Jump to content
Sign in to follow this  
koper

simon.pl

Recommended Posts

Pewnie domena już prawie sprzedana. :)

Środkowe xxxx spokojnie, jeśli KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie to imię, kojarzy z pewnym utalentowanym Kameruńczykiem, który kilkadziesiąt razy(a może nawet setki) z niebywałą łatwością dowiódł, jaką słabość mają nasze panie do czarnoskórych przybyszów z trzeciego świata :)

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Simon_Mol

 

Tak jak napisał SELES, środkowe xxxx i lekko w górę.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem kiedyś takiego kolege w katowicach o tej ksywie,ale niestety skończył bardzo źle. myślę,ze spokojnie by za nią zapłacił 5k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fajna myślę że z 3-4 k potencjalny klient powinien wyłożyć

Zastanawiałbym się jednak nad sprzedażą, wartość jej powinna stale rosnąć z uwagi coraz większą ilość dzieci nazwanych "Dżejsonami" i"Dżesikami"

 

#julieta.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest taki producent osprzętu elektrycznego - firma Kontakt - Simon. Posługują się domeną "kontakt-simon.com.pl". Ale wszystkim w branży znana jest po prostu jako Simon. Wszystkie linie produktowe to "Simon cośtam"...

 

Sądzę więc, że domena ta może mieć dla nich dużo większą wartość marketingową niż przytaczane powyżej kilka K zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...cóż za zbieg okoliczności, dziś rano sprawdzałem, czy aby nie jest wolna ;)

Jeśli dobrze kojarzę, to m.in. Szymon w języku niemieckim...

 

Więc mówicie, że imiona (nawet w obcym języku z końcówką *pl) mogą być trochę warte ?

Udało mi się wynaleźć dziś rano jeszcze kilka wolnych - oczywiście nie pozostawiłem ich na pastwę losu ;)

 

Simon mi się podoba, wyceny się jednak nie podejmę (tzn. osobiście gdybym dostał propozycję 1k PLN to bym sprzedał).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

kojarzy mi się z Simonem Ammanem ;) A sezon narciarski juz blisko ;)

 

czuje w kosciach, ze szykuje sie ciekawa sprzedaz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kojarzy mi się z Simonem Ammanem

Nie licząc mojego kolegi ( Szymona ), którego tak nazywamy, moje inne skojarzenie to Paul Simon lub też Simon&Garfunkel

http://www.youtube.com/watch?v=h6fS_7Yp0hY

http://www.youtube.com/watch?v=kdD52DAaFRs...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=WuG35Tbrtbw...feature=related

 

Czyli dla mnie domena ta ma głównie wartość sentymentalną.

Ktoś inny może zbudować na niej markę co może oznaczać przedział od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.

Ty pewnie zażyczyłeś sobie za nią wyższe x xxx lub niższe xx xxx zł

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena. Jeżeli jest konkretny klient to należy się targować. Okolice 3k to kwota poniżej której bym nie sprzedał w takim przypadku. Na rynku wtórnym max tysiak na mój gust. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
miałem kiedyś takiego kolege w katowicach o tej ksywie,ale niestety skończył bardzo źle. myślę,ze spokojnie by za nią zapłacił 5k.

 

Jeśli mówisz o młodym Simonie to on pewnie by ją wymusił ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simon nie jest polskim imieniem, dlatego z szacowaniem wokół średniego XXXX byłbym ostrożny. Może inwestor z zagranicy byłby skory tyle wydać nie znając naszych realiów. Wartość tego imienia szacowałbym na max. 1500 zł, natomiast na rynku wtórnym D2D około 500 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie ostatnio otworzyli "turecki" kebab simon, więc możliwe, że to nie tylko niemieckie imię :)

Pewnie Turek urodzony w Niemczech :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty pewnie zażyczyłeś sobie za nią wyższe x xxx lub niższe xx xxx zł

:)

 

Na Aftermarket.pl domena simon.pl jest aktualnie wystawiona za 6000 zł, więc pewnie wielką sztuką byłoby negocjować w górę do xx xxx zł. :)

 

Myślę, że poniżej połowy tej ceny (3 tys. zł) nie warto sprzedawać, a sensownie to pewnie za te 6 tys.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×