Jump to content
polishprince

futbolpedia*pl

Recommended Posts

Ja bym się cieszył z 12k, nawet ze 100zł, bo ta domena warta wiele nie jest. Wydaje mi się, że ktoś cię w jajo zrobił z tą ofertą, bo jest normalnie niemożliwa :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważa, że podana cena 12k jest wzięta z kosmosu, cała oferta to ściema i wymysł autora (niektórzy lubią, jak robi się zainteresowanie wokół ich domen). Domena za tyle nie pójdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Cos tu jest nie tak wg mnie. Ten KK to chyba czysto wirtualny jest.

Inaczej 99% ludzi tutaj nie myslalaby dluzej niz 5 sekund na sprzedaza za 12k

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważa, że podana cena 12k jest wzięta z kosmosu, cała oferta to ściema i wymysł autora (niektórzy lubią, jak robi się zainteresowanie wokół ich domen). Domena za tyle nie pójdzie.

 

 

Nie chciałem powiedzieć tego wprost [stąd mój długi wywód], czekając na reakcję Autora tematu. No ale skoro już przy tym jesteśmy ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie osobiscie warta 0zł :) jakby ktos mi za nia zaproponował wiecej niz 1k to kupił bym jego zonie kwiaty a dzieci wyslałał na wakacje .. 12k za taka ninje to bedzie chyba rekord na Di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla mnie osobiscie warta 0zł :) jakby ktos mi za nia zaproponował wiecej niz 1k to kupił bym jego zonie kwiaty a dzieci wyslałał na wakacje .. 12k za taka ninje to bedzie chyba rekord na Di.pl

No to musialaby fajna zonka byc bo nie zostaloby Ci zbyt wiele wtedy z tego 1k :D

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zeszłym miesiacu domena swiatfutbolu.pl zostala sprzedana za 1.200 pln. Futbolpedia.pl wydaje sie byc o wiele slabsza od wczesniej wymienionej.

Nie wierze w ofertę 12.000 pln.

A już na pewno nie masz co liczyć, że jakiś domainer odkupi tę domenę za więcej niż 300 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tak jakby zapytać: Czy napić się piwa podczas suszy na pustyni widząc browar, czy czekać na pojawienie się źródełka? :)

 

Domena według mnie nie jest warta połowy tego co Ci zaoferowali, czekam na info odnośnie sprzedaży. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie liczę iż domainer odkupi ode mnie domenę albo złoży kontrofertę i nie szukam PR .(żle to sformułowałem w wątku)

Nie kupi ponieważ nie ma dla niego prawie żadnej wartości(patrzy na sprawę chłodnym okiem,nie widzi w najbliższym czasie dalszej możliwości odsprzedaży_to wiemy wszyscy) chociaż ja uważam , ze może nie do końca.

W moim zapytaniu o to czy sprzedawać chodziło bardziej o fakt iż jeśli zgłasza się do mnie poważny klient i oferuje ok. 3000 euro to wydaje mi się iż stać go na więcej zważywszy iż branża jest zasobna w portfel a on widocznie ma pomysł na nią ( chyba taki sam jak ja i futbol*pl) i jeśli jest tym kim myślę to muszę powiedzieć iż wydaje mi się "śmiesznie niska cena" dla kogoś kto w butiku Luiss Vuitton kupuje torebkę za 2 albo 3 razy tyle... Wiem bo trochę znam branże sportową i dla dobrego piłkarza to grosze...

 

wiecie czemu zająłem się domenami - od momentu w którym się dowiedziałem iż znajomy sprzedał domenę za 60.000-odrazu dodam,że nie ma jej w cenydomen*pl :)

Jeszcze raz dzięki za uwagi a dla zainteresowanych maminformację iż za 12k nie zostanie sprzedana-albo będzie dużo więcej albo nie będzie wcale i poczeka na lepsze czasy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla zainteresowanych mam informację iż za 12k nie zostanie sprzedana

 

Wiedziałem, że to w końcu napiszesz. Teraz jestem pewien, że ta oferta to fikcja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie liczę iż domainer odkupi ode mnie domenę albo złoży kontrofertę i nie szukam PR .(żle to sformułowałem w wątku)

Nie kupi ponieważ nie ma dla niego prawie żadnej wartości(patrzy na sprawę chłodnym okiem,nie widzi w najbliższym czasie dalszej możliwości odsprzedaży_to wiemy wszyscy) chociaż ja uważam , ze może nie do końca.

