Jump to content
Sign in to follow this  
TomNice

Domainer na wakacjach

Recommended Posts

Nadchodzi czas upragnionych wakacji ;)

 

W temacie można polecać, opisywać ciekawe i sprawdzone miejsca wypoczynku, zamieszczać linki partnerskie do rezerwacji noclegów, biletów itp zawsze chętnie dam zarobić kolegom po fachu rezerwując hotel czy wycieczkę.

 

Na początek polecę firmę z którą nawiązaliśmy współpracę i testujemy aby wkrótce udostępnić użytkownikom AfterMarket możliwość zarabiania na swoich stronach. Zanim to jednak nastąpi chcemy przetestować i system i firmę - wiadomo jak to z Włochami ;).

 

Tak więc jeżeli ktoś zamierza zaplanować swoją przygodę, zachęcam do skorzystania z HostelsClub.pl

 

Dla użytkowników di.pl którzy jednocześnie są użytkownikami AfterMarket.pl (zapewne wszyscy są) - mam kody promocyjne dzięki którym nie zostaniecie obciążeni kosztami manipulacyjnymi podczas rezerwacji noclegów a także będziecie mogli skorzystać na zasadach promocji z darmowych noclegów w Wenecji.

 

Kodów mam ograniczoną ilość więc... "kto pierwszy ten lepszy" bez arbitrażu, zainteresowanych kodami proszę o wiadomość na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W temacie można polecać, opisywać ciekawe i sprawdzone miejsca wypoczynku,

Jakby to ująć inaczej ... ?

Pochwal się gdzie byłeś lub będziesz i na co Cię stać ? ;)

Dla użytkowników di.pl którzy jednocześnie są użytkownikami AfterMarket.pl (zapewne wszyscy są)

Sugerowałbym zastąpić wyraz"zapewne" innym "prawie" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby to ująć inaczej ... ?

Pochwal się gdzie byłeś lub będziesz i na co Cię stać ? :)

 

Sugerowałbym zastąpić wyraz"zapewne" innym "prawie" ;)

 

"zapewne" jest ładniejsze i bardziej osobiste, sugeruje moje domysły a "prawie"... trochę nieładne, oklepane przez reklamy piwka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam Ustrzyki Górne.

 

 

Również i ja.

Zamiast miejsc gdzie leży się do góry brzuchem w wypasionych hotelach, polecam ruszenie tyłka i pójście w góry [a nie tylko np. siedzenie u ich "podnóża" ;)].

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamiast miejsc gdzie leży się do góry brzuchem w wypasionych hotelach, polecam ruszenie tyłka i pójście w góry

Są tacy co i w wypasionych hotelach potrafią ruszać tyłkiem, dobrze przy tym wypoczywając ;)

I nie zawsze ich brzuch musi być skierowany ku górze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są tacy co i w wypasionych hotelach potrafią ruszać tyłkiem, dobrze przy tym wypoczywając ;)

I nie zawsze ich brzuch musi być skierowany ku górze ;)

 

 

 

Sądzę, że jeśli nie posiada się kondycji ogólnej, to w hotelowym łóżku pozostanie jedynie leżenie i czekanie na trzęsienie ziemi :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sądzę, że jeśli nie posiada się kondycji ogólnej, to w hotelowym łóżku pozostanie jedynie leżenie i czekanie na trzęsienie ziemi ;)

Są takie łóżka co robią "trzęsienie ziemi" - widziałem w tv ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od teoretycznych osądów pewniejsze są osobiste testy ;)

 

Sądzę, że jeśli nie posiada się kondycji ogólnej. Ja ją posiadam, więc miejsce nie wpływa na mnie w żaden sposób w omawianym zakresie ;) [Oczywiście estetyka miejsca i to, co ono sobą reprezentuje nie są dla mnie obojętne].

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrząc jak rozwija się wątek pozostaje Ci Darku załozyć nowy pod tytulem: Domainer w sypialni ;)

Teoretycznie masz rację ale jednocześnie trudno odmówić jej Jarkowi

... miejsce nie wpływa na mnie w żaden sposób w omawianym zakresie ;)

Tak więc ograniczanie się do sypialni, należy uznać w tym kontekście za nieuzasadnione :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

Tak więc ograniczanie się do sypialni, należy uznać w tym kontekście za nieuzasadnione ;)

 

 

Tak jest. Zgadzam się Jacku, że problem jest faktycznie o wiele bardziej rozległy a przez to może i poważniejszy ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrząc jak rozwija się wątek pozostaje Ci Darku załozyć nowy pod tytulem: Domainer w sypialni ;)

 

hahaha - jest jeszcze tyle miejsca na forum dla domainera, że zostawiam temat... znawcy sypialni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również o wakacyjnych wyjazdach, ale w nieco innym aspekcie.

