Jump to content
Sign in to follow this  
piranha

stonka

Recommended Posts

:)

 

Niezłe.

 

A ja dzisiaj widziałem Nasza-kawa.pl

 

hmm, ciekawe z czyjej inspiracji takie logo, hehe.

 

naszakawa.jpg

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wiadomy sklep zareaguje?

 

zdjęcia zaczerpnięte z www.joemonster.org

 

512_45686962a36387DSC00733.jpg

 

 

 

512_456870cfae4b0eDSC00734.jpg

 

Rewelacja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wiadomy sklep zareaguje?

ja myslalem ze ktos sobie jaja robi, nie przypuszczalem ze to prawdziwa firma :)

 

ktos wie czy owady sie pogryzły ?

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powtórzę to co już kiedyś napisałem:

Jak ktoś pcha się na ring podczas walki, to musi liczyć się z tym, że dostanie po gębie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą trzeba mieć nie po kolei w głowie, aby taki keyword (skojarzenia: "szkodnik", "niszczenie", "zwalczanie") dać jako brand firmy :)

Jeśli już ktoś chciał się kopać z koniem, to mógł dać nazwę "biedroneczka" albo "konik polny". Przy takiej grafice i tak narusza TM, więc przynajmniej skojarzenia byłyby pozytywne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą trzeba mieć nie po kolei w głowie, aby taki keyword (skojarzenia: "szkodnik", "niszczenie", "zwalczanie") dać jako brand firmy :)

Jeśli już ktoś chciał się kopać z koniem, to mógł dać nazwę "biedroneczka" albo "konik polny". Przy takiej grafice i tak narusza TM, więc przynajmniej skojarzenia byłyby pozytywne.

Ostatnio widziałem market "Krecik". Krecik to mi się raczej z WC kojarzy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przetrzepałem sporo internetu, bo myślałem, że to fotomontaż. A jednak, sieć Stonka istnieje :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedaleko mnie kiedys istnial sklep jakos rzekotka czy inna nazwa zaby, nie pamietam :)

Wczesniej tam byla zabka ale cos chyba nie spodobalo sie przedsiebiorcy ktory to mial w umowie z sieca zabka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
co tam sklepy :)

Z ciekawości poszukałem cen ;)

 

 

F8: $27,000-$29,000*

 

CLK: $47,000-$62,000**

 

 

 

 

 

* Price in China

** Price in the United States.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z ciekawości poszukałem cen :)

 

 

F8: $27,000-$29,000*

 

CLK: $47,000-$62,000**

 

 

 

 

 

* Price in China

** Price in the United States.

 

Ceny jak najbardziej odpowiednie jeśli chodzi o jakość wykonania. Widziałem z jakiej blachy robione są te chińskie "odpowiedniki" i jedno co mogę powiedzieć to, że naszych europejskich crash testów raczej by nie przeszły ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ceny jak najbardziej odpowiednie jeśli chodzi o jakość wykonania. Widziałem z jakiej blachy robione są te chińskie "odpowiedniki" i jedno co mogę powiedzieć to, że naszych europejskich crash testów raczej by nie przeszły :)

 

Pamiętaj, że modele na rynek US i EU są przeprojektowywane tak by spełniały wymogi homologacji, więc jeżeli F8 jest sprzedawany w US to na pewno spełnia minimalne wymogi bezpieczeństwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam, nie popadajmy w skrajnosci, ze wszystko co chinskie jest zle :)

 

Ogolnie chinczycy wyznaja zasade - jaka zaplata, taka jakosc.

 

Odnosnie aut, to sie zgodze, ze z zewnatrz, bedzie to idealna podrobka, lecz w srodku silnik juz nie ten... Ale Chinczycy przejeli Volvo, przez co tez przejeli jedne z najlepszych technologii odnosnie bezpieczenstwa, designu, ergonomii no i silnikow... Nawet jak zrobia kopie Volvo w Chinach, to juz blacha nie bedzie ta, ale FIAT mial jeszcze gorsza blache, tandetne wykonczenie, beznadziejne silniki, a sprzedawalo sie go najwiecej :P

 

[link] ;) ;) ;)

 

#zimportu*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×