Jump to content
pb

premium.pl - nowa jakość domainingu

Recommended Posts

Czy premium.pl działa przez proxy?

Bo od kilka dni mam komunikat:

ERROR

The requested URL could not be retrieved

 

While trying to retrieve the URL: http://premium.pl/

 

The following error was encountered:

 

* Zero Sized Reply

 

Squid did not receive any data for this request.

Przed tym zarejestrowałem i logowałem się normalne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy premium.pl działa przez proxy?

Bo od kilka dni mam komunikat:

 

Przed tym zarejestrowałem i logowałem się normalne...

 

wyczysc ciasteczka (cookies) , mi pomoglo dwa razy (czyli za kazdym razem)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wyczysc ciasteczka (cookies) , mi pomoglo dwa razy (czyli za kazdym razem)
Dziękuję - teraz działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w panelu ppd masz opcję wyślij ponownie, za 2 razem dochodzi

 

Próbowałem kilkakrotnie i przed chwilą znowu i niestety nie chce zadziałać. Dziś rano tuż po tym jak ppd "wstał" działało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety, po usunięciu domen z aukcji wciąż brak możliwości ponownego ich wystawienia. Po kliknięciu "Sprzedaj" i wybraniu "Aukcje" komunikat "xxxxxx.pl Domena jest już na aukcji".

 

Dodatkowo whois:

 

 

 

Mam ponad 100 domen w premium. A dwa- whois nie działa: "nie udało się pobrać danych" :P

 

Chciałbym odblokować, ale niestety nie wiem jaki masz login w premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kiedy będą działać "Wyprzedaże" na Premium?

 

Do końca tygodnia powinny ruszyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb to jak, moge liczyc na wasza pomoc przy przeniesieniu moich wszystkich domen?

 

Osoby planujące przenieść większą ilość domen z PPD.pl lub od dowolnego innego rejestratora proszone są o kontakt ze mną przez PM, mailowo lub z supportem. Rozwiązanie jest gotowe i przetestowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak szuka się w home.pl domeny, która jest w Premium.pl, to na pierwszym ekranie pojawia się informacja "kup na premium.pl"

 

Klikam i na następnym ekranie widzę tekst:

 

"Przekierowanie na stronę premium.pl. Wybrana przez Ciebie domena jest wystawiona na sprzedaż w serwisie premium.pl. Aby zakończyć proces kupna wybranej domeny zgodnie z zasadami premium.pl, kliknij na przycisk znajdujący się poniżej."

 

Mój komentarz:

Ja bałem się kliknąć, bo nie wiedziałem czy zaraz nie zostanę obciążony wysokimi iksami, a co dopiero zwykły, szary internauta, który może pierwszy raz w życiu sprawdza dostępność domeny. Myślę, że ten tekst MUSI zostać zmieniony, bo inaczej większość internautów na tym ekranie skończy przygodę z Premium.pl.

Czy to jest poprawione?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś już o to pytał (temat ma już 20 stron !), ale zauważyłem, że po zakończeniu aukcji moich domen nie mogę wystawić ich ponownie, mam komunikat przy domenie " Domena nie może być wystawiona na aukcję jeszcze przez 13 dni"

 

Co by nie mówić pierwszą drobną ofertę na aukcji mam, więc chyba stracę dziewictwo w Premium :(

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy ktoś już o to pytał (temat ma już 20 stron !), ale zauważyłem, że po zakończeniu aukcji moich domen nie mogę wystawić ich ponownie, mam komunikat przy domenie " Domena nie może być wystawiona na aukcję jeszcze przez 13 dni"

 

Co by nie mówić pierwszą drobną ofertę na aukcji mam, więc chyba stracę dziewictwo w Premium :(

 

Sebastian

alpine5

 

Ta blokada działa tak samo jak w PPD.pl, a więc nie można wystawić tej samej domeny na aukcję w przeciągu 14 dni od zakończenia poprzedniej. Ma to zapobiec bałaganowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy ktoś już o to pytał (temat ma już 20 stron !), ale zauważyłem, że po zakończeniu aukcji moich domen nie mogę wystawić ich ponownie, mam komunikat przy domenie " Domena nie może być wystawiona na aukcję jeszcze przez 13 dni"

Prawdopodobnie zostało to przeniesione z ppd, gdzie aukcje danej domeny można było wystawić raz na 14 dni.

