Jump to content
whiskyananas

Administracja.pl

Recommended Posts

w ktorym miejscu ?

 

Nie zachowuj się jak dziecko

 

Nie napisałeś przypadkiem do tehet

 

to wyceń chujciwdupe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zachowuj się jak dziecko

 

Nie napisałeś przypadkiem do tehet

 

myslalem ze jest wolna ale ja tego nie napisalem

 

jesli bym to napisał to był by to żart spokojnie :)

Edited by patgaret

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak tak średnio widzę domenę administracja.pl - podajcie jakiś pomysł na sensowne komercyjne wykorzystanie, to zmienię zdanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój błąd, że wyszedłem do kolegi patgaret z pytaniem i teraz przez mnie karmimy trolla. Na szczęście nie widziałem jak mi pierwotnie odpowiedział więc nie muszę się denerwować:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak tak średnio widzę domenę administracja.pl - podajcie jakiś pomysł na sensowne komercyjne wykorzystanie, to zmienię zdanie :)

 

oni już sprzedali ją za 30 tyś

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój błąd, że wyszedłem do kolegi patgaret z pytaniem i teraz przez mnie karmimy trolla. Na szczęście nie widziałem jak mi pierwotnie odpowiedział więc nie muszę się denerwować:)

 

przepros i bedzie oki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo dobra domena, można wiedzieć ile Cię ta przyjemność kosztowała? :)

Wystarczy zerknąć na last sold: xxxxxxxxxxxxxxx.pl i cena 2000.00 PLN, a że dropped dodaje albo odejmuje 2x, więc wszystko się zgadza ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy zerknąć na last sold: xxxxxxxxxxxxxxx.pl i cena 2000.00 PLN, a że dropped dodaje albo odejmuje 2x, więc wszystko się zgadza ;-)

 

To na pewno nie ta domena.

 

Miałaby wtedy obecnie rejestratora dropped.pl, a ma nazwa.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą zrobiłeś BARDZO DUŻO zakupów w dość krótkim czasie

 

Mocne zaplecze finansowe musi być :)

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Fajna domena :) Szacuję na wysokie 4X do niskich 5X.

 

A jak tak średnio widzę domenę administracja.pl - podajcie jakiś pomysł na sensowne komercyjne wykorzystanie, to zmienię zdanie ;)

http://google.pl/#hl=pl&q=administracja+serwerami

http://google.pl/#hl=pl&q=administracja+sieci

http://google.pl/#hl=pl&q=administracja+nieruchomości

http://google.pl/#hl=pl&q=zdalna+administracja

 

Warto zwrócić uwagę na reklamy AdWords.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
oni już sprzedali ją za 30 tyś

Ja się swojej wyceny nie wstydzę a uważam że zachowujesz się bardzo ale to bardzo nie fer i według mnie powinieneś się dość mocno okrzesać. Nie wstydzę się tego ani nie mam zamiaru za nic przepraszać. Denerwuje mnie i to mocno że tacy jak Ty wywołują jakieś paniczne zwijanie się jak w ukropoie jak ktoś powie gorzkie słowo. Chcesz to sobie myślisz co uważasz i ani troszkę mnie to nie interesuje. Nie sprzedałem tej domeny za 30k ale za Twoje 3k wezmę ją teraz i dlatego uważam że to Ty nie jesteś ani troszkę miarodajnym człowiekiem na tym forum a wszelkie opinie własne opierasz na zazdrości. Ja nie mam domeny tego pokroju jak administracja.pl i się tego nie wstydzę. Traktuj innych poważnie i inni wówczas Ciebie uszanują. Wybacz ale uważam że porażką jest że jeszcze możesz na tym forum pisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena dla firmy zajmującej się nadzorem nieruchomości. Czuję jednak, że sporo wyłożyłeś i domena nie osiągnie wysokiego zwrotu z inwestycji - choć mam nadzieję, że się w tej kwestii mylę. :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
pomidor :)

 

 

Mogę zostać Twoim wyznawcą?? ;)

 

Co do domeny to jest naprawdę bardzo dobra, w sumie łapie się tu bardzo wielu potencjalnych KK - począwszy od prywatnych uczelni (na wielu administracja jest jednym z podstawowych kierunków), strony rządowe (administracja publiczna), administracje spółdzielni mieszkaniowych/domów miejskich itd. Krótko mówiąc za miskę soczewicy bym nie oddał ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak tak średnio widzę domenę administracja.pl - podajcie jakiś pomysł na sensowne komercyjne wykorzystanie, to zmienię zdanie :)

 

Administrowanie obiektami i wszystkie z tym związane usługi od napraw, sprzątania, konserwacji po wynajem powierzchni - każdej możliwej i kompleksowego zarządzania obiektami.

Czasem ogromne powierzchnie i długoletnie umowy. Rynek trudny bo stawki idą na psy. Ale jak się ma dobre zaplecze to po podpisaniu dobrej umowy można dokupić "administracja" w każdej domenie do kpl ;)

Pod tę domenę śmiało można podciągnąć wszelkie usługi komunalne.

 

W tym wypadku szerokie zastosowanie domeny. Nie ograniczające się do jakiegoś "clean coś tam" lub odśnieżania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawa domena. Ja tu widzę jakiś portal dla studentów ;-) Chyba coraz bardziej popularny kierunek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ciekawa domena. Ja tu widzę jakiś portal dla studentów ;-) Chyba coraz bardziej popularny kierunek?

Dla nich to na forum dobra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ciekawa domena. Ja tu widzę jakiś portal dla studentów ;-) Chyba coraz bardziej popularny kierunek?

 

Raczej nudny kierunek (studiowałem, ba nawet skończyłem) Co do domeny to realne 10-15 k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wycenę pewnie poparłbym faktem ile za nią się wykosztowałem, choć to nie powinno mieć najmniejszego znaczenia :) /tak, prowokacja byś podał ile się wykosztowałeś na nią :P/

 

Ponizej 10k nie sprzedałbym choćby nie wiem co!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wycenę pewnie poparłbym faktem ile za nią się wykosztowałem, choć to nie powinno mieć najmniejszego znaczenia :lol: /tak, prowokacja byś podał ile się wykosztowałeś na nią :P/

 

Ponizej 10k nie sprzedałbym choćby nie wiem co!

 

 

pomidor :)

 

a mam pytania treści takowej :

 

czy czekalibyście na fajną ofertę ( całkiem fajną już dostałem - czy tu NIKT nie śpi ? ;) ?

czy też próbowali zbudować coś na niej ( portal zrzeszający firmy zajmujące się administrowaniem nieruchomościami ) ?

czy moze wystawili na MEETDOMAINERS za ciężkie bańki ? ;):)

 

BTW fajny offtop w obecnym wątku, dla mnie super bo wątek żyje :)

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×