 

Jak już zarezerwujecie sobie te bilety, to dowiedzcie się ile dopłacicie za nadbagaż.... a następnie sprawdźcie czy nie będzie taniej wysłać kurierem - porównywarka cen http://kurierem.pl/paczki-z-polski - można porównać z/do Polski, krajowe oczywiście też.

 

Po przylocie na miejsce, oraz po powrocie do domu sprawdźcie czy czegoś ważnego nie zapomnieliście zabrać lub nie zostawiliście gdzieś w hotelu... wtedy też pamiętajcie o tym adresie - może się przydać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do tej pory nie poznałem serwisu, który w temacie cen wygrałby z booking.com (hotele) i flug.idealo.de (loty). Może ktoś zna lepsze?

 

Michale - dla lotów zdecydowanie skyscanner.com - dla tanich linii lotniczych w europie tylko i wyłącznie azuon.com ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanim nadejdą wakacje można poszaleć - szkoda że tylko na obcasach ;)

Liczę, że panie z naszego forum skorzystają z zaproszenia i podzielą się wrażeniami z kolegami ;)

 

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa ma zaszczyt zaprosić na:

 

Ladies’ Business Mixer Kraków Interactive Fashion Show

3 czerwca 2011 18.30 – do białego rana

 

Garden Le Scandale

Plac Nowy 9, Kraków

 

Zapraszamy wszystkie aktywne kobiety, ich matki, córki i przyjaciółki na jedyne takie wydarzenie w Krakowie, gdzie wszystkie wystąpicie w roli modelek!

Wiosenne kreacje, cudownie świeże dodatki, wyjątkowe zapachy! A to wszystko na Was i dla Was.

 

Zobaczcie swoje wiosenne przemiany i spotkajcie się w kobiecym świecie, gdzie wstęp jest tylko na obcasach.

W gronie swoich przyjaciółek, mam i córek przymierzcie najlepsze kreacje tego sezonu.

Zapraszamy na niepowtarzaną przygodę z modą – tylko dla Was! Za zamkniętymi drzwiami!

 

Program:

18.30 - 19.00 Rejestracja gości

19.00 - 19.20 Welcome drink – powitanie i przedstawienie gospodarzy, sponsorów oraz programu imprezy

19.20 - 19.30 Pokaz tańca nubijskiego i orientalnego

19.30 - 20.00 Cooking show

 

20.00 - 21.30 Bankiet, podczas którego przymierzymy kreacje projektantów i dodatki oraz przejdziemy

profesjonalnym wybiegiem dla modelek!

 

21.30 - 22.00 Loteria wizytówkowa z mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek

 

22.00 – ... All Night Clubbing Party – dla każdego uczestnika tego wydarzenia Garden Le Scandale

oferuje 10% rabatu na cały asortyment.

 

 

A po części oficjalnej wraz z Garden Le Scandale zapraszamy Was serdecznie na zabawę do białego rana w towarzystwie DJ-a!

 

Zarejestrujcie się już dziś - ilość miejsc ograniczona!

 

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Formularz rejestracji znajduje się na tej stronie

 

Do zobaczenia!

BPCC Krakow

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Michale - dla lotów zdecydowanie skyscanner.com - dla tanich linii lotniczych w europie tylko i wyłącznie azuon.com ;-)

 

KRK<->MUC, 19.07.2011-26.07.2011

 

skyscanner.com

230,00 EUR

 

flug.idealo.de

185,02 EUR

 

 

Chyba jednak zostanę przy Idealo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skyscanner fajniej sprawdza się na lotach miedzynarodowych niż na europejskich - na europejskie azuon.com super sprawa co nie zmienia faktu ze flug.idealo.de tez sie przydaje :-)

 

Twoja data i loty 180€:

 

   Ryanair	   Krakow (KRK)	   London (Stansted) (STN)		Wed, 20 Jul 10:00	Wed, 20 Jul 11:25	11h 05	36.46	EUR
  easyJet	   London (Stansted) (STN)	   Munich (MUC)		Wed, 20 Jul 18:20	Wed, 20 Jul 21:05		40.38	EUR
  easyJet	   Munich (MUC)	   London (Stansted) (STN)		Tue, 26 Jul 21:35	Tue, 26 Jul 22:