Jump to content
Paulinho

co według Was bardziej się przyda.

Recommended Posts

witam,

 

mam małą, uprzejmą prośbę.

 

mam niewykorzystany skrypt oceniana publikowanych produktów, usług etc.

 

co według Was miałoby większe zapotrzebowanie?

 

1 dodawanie i opiniowanie produktów z branży gadżetów elektronicznych

 

czy też

 

2. ocenianie miejsc tzw. "zbiorowego żywienia" z podziałem na województwa, powiaty itd.

 

a może coś innego?

 

proszę o opinie.

 

pozdrawiam

Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest wiele miejsc, gdzie można coś porównać, czy ocenić i coraz trudniej jest trafić w odpowiednią niszę. Ja bym próbował od strony turystyki np: gospodarstwa agroturystyczne, czy firmy organizujące eventy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest wiele miejsc, gdzie można coś porównać, czy ocenić i coraz trudniej jest trafić w odpowiednią niszę. Ja bym próbował od strony turystyki np: gospodarstwa agroturystyczne, czy firmy organizujące eventy.

Szczególnie eventy w obszarze ślubów i wesel. Tyle teraz tego się namnożyło tych firm organizujących "najpiękniejsze chwile w życiu". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paulinho, czy to prywatnie napisany skrypt, czy kupiony/pobrany? Pytam, bo też szukam czegoś takiego. Co do oceniania - jeszcze dużo rzeczy jest do zrobienia, np. portal oceniający usługi fotografów "w twoim mieście" - zakładów jest sporo i ludzie nie wiedzą jak znaleźć fachowca, a kto jest samozwańcem, itd. itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paulinho, czy to prywatnie napisany skrypt, czy kupiony/pobrany? .

 

kupiono/pobrany/przerabiany na własne potrzeby. dzięki za typ fotograf ale według mnie to za mała grupa docelowa.

Edited by Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ambitnie celujesz:

 

1) Opinie o RTV - porównywarki cenowe typu ceneo/nokaut mają mnóstwo tego typu treści. Jest też cokupic.pl z grupy Allegro.

2) Opinie o gastronomii - http://gastronauci.pl - bardzo mocno i szybko się rozwijają. Już wielu robiło podejście do tego tematu i nikomu oprócz nich się to do końca nie udało. Wg mnie jedynie jeszcze lokalizatory i mapy (zumi/google places/itd.) mają szansę w tym temacie powalczyć - pod warunkiem, że będą "mobilne".

 

Takie podejście do tematu - mam "skrypt", co by z nim tu zrobić - nie wróży niczego dobrego. Prawdopodobnie narobisz się, żeby podpasować serwis pod technologię i nic z tego ostatecznie nie wyjdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KIK.PL

Idealna na

Krajowy Informator Kulturalny / Kulinarny / K....

 

Wszelakiej maści porównywarek jest pełno. Sklepowe bym odpuścił na 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×