Jump to content
Sign in to follow this  
Alexis

Nowy rekord cenowy w domenach .co

Recommended Posts

Tak jak mowilem: Poki zakladasz ode mnie duzo wiecej watkow i to na temat kazdej glupoty, to badz tak dobry i powstrzymaj sie z krytyka.

 

Panowie nie macie co robić?

 

Rekord w zakładaniu nowych wątków pobiłem pod pierwszym nickiem z jakim zarejestrowałem się na di.pl - ban po 5 postach... :D

 

#critic.pl

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie Pokój i Wasze zdrowie :D OT piję sobie turecką raki też wypijcie po drinku i wyluzujcie się :P

A ja piję Guinness'a i jestem zupełnie wyluzowany :D

 

Ale nie zmienia to faktu, że chętnie poznałbym wątki, które stworzyłem (powiedzmy ostatnio) i Alexis uważa je za "głupoty" ;) Wszak nic tak nie uczy jak konstruktywna krytyka.. Chętnie też dowiedziałbym się ile masz domen .co Alexis, bo też kiedyś o to pytałem. Jeśli tajemnica, to napisz, że tajemnica i więcej nie spytam.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie Pokój i Wasze zdrowie :P OT piję sobie turecką raki też wypijcie po drinku i wyluzujcie się :D

 

A ja pije herbatke i jestem calkowicie wyluzowany

 

@Daniel:

Jesli juz tak sie dopytujesz o ilosc moich .co, to ujme to w ten sposob:

mam ich zdecydowanie mniej niz Ty .pl, za to zdecydowanie lepsze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się chipsy kończą. Poczekajcie chwilę, skoczę na Monciak do nocnego. :P

 

:D I jak tu sie nie usmiechnac?

 

ps. Ty wciaz w sopocie? Mieszkasz tam, czy zamieszkales po konferencji, tak Ci sie spodobalo? :D

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P I jak tu sie nie usmiechnac?

 

ps. Ty wciaz w sopocie? Mieszkasz tam, czy zamieszkales po konferencji, tak Ci sie spodobalo? :D

Hehe, bardzo często bywam, a zamieszkać, to bym chciał w Gdyni. :D

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli juz tak sie dopytujesz o ilosc moich .co, to ujme to w ten sposob:

mam ich zdecydowanie mniej niz Ty .pl, za to zdecydowanie lepsze :D

W takim razie tylko pogratulować i czekać na informacje o Twoich sprzedażach domen .co w dziale Sprzedane, ewentualnie w dziale Newsy.. :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej panowie po co ta kłótnia ? Ja pije teraz Lecha mam gorsze domeny od was i w ogóle jestem laikiem w stosunku co do was :D Koniec kłótni ? Mam nadzieję że tak :P

 

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ojej panowie po co ta kłótnia ? Ja pije teraz Lecha mam gorsze domeny od was i w ogóle jestem laikiem w stosunku co do was :D Koniec kłótni ? Mam nadzieję że tak :P

A kto się kłóci? :D Ot kulturalna wymiana zdań :P

 

Jakby wszyscy mówili to samo i mieli takie samo zdanie, to byłoby strasznie nudno! ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazdy ma swoje halo i siedzi w konkretnym temacie bo trudno ogarnąc wszystko co sie dzieje w swiecie domen, nie dziwi ze jeden podaje info o .co, drugi tylko .pl a inny .de, po to jest to forum własnie zeby zainteresowani wymieniali sie opiniami, trudno mówic o spamie

 

ps: pije poranna kawke + papieros :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgoda buduje, a niezgoda... :D

 

Na forum każdy ciekawy temat dotyczący domen, wart jest publikacji. Mnie takie newsy z zagranicy nie interesują, ale jest sporo osób które inwestują domenowo w zagraniczne TLD(to już domenowa śmietanka) i zapewne chętnie czytają takie informacje, bo tak zarabiają na życie.

 

@Alexis, wracając do tej całej wymiany zdań, to DD słusznie zauważył że dział "Newsy" jest cały oblepiony przez nowe tematy dotyczące sprzedaży .co, a przecież wystarczyłby jeden zbiorczy news na temat sprzedaży .co i tam mógłbyś publikować te sprzedaże, a nie zapychać cały dział tworząc co chwilę nowy temat. Każdy kto się interesuje .co z pewnością by to przeczytał.

