Jump to content
Sign in to follow this  
vigi

programy-partnerskie.pl

Recommended Posts

stronka przekierowuje na netsales.pl

 

To program partnerski, płacą 10 zł za leeda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ładna sumka, ale wydaje mi się że mogła się sprzedać jeszcze wyżej

 

No nie wiem może bez myślnika to tak ale z myślnikiem to cena jest adekwatna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

piękna cena.. myślę że ciężko byłoby wycisnąć więcej z tej domeny.... Chociaż kto wie... jeśli w aukcji została osiągnięta taka kwota..

Share this post


Link to post
Share on other sites
piękna cena.. myślę że ciężko byłoby wycisnąć więcej z tej domeny.... Chociaż kto wie... jeśli w aukcji została osiągnięta taka kwota..

 

IMHO wyciągnięcie większej byłoby realne. Zwłaszcza, że domenę kupił inwestor, a nie KK ;)

 

Mimo to gratuluję sprzedaży. Osiągnięta cena jest niemal dwukrotnie wyższa od ustawionej ceny minimalnej więc myślę, że sprzedający jest zadowolony ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMHO wyciągnięcie większej byłoby realne. Zwłaszcza, że domenę kupił inwestor, a nie KK ;)

.......

 

Myślisz że oni są inwestorem a nie KK??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że lepiej wyszedł na tym sprzedający ;-)

 

Jak było już wspomniane mi także się wydaje, że to jakiś partner.

Troszkę osób musi teraz się zarejestrować przez jego stronkę aby nastąpił zwrot... Ja bym nie zainwestował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce w zadnym wypadku nikogo obrazac, ale mysle ze kupiec ma ZDECYDOWANIE wiecej pojecia o programach partnerskich i wie dokladnie jak wyciagnac pieniadze z tego modelu biznesowego, niz tutejsi komentatorzy twierdzacy, ze przeplacil.

 

Nikt nie przeplacil, bo rynek wycenil domene. W zasadzie kupiec mial szczescie, ze aukcjonator z druga oferta nie mogl uczestniczyc w koncu aukcji, bo tylko dlatego obecny kupiec mogl pozyskac te domene za te kwote.

 

Mysle ze za rok, najpozniej dwa, gdy serwis bedzie stal, to pojawia tu sie glosy: "a w 2011ym mozna ja bylo miec tylko za 17k", "gdybym wiedzial o tym dwa lata temu...".

 

Szkoda ze nie moge ujawnic kwoty sprzedazy ProgramyPartneskie.pl, zwiazany umowa o poufnosci, bo mysle ze nieco zmieniloby to perspektywe.

Edited by Alexis
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alexis pojechał po całości

Byłem w lekkim szoku gdy zobaczyłem to w "ostatnie sprzedaże" na AfterMarket.

 

Gratulację

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMHO wyciągnięcie większej byłoby realne. Zwłaszcza, że domenę kupił inwestor, a nie KK :)

Często inwestor staje się KK :lol: tym bardziej jeśli poszukiwał właśnie takiej domeny :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna sprzedaż. Gratuluję zarówno sprzedawcy jak i kupującemu. Podobają mi się takie transakcje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę na CenyDomen.pl, to jest to najwyższa sprzedaż domeny z myślnikiem w historii.

Mimo to, cały czas to bardzo atrakcyjna cena dla Kupującego. Zwrot z inwestycji, przy poprawnym wykorzystaniu domeny - murowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×