Jump to content
Sign in to follow this  
i_Sa

Cześć

Recommended Posts

Cześć :)

O rynku domen wiem niewiele, ale jestem tutaj po to, żeby się o nim czegoś nauczyć. proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, jeśli zapytam o coś banalnie oczywistego :) Kiedyś otarłam się w pracy o ogólnopojęte zagadnienia IT i teraz po ponad rocznej przerwie postanowiłam odświeżyć swoje wiadomości i może kiedyś w przyszłości zrobić parę złotych na domenach. Będę wdzięczna za pomoc i jeśli ja będę w stanie wypowiedzieć się w jakimś temacie, to też chętnie to zrobię.

 

Pozdrawiam,

Inga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, jeśli zapytam o coś banalnie oczywistego :) [...]

Zapoznaj się najpierw z wszystkimi tematami na forum.

 

Witaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi zachodni sąsiedzi od czasu do czasu przeprowadzają dywersję na naszym rynku domen i wysyłają Ingę, Berte czy też Helgę do spenetrowania naszych zasobów domenowych. Także chyba warto mieć Cię na oku :)

 

Witaj na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nasi zachodni sąsiedzi od czasu do czasu przeprowadzają dywersję na naszym rynku domen i wysyłają Ingę, Berte czy też Helgę do spenetrowania naszych zasobów domenowych. Także chyba warto mieć Cię na oku :)

 

worum geht es? :)

Edited by i_Sa

Share this post


Link to post
Share on other sites
oh dziewczyna, witaj :)

Zbytnia ufność. Tak naprawdę jestem otyłym, podstarzałym facetem w siatkowym podkoszulku, który ukrywa się pod dziewczęcym imieniem, żeby wyłudzić Twoje najcenniejsze domeny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
worum geht es? :)

Pewnie chodziło mu o denn ;)

 

Domainer to strasznie okrutny człowiek - zwłaszcza dla kobiet - nie przejmuj się nim :)

 

Witaj nowa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domainer to strasznie okrutny człowiek - zwłaszcza dla kobiet - nie przejmuj się nim :)

Zgadza się. Albo kocham albo nienawidzę - nie ma innej alternatywy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj!

 

Fajnie, że w końcu jakaś kobieta, bo czuję się tu dość samotnie i wciąż boję się wśród NICH wypowiadać. :)

Zupełnie niepotrzebnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj !

 

Ucz się na błędach innych, to nie zapewni Ci na 100% sukcesu w postaci ogromnych zysków z domen, ale z pewnością pozwoli zaoszczędzić trochę kasy, którą mogłabyś niepotrzebnie utopić :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='i_Sa' date='czw, 25 lis 10' post='369614']

Cześć :)

 

 

Hej!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×