Jump to content
Paul

ilość wyszukiwań = wartość domeny

Recommended Posts

powolutku gdzieś dochodzimy,

potwierdza to tylko to o czym pisałem ....widzisz ile czynników się składa na popularność domeny/strony?

 

 

widzę, widzę. widzę też następujący wzór:

 

a=20

b=20

c=20

d=20

e=20

 

a+b+c+d+e=100

a+b+c=60

 

wniosek z tego, że aby być na 1 pozycji, trzeba spełnić wszystkie punkty

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
to ostatnie oznaczało że Twój dowód nie jest wystarczający :)

 

to oznacza jak szybko zmieniasz zdanie jak pokazuje Ci się konkretne przykłady ;)

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz rację, wypadałoby. Proszę:

http://www.google.pl/#hl=pl&q=telewizja

http://www.google.pl/#hl=pl&q=gotowanie

http://www.google.pl/#hl=pl&q=bilety

http://www.google.pl/#hl=pl&q=wakacje

Sęk w tym, że nie do końca wiem, co te przykłady mają udowodnić. Podałem je jednak analogicznie do Twoich.

Nie są analogiczne i nie udowadniają niczego.

Porównujesz np. mój przykład gdzie na ccTLD - gTLD stoją 2 działające profesjonalne serwisy do stron parkingowych? ;)

 

 

Nie twierdziłem, że obeserwowałem jakąś domenę.

cytuję...

Z moich obserwacji wynika, że w polskim Googlu domena .pl daje większy boost niż jakakolwiek inna końcówka.

Wiec aby wysnuć taki wniosek obserwowałeś co? ;)

 

 

Jakaś intuicja do tych spraw mi się na pewno wyrobiła, ale z pewnością nie taka jak ekspertom z SEOmoz, którzy podali "Country Code TLD of the Root Domain" jako najważniejszy z "Geo-Targeting Factors". Mogę tylko na tej podstawie wnioskować, że moje doświadczenie mnie w tym zakresie nie zawiodło.

Biorąc pod uwagę podane linki, które podobno "obserwowałeś" to można by odnieść wrażenie że SEOmoz spadł Ci z nieba na pomoc. :lol:

Tylko jest jedno ale... ja od samego początku piszę że na popularność domeny składa się wiele czynników, a sama dyskusja rozwinęła się na mój komentarz powodowany pisaniem bzdur jakie wypisywał rrl.pl

 

Nawet w podanym przykładzie którym się podpieracie nie zauważyliście że podane dane odnoszą się tylko do "Geo-Targeting Factors".

Co dalej potwierdza to o czym piszę że na popularność domeny składa się bardzo dużo czynników (wystarczy przeskrolować info z SEOmoz link w górę)

 

Przykład na to podałem chyba wystarczający :)

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biorąc pod uwagę podane linki, które podobno "obserwowałeś" to można by odnieść wrażenie że SEOmoz spadł Ci z nieba na pomoc. :)

Tylko jest jedno ale... ja od samego początku piszę że na popularność domeny składa się wiele czynników, a sama dyskusja rozwinęła się na mój komentarz powodowany pisaniem bzdur jakie wypisywał rrl.pl

 

skoro bzdur, to odpowiedz na pytanie, które w nich zadałem, dlaczego w konkursie nie bierze udział domena wpolscemamymocneseo.pl ?

co do tego że pozostałe końcówki są do niczego to racja nie są aż tak do niczego ;)

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
skoro bzdur, to odpowiedz na pytanie, które w nich zadałem, dlaczego w konkursie nie bierze udział domena wpolscemamymocneseo.pl ?

co do tego że pozostałe końcówki są do niczego to racja nie są aż tak do niczego :)

 

Firma seoplus jako pierwsza ją zarejestrowała i ma w tym jakiś cel. Konkurs się nie skończył a przedstawicieli firmy na di.pl jakoś nie widzimy. Przyznać się kto umie czytać w myślach i wie co oni z nią zrobią?

Share this post


Link to post
Share on other sites
co do tego że pozostałe końcówki są do niczego to racja nie są aż tak do niczego ;)

 

no i własnie tego tyczyły się moje uwagi ;)

w resztę się nie zagłębiałem bo trzeba by przeanalizować sporo materiału, a istnieje podobno jeszcze jakieś życie poza di.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy 210 wyszukiwań w trybie ścisłym misięcznie dla słowa ściśle związanego z branżą budowlaną jest dobrą ilością?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy 210 wyszukiwań w trybie ścisłym misięcznie dla słowa ściśle związanego z branżą budowlaną jest dobrą ilością?

 

Słabo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×