W moim zapytaniu o to czy sprzedawać chodziło bardziej o fakt iż jeśli zgłasza się do mnie poważny klient i oferuje ok. 3000 euro to wydaje mi się iż stać go na więcej zważywszy iż branża jest zasobna w portfel a on widocznie ma pomysł na nią ( chyba taki sam jak ja i futbol*pl) i jeśli jest tym kim myślę to muszę powiedzieć iż wydaje mi się "śmiesznie niska cena" dla kogoś kto w butiku Luiss Vuitton kupuje torebkę za 2 albo 3 razy tyle... Wiem bo trochę znam branże sportową i dla dobrego piłkarza to grosze...

 

wiecie czemu zająłem się domenami - od momentu w którym się dowiedziałem iż znajomy sprzedał domenę za 60.000-odrazu dodam,że nie ma jej w cenydomen*pl :)

Jeszcze raz dzięki za uwagi a dla zainteresowanych maminformację iż za 12k nie zostanie sprzedana-albo będzie dużo więcej albo nie będzie wcale i poczeka na lepsze czasy. ;)

 

 

dobre zabezpieczenie - obstawiam, że WCALE ;)

jak w Luiss to biedny ten piłkarz :D LOUIS się pisze

 

a na poważnie to dostałeś ofertę na 12 000 zł za ww. domenę czy nie ?

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites
a na poważnie to dostałeś ofertę na 12 000 zł za ww. domenę czy nie ?

 

Nawet jeśli nie dostał myślisz, że się przyzna?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiecie czemu zająłem się domenami - od momentu w którym się dowiedziałem iż znajomy sprzedał domenę za 60.000-odrazu dodam,że nie ma jej w cenydomen*pl :)

Jeszcze raz dzięki za uwagi a dla zainteresowanych maminformację iż za 12k nie zostanie sprzedana-albo będzie dużo więcej albo nie będzie wcale i poczeka na lepsze czasy. ;)

 

No ale to nie znaczy, że każdą domenę można sprzedać za 60.000 i że każda domena przedłużana będzie w lepszych czasach warta więcej niż 12 tys. zł lub, że takie czasy w ogóle nastąpią dla danej domeny.

 

Ja bym brał kasę i jak to mówią "w nogi". :P Oczywiście jeśli taka oferta naprawdę jest.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedawaj domene i uciekaj,tylko szybko ;) Bo jak ten KK trafi przypadkiem na di.pl to uciekna ale zera z tych 12 k :P

 

He He

No właśnie!!

Szczerze mówiąc liczyłem na docenienie domeny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
He He

No właśnie!!

Szczerze mówiąc liczyłem na docenienie domeny. :)

 

Gdybyś miał i dał do wyceny futbol.pl albo chociaż football.pl to pewnie miałbyś dużo większe szanse na docenienie domeny, bo to można realnie jakoś wycenić, a taka domena futbolpedia.pl to bardziej dla bogatego nabywcy-kolekcjonera niż poważnego klienta końcowego.

 

Ja np. w tym obrazie nie widzę kompletnie nic albo "sieczkę":

 

140-Mio_No-5-1948_Pollock.jpeg

 

A ktoś zobaczył tyle, że wyłożył 140 mln $ (najdroższy sprzedany obraz w historii). Podobnie chyba jest z Twoją domeną, że nikt nic nie widzi, a tylko bogaty KK (o ile oczywiście masz taką ofertę). ;) To się czasem zdarza. :P A takie okazje to się raczej łapie niż targuje o każdą złotówkę, szczególnie, że pewnie Ciebie domena kosztowała okolice ceny rejestracji to przebitka na 12 tys. zł to byłaby raczej nie do pogardzenia.

 

#pedia.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja np. w tym obrazie nie widzę kompletnie nic albo "sieczkę":

 

Jak go zobaczyłem to leżałem na łóżku w pewnej odległości od monitora i myślałem, że to jakieś zdjęcie satelitarne :) jednak po przyjrzeniu się bliżej stwierdzam, że również widzę sieczkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak myślicie

czy sprzedać za 12k futbolpedia*pl

 

125 000 to była dobra cena. :)

Dziś słyszałem, że taki Smolarek miesięcznie zarabia 100 000 pln. No to co, nie stać go? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

brzmi jak encyklopedia futbolu... jesli nie sciemniasz z ofertą to sprzedaj, bo drugiej takiej oferty nie będzie

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
brzmi jak encyklopedia futbolu... jesli nie sciemniasz z ofertą to sprzedaj, bo drugiej takiej oferty nie będzie

 

Właśnie też tak myślę....

..ale też myślę czy to nie 4 drin za mnie pisze :)

....czy to jest realne?????? Taka oferta?????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie też tak myślę....

..ale też myślę czy to nie 4 drin za mnie pisze :)

....czy to jest realne?????? Taka oferta?????

możliwe ze to własnie 4 drin dał taką ofertę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×