 

Bez urazy :P

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

 

Dokładnie, swoją drogą nie rozumiem porównania ilości tematów założonych w dziale "newsy" z "handel i ogłoszenia" :D

 

2 inne światy to są

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Alexis, wracając do tej całej wymiany zdań, to DD słusznie zauważył że dział "Newsy" jest cały oblepiony przez nowe tematy dotyczące sprzedaży .co, a przecież wystarczyłby jeden zbiorczy news na temat sprzedaży .co i tam mógłbyś publikować te sprzedaże, a nie zapychać cały dział tworząc co chwilę nowy temat. Każdy kto się interesuje .co z pewnością by to przeczytał.

 

Bez urazy :D

 

Jest specjalny dział przeznaczony na informacje w temacie sprzedaży domen....

 

Sprzedane

 

Sprzedałeś domenę? Napisz gdzie i za ile. Posiadasz informację o ciekawej transakcji na rynku? Podziel się z nami. To ułatwi wycenę swoich domen innym.

 

Ale moderatorzy najwyraźniej śpią.

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
How about this?

 

medical or legal?

 

lawsuit.jpg

 

medical (lymphoma = chłoniak)

 

Jak trudno to pojąć? ;)

Adwokaci używają medical terms aby ściagnąć ludzi którzy informacje takie wyszukują w internecie.

 

czy np.: białaczka, uraz kregosłupa, paraliż to są według Ciebie sformułowania prawnicze czy medyczne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
według Ciebie sformułowania prawnicze czy medyczne?

Dla mnie są to terminy medyczne, które wykorzystywane są przez prawników.

 

Jednak o ile pod domeną NonHodgkinsLymphomaLawsuit.com wiadomo,że chodzi o sprawy sądowe, o tyle pod samą domena Mesothelioma.co nie wiadomo, zanim się nie zajrzy, no chyba, że w adsense pojawi sie opis ze słowem np. "lawsuit".

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co rozumiem to tak wysokie ceny reklam i samej domeny w nie wynikają z medycznego aspektu leczenia, czy zapobiegania temu nowotorowi, a z powodu żądania wysokich odszkodowań za zachorowania.

 

W tym przypadku:

zastosowanie prawne > zastosowanie w medycynie

 

 

A co do sprzedaży to chyba rzeczywiście najlepiej jak zostaną regulaminowo publikowane w dziale Sprzedane, niezależnie od kwoty i rozszerzenia.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co rozumiem to tak wysokie ceny reklam i samej domeny w nie wynikają z medycznego aspektu leczenia, czy zapobiegania temu nowotorowi, a z powodu żądania wysokich odszkodowań za zachorowania.

 

W tym przypadku:

zastosowanie prawne > zastosowanie w medycynie

Dokładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa jest prosta. W artykule bylo:

 

"Legal domains continue to shine on .Co" (nie "legal terms")

 

Mesothelioma to termin medyczny, natomiast domena Mesothelioma.co/.com jest domena najwyraznej prawnicza ze wzgledu na monetyzacje terminu "Mesothelioma" w branzy prawniczej.

Podobnie jak licealistki to termin edukacyjny, natomiast domena licealistki.pl z pewnoscia domena edukacyjna nigdy nie bedzie.

 

Wniosek: Nie ma powodu do kwestionowania wiarygodnosci tego artykulu, tym bardziej, ze Registry .co w miedzyczasie opublikowalo wynik tej aukcji landrush:

http://www.coauctions.co/

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie są to terminy medyczne, które wykorzystywane są przez prawników.

 

I dokładnie o tym od poczatku pisałem ;)

 

 

 

Sprawa jest prosta. W artykule bylo:

 

"Legal domains continue to shine on .Co" (nie "legal terms")

 

Mesothelioma to termin medyczny, natomiast domena Mesothelioma.co/.com jest domena najwyraznej prawnicza ze wzgledu na monetyzacje terminu "Mesothelioma" w branzy prawniczej.

 

Używając tej samej "logiki" mozna twierdzić że najwyraźniej kij baseballowy jest narzędziem zbrodni a nie sprzetem sportowym, a bleach używa się do usuwania śladów krwi. ;)

Mesothelioma.co (czyli chłoniak.co) to nadal domena medyczna tylko po prostu wykorzystywana przez prawników jako dobry dla ich interesu keyword.

Domeną prawniczą byłaby MesotheliomaLawsuit.co

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×