Jump to content
Sign in to follow this  
newseller25

motocyklista*pl

Recommended Posts

Domenka bardzo ładna.

Co do przepłacenia o którym mówi mikepolarny to niestety ale nie wiem ile za nią dałeś ale ja wyceniam ją na niskie xx xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę zastosowania. Ewentualnie strona dla jakiegoś fana motocykli, który sam jeździ na swoim motocyklu i będzie też zajmować się swoja stroną w wolnym czasie, ale za taką stronkę będzie mógł dać maksymalnie kilka stówek przy ogromnym szczęściu. Na Twoim miejscu wystawił bym tą domenę na jakimś moto forum może ktoś się zgłosi.Na sklep z artykułami moto mi nie pasuje ta nazwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to gruuubo przepłacony zakup, ale znając Twoje szczęście (np. dzień po zakupie domeny na Dropped masz kupę zapytań o domenę, którą ja puściłem po 2 latach trzymania i ani jednego zapytania ;-)) to pewnie nie stracisz :-) Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ładna ale dla samego siebie. Na wzór i podobieństwo: motocykliści.pl

Również ją licytowaliśmy ale w pewnym momencie trzeba było powiedzieć stop.

Właśnie ze względu na to co napisał Polarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z lepszych keywordów motoryzacyjnych. Gratuluję bardzo dobrej domeny w portfolio. Za wraki.pl zapłaciłem 1100,- i pewnie sporo osób puka się w głowę. Za nurek.pl zapłaciłbym więcej niż Ty za motocyklistę i tu też inni mogliby mówić, że nurek.pl, to bez sensu, bo nadaje się tylko na tanią stronkę prywatną albo forum albo inne takie. Jest to dobra domena! Dobrze zainwestowane pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeden z lepszych keywordów motoryzacyjnych. Gratuluję bardzo dobrej domeny w portfolio. Za wraki.pl zapłaciłem 1100,- i pewnie sporo osób puka się w głowę. Za nurek.pl zapłaciłbym więcej niż Ty za motocyklistę i tu też inni mogliby mówić, że nurek.pl, to bez sensu, bo nadaje się tylko na tanią stronkę prywatną albo forum albo inne takie. Jest to dobra domena! Dobrze zainwestowane pieniądze.

Podpisuję się pod tą wypowiedzią :rolleyes:

 

Myślę, że to dobrze zainwestowane pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na forum motocyklistów pasuje dobrze, ewentualnie sklep z akcesoriami dla motocyklistów.

 

Ile za nią dałeś?

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też byłem wśród licytujących, jednak patrząc jaką osiągała cenę powiedziałem sobie STOP. Sam jestem motocyklista i domena mi się bardzo podoba, jednak aż tyle bym za nią nie dał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
na forum motocyklistów pasuje dobrze, ewentualnie sklep z akcesoriami dla motocyklistów.

 

Ile za nią dałeś?

 

2,6k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasuje mi idealnie na jakis miesiecznik pod taka wlasnie nazwa. W takim wypadku nie bede zdziwiony jak sie kiedys sprzeda za dziesieciokrotnosc wylicytowanej kwoty. Ale trzeba przyznac, ze moze byc ciezko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2,6k

 

faktycznie sporo, myślałem o kwocie ~300zł. Co nie znaczy że nie zarobisz na tym.

Prędzej czy później domena znajdzie swojego nabywcę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pasuje mi idealnie na jakis miesiecznik pod taka wlasnie nazwa. W takim wypadku nie bede zdziwiony jak sie kiedys sprzeda za dziesieciokrotnosc wylicytowanej kwoty. Ale trzeba przyznac, ze moze byc ciezko.

 

Już kiedyś był takowy miesięcznik i padł szybciej niż się pojawił

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena wcale nie jest zła. Mam nadzieję, że nie sugerowałeś się:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=13837...=motor\.pl

gdyż to zupełnie inna liga :rolleyes:

 

Nie sugerowałem się. Wiem, że domeny motor*pl i motocykl*pl są dużo lepsze od mojej, ale w swojej domenie motocyklista*pl dostrzegam potencjał i nie żałuję wydanej kasy. Możliwe, że długo będę czekał na klienta (może coś na niej postawię w międzyczasie :) ), ale uważam, że nie stracę :D

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sugerowałem się. Wiem, że domeny motor*pl i motocykl*pl są dużo lepsze od mojej, ale w swojej domenie motocyklista*pl dostrzegam potencjał i nie żałuję wydanej kasy. Możliwe, że długo będę czekał na klienta (może coś na niej postawię w międzyczasie :rolleyes: ), ale uważam, że nie stracę :)

 

Pozdrawiam

 

Stracić na pewno nie stracisz, tyle że ewentualne zyski mogą Cię negatywnie rozczarować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy tutaj zderzenie dwóch epok, a mianowicie nowoczesne "moto" ze słowem "cyklista" i wychodzi na to, że domena nadawałaby się na serwis dla zmotoryzowanych rowerzystów :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamy tutaj zderzenie dwóch epok, a mianowicie nowoczesne "moto" ze słowem "cyklista" i wychodzi na to, że domena nadawałaby się na serwis dla zmotoryzowanych rowerzystów :rolleyes:

Coś w tym jest - 'motocyklista' brzmi nieco retro choć chyba nadal tak się mówi na nich.

Może lepiej byłoby rider ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamy tutaj zderzenie dwóch epok, a mianowicie nowoczesne "moto" ze słowem "cyklista" i wychodzi na to, że domena nadawałaby się na serwis dla zmotoryzowanych rowerzystów :)

 

Coś w tym może być:

http://www.sport.pl/kolarstwo/1,64993,7963...nie_roweru.html

:rolleyes:

 

A tak poważnie, to moim zdaniem domena zdecydowanie przepłacona, ale życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety tez uważam, że przepłacona - jak zobaczyłem cenę powyżej średniego xxx, to już wiedziałem, że nie włączę się do licytacji

Share this post


Link to post
Share on other sites

chciałem licytować tą domenę, ale żeby nie przepłacić* tak max do 600zł, *-wg mojej wyceny dot. tej aukcji

ogólnie jak już wiadomo domen nie da się dokładnie wycenić, ale co z tego jak inwestor ma gruby portfel zostaną zawyżone ceny na aukcjach

i domaining staje się grą jedynie dla zamożnych, który nei daję już takiego przebicia jak wcześniej,

szkoda przyzwyczaiłem się że czasem coś fajnego dało się kupić za kilka stówek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×