jej dzisiejsze atuty. Ponadto słowo nie odnosi się tylko do branży filmowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super zakup za rozsądną cenę. Kino to potęga, a domenę można wykorzystać na kilka sposobów, ale chyba najlepszy to VOD, który pewnie jeszcze się rozwinie w sieci.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze są filmy.pl lepsze. Cena dobra. Na bank nie stracisz.

 

jeszcze jest ekran.pl i jak poszukać to można coś jeszcze znaleźć z takich domen mniej oczywistych do których zaliczam seans

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikomu z Was ta domena nie kojarzy się z seansem spirytystycznym ?

Albo z literówką sens ? :lol:

 

Brzmi ładnie ale w przeciwieństwie do 'film' , 'seans' narzuca ograniczenia głównie w odniesieniu do kina.

W moim odczuciu jest to cena atrakcyjna głównie dla kk.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeszcze jest ekran.pl i jak poszukać to można coś jeszcze znaleźć z takich domen mniej oczywistych do których zaliczam seans

Ekran.pl nie jest lepsza i chyba poza wymienionymi takiej się nie znajdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×