Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

- powinny być filtry ruchu/wieku, aby nie wysyłać mało istotnych informacji (programista musiał przeoczyć, poprawimy)

- na stronie ustawień każdej domeny podane są te informacje

- dodamy możliwość wyłączania powiadomień

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ci, którzy lubią łapać domeny w premium, powinni sobie zrobić odrębną listę, jakie domeny dodali do listy, jakie usunęli itd... Nie pierwszy już raz przytrafia mi się, że będę musiał zapłacić za "kukułcze jajo". Zapłacę, ale ostatni raz! :angry:

PS. Tak tak, wiem, operator ma zawsze rację, a jak nie ma, to patrz pkt.1, a ty kliencie możesz co najwyżej zrezygnować z usług, opłaciwszy wcześniej swoje "zobowiązania"... Toteż Interson i pb, nie trudźcie się z odpowiedzią na ten post. Zapłacę! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znów (bo chyba przez jakiś czas działało) nie wyświetlają się oferty domen dostępnych na giełdzie premium.pl podczas wyszukiwania na home.pl.

 

Wpisuję w wyszukiwarkę na home.pl konkretną domenę, która jest na giełdzie premium.pl (ba, jest nawet wyróżniona przez premium.pl) i dostaję komunikat: "Domena jest niedostępna".

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znów (bo chyba przez jakiś czas działało) nie wyświetlają się oferty domen dostępnych na giełdzie premium.pl podczas wyszukiwania na home.pl.

 

Wpisuję w wyszukiwarkę na home.pl konkretną domenę, która jest na giełdzie premium.pl (ba, jest nawet wyróżniona przez premium.pl) i dostaję komunikat: "Domena jest niedostępna".

 

DD

Tez niestety obserwuje to od kilku tygodni. Nie wiem jak bylo wczesniej, gdyz bylem przekonany, ze ta funkcjonalnosc istnieje od (prawie) samego poczatku Premium, przynajmniej od grubo ponad roku. Dla mnie synergia z home to jeden z glownych powodow utrzymywania polskich domen w Premium. Byloby pozytecznie, aby to powiazanie sie nie urywalo, a wrecz, aby bylo rozwijane (Interson cos o tym wspomnial w ktoryms z tematow). Szczegoly polaczenia premium i home bardzo mnie interesuja.

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

@empireus - wprowadziliśmy już rozwiązanie tego problemu, w postaci maili wysyłanych w chwili gdy zamówiona domena zaczyna wygasać - wtedy użytkownik ma jeszcze 5-15 dni na anulowanie zamówienia, więc nie powinno już być takich sytuacji. Niestety zostało to wprowadzone dopiero od 22.05, więc "Twoja" domena się nie załapała. Wszystkich, którzy czują się poszkodowanyiprzez uprzedni brak ww. powiadomień zapraszam do mnie na PM w tej sprawie. :-)

 

@DD - jakbyś mógł podać przykład takiej domeny, to będę niewymownie wdzięczny. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem już był poruszany kilkukrotnie. Domeny wygasające w ciągu 21 dni oraz domeny w końcówka innych niż .pl są w tej chwili wycięte z wyników (nie są obsługiwane). Już realizowany jest kolejny etap, który obejmie 100% domen polskich.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...). Już realizowany jest kolejny etap, który obejmie 100% domen polskich.

Czy masz mozliwosc ujawnic wiecej szczegolow? Czy byc moze to wiaze sie z Twoja odpowiedzia 'Wkrotce' tutaj: http://di.pl/topic/93628-kiedy-homepl-nazwapl-azpl-ogranicza-reklamy-domeny-0zl-i-zaczna-promowac-domeny-premium/?do=findComment&comment=548830 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DD - jakbyś mógł podać przykład takiej domeny, to będę niewymownie wdzięczny. ;-)

skupzlota*pl, ale sprawdzałem też na kilku innych losowych i na każdej był ten sam komunikat o niedostępności domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest aukcja. Aukcje nie są obecnie promowane na home.pl.

