Jump to content
Sign in to follow this  
mag

Czy Dropped.pl sam licytuje przechwocone u siebie domeny/opcje?

Recommended Posts

Zastanawia mnie fakt przechwycenia w dniu dzisiejszym w dropped kilku ciekawych domen.

Szczegolnie, ze niedawno licytowane byly na dropped opcje na niektore z tych domen.

A domeny wystawiane jako User Premium sa dodatkowo oznaczane - jak mi sie wydaje (te nie byly).

Zatem czyzby te opcje posiadal Dropped tym samym oznaczaloby ze Dropped licytowal sie z nami na aukcjach swoich przechwytywanych opcji? - bylbym wdzieczny za wyjasnienie tej kwestii - czy tak bylo czy tez nie a jak bylo czy jest to dzialanie fair w stosunku do uzytkownikow czy tez nie (w koncu byloby to licytowanie we wlasnych aukcjach).

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sęk w tym, że te domeny licytowane są jako przechwycone, a created jest z 2003. Opcje się nie zrealizowały.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sęk w tym, że te domeny licytowane są jako przechwycone, a created jest z 2003. Opcje się nie zrealizowały.

 

To jakim cudem domeny zostały przechwycone?

 

Domena *****.pl właśnie została przechwycona przez system Dropped.pl.

 

Rejestracja 2003, Opcja 2011.02.14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba coś się spsuło.

Dziś dostałem info o przechwyceniu przez dropped dwóch domen, z czego jedną parę dni temu złapało Premium, a druga jest zarejestrowana od 2005 roku i istnieje pod nią strona ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ja też - uważam że to poważny błąd i mocno podważa wiarygodność dropped.pl np. domena e-kredyty.pl jest niby na aukcji domen przechwyconych ale tak naprawde to została przedłużona w home.pl i stoi sobie stronka dalej - ciekawe czy właściciel wie że dropped handluje jego domeną nie mając do tego prawa?

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu kupiłem na aukcji domenę blachodachówka.pl, przypadkowo zorientowałem się pod koniec aukcji, że domena przekierowana jest do borga.pl. To inna sytuacja, ciekawi mnie natomiast skąd takie przekierowanie przechwyconej domeny, która jest na aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a może to jest kolejny krok Michała w testowaniu rynku domeniarzy :)?

 

walczymy już o opcje na domeny co jest czystym hazardem, to może teraz kolej na kupowanie domen których nie ma ;)??

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to kamien spadl mi z serca - blad to normalne i wybaczalne, kombinacje bylyby niewybaczalne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błędy się zdarzają. Nie ma co przesadzać. Ale dobrze, żeby tego typu sytuacje się nie powtarzały, bo człowiek straci pewność czy daną domenę naprawdę może kupić na aukcji czy to po prostu błąd.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×