 

A za mną już pierwsza sprzedaż przez escrow Premium. Nie powiem, żeby wszystko poszło gładko jak po maśle, ale dało się znieść ;-)

 

Dziękuję za wsparcie supportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma to zapobiec bałaganowi.

Moje domeny to nie bałagan, to Twórczy Nieład :(

 

Poczekam cierpliwie i wystawię ponownie...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mogę odżałować faktu, że w Premium.pl nie ma już możliwości podziału utrzymywanych domen na zakładki/kategorie według własnego uznania, jak to miało miejsce w PPD.pl - dla mnie była to jedna z kluczowych zalet PPD.pl. W tej chwili z tego co widzę, domeny można dzielić według ustalonych kategorii i podkategorii, co z pewnością ułatwi późniejsze wystawianie domen na giełdzie/aukcjach lub też prezentację w swoim portfolio. Wydaje mi się jednak, że projektanci Premium.pl nie wzięli pod uwagę faktu, że użytkownicy podział domen mogli wykorzystywać nie tylko do segregowania domen np. według tematyki, ale również do uporządkowania listy domen według własnych indywidualnych potrzeb na grupy/zakładki w stylu 'tych nie przedlużam', 'te na sprzedaż', 'to moje top 10', 'te zarejestrowane z palca', 'tamte tylko dla KK' itd. W moim przekonaniu było to bardzo uniwersalne i pomocne rozwiązanie.

 

Mam jednak jeszcze cichą, tlącą się gdzieś nadzieję, że uda się jednak, aby przypisanie każdej z domen do konkretnych kategorii giełdy mogło w panelu funkcjonować niezależnie i równolegle z podziałem utrzymywanych domen na własne zakładki/grupy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie mogę odżałować faktu, że w Premium.pl nie ma już możliwości podziału utrzymywanych domen na zakładki/kategorie według własnego uznania, jak to miało miejsce w PPD.pl - dla mnie była to jedna z kluczowych zalet PPD.pl. W tej chwili z tego co widzę, domeny można dzielić według ustalonych kategorii i podkategorii, co z pewnością ułatwi późniejsze wystawianie domen na giełdzie/aukcjach lub też prezentację w swoim portfolio. Wydaje mi się jednak, że projektanci Premium.pl nie wzięli pod uwagę faktu, że użytkownicy podział domen mogli wykorzystywać nie tylko do segregowania domen np. według tematyki, ale również do uporządkowania listy domen według własnych indywidualnych potrzeb na grupy/zakładki w stylu 'tych nie przedlużam', 'te na sprzedaż', 'to moje top 10', 'te zarejestrowane z palca', 'tamte tylko dla KK' itd. W moim przekonaniu było to bardzo uniwersalne i pomocne rozwiązanie.

 

Mam jednak jeszcze cichą, tlącą się gdzieś nadzieję, że uda się jednak, aby przypisanie każdej z domen do konkretnych kategorii giełdy mogło w panelu funkcjonować niezależnie i równolegle z podziałem utrzymywanych domen na własne zakładki/grupy.

 

 

Tak jak informowałem - będzie :-). Wygodniejsze niż było w PPD.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałem maila: "Witaj targidomen_pl.

 

Domena xxxxx.pl została opłacona przez kupującego.

Domena została przetransferowana do kupującego."

 

Czy w tym momencie moje saldo nie powinno powiększyć się o kwotę za którą została sprzedana domena (minus ewentualna prowizja) ?

 

Pytam, bo stan mojego konta to 0,00 zł :(

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się z pytaniem o statystyki odwiedzin portfolio.

 

Żeby uściślić- chodzi mi o statystyki wejść z podziałem na wejścia z przypisanej domeny/domen i na wejścia przez adres portfolio w premium.

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również mam to samo pytanie. Czy gdzieś jest statystyka ile razy pod ofertę sprzedaży danej domeny wchodzono z home.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jak tam efekty współpracy z home ?

 

jakieś widoczne zwiększenie ilosci zapytan o domeny, transakcje sprzedaży KK z home ?

 

pytanie i do premium i do klientów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×