Tak jak pisałem - każda inna losowa domena z giełdy również się nie wyszukuje. Wystarczy sprawdzić samemu ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście nie mogę trafić na żadną domenę. Już zgłosiłem do home.pl.

 

Już powinno być OK. Przed sprawdzeniem prośba o usunięcie cookies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@empireus - wprowadziliśmy już rozwiązanie tego problemu, w postaci maili wysyłanych w chwili gdy zamówiona domena zaczyna wygasać - wtedy użytkownik ma jeszcze 5-15 dni na anulowanie zamówienia, więc nie powinno już być takich sytuacji. Niestety zostało to wprowadzone dopiero od 22.05, więc "Twoja" domena się nie załapała. Wszystkich, którzy czują się poszkodowanyiprzez uprzedni brak ww. powiadomień zapraszam do mnie na PM w tej sprawie. :-)

 

@DD - jakbyś mógł podać przykład takiej domeny, to będę niewymownie wdzięczny. ;-)

Ostatnio od czasu do czasu zaglądam na listę i gdy jakiś potworek, którego kiedyś tam dodałem pod wpływem emocji zaczyna wygasać, to go wywalam z listy. Nie wszystkie jednak widnieją na tej liście! Tak było właśnie i tym razem (nie pierwszy raz z resztą), gdy mógłbym spokojnie sobie usunąć tą ninję, ale jej NIE BYŁO NA LIŚCIE że wygasa! A po kilku dniach (przypominam, domena wygasa 2 tyg.! to albo uważacie że klienci są ślepi, albo są naiwni) dostaje esa, że jakaś ninja została dla mnie ekstra złapana!

Nie wiem, może znowu sortowanie kuleje i część domen wygasających jest na samym końcu na którejś tam sobie stronie, ale to nie klient ma sobie codziennie przeglądać kilka stron, czy aby przypadkiem... To Wy albo zrobicie panel jak należy, albo uznajecie, że te łapanki dajecie za darmo, skoro to panel do testowania.

 

Przy okazji zerknąłem, kto to złapał i jest to jakiś twór "Grok Domains Ltd.". A może oni zassali stare listy od Was i na chama chcą wszystkich uszczęśliwić? Nie wiem, w każdym bądź razie, jest to niesmaczne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Już powinno być OK. Przed sprawdzeniem prośba o usunięcie cookies.

Sprawdzam kilka wybiórczych domen i dla każdej jest tylko informacja o niedostepnosci. Maja ceny kup teraz i nie wygasaja a najblizszych 60 dniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzam kilka wybiórczych domen i dla każdej jest tylko informacja o niedostepnosci. Maja ceny kup teraz i nie wygasaja a najblizszych 60 dniach.

Potwierdzam - u mnie jest dokładnie to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może coś z ciachami macie, albo występuje jakiś problem losowy.

Sprawdzałem na jednej z moich (szofer24*pl) i niezależnie czy wpiszę: całą domenę czy bez końcówki, a nawet samo "szofer" to wyświetla się na liście (w różnych miejscach).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W innej przeglądarce to samo?

Wydaje mi się, że znalazłem przyczynę - nie są dostępne domeny nowo dodane na giełdę ale również domeny, które są wystawione w pakiecie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z moich przechwyconych domen - nie pamiętam czy była wystawiona na aukcji zamkniętej, ale na pewno ja jej na publiczną nie wystawiałem:

 

Ta domena jest obecnie wystawiona na aukcji i nie może być sprzedawana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz proszę do BOK z podaniem nazwy domeny, sprawdzimy co jest nie tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że znalazłem przyczynę - nie są dostępne domeny nowo dodane na giełdę ale również domeny, które są wystawione w pakiecie...

 

Domena .pl (jeśli nie jest zablokowana do transferu: 5 dni po rejestracji bądź po ostatnim transferze) powinna być widoczna w home.pl po 15 min od wystawienia. Jeśli masz przykład domeny, która spełnia te warunki a nie jest widoczna, prośba o podanie jej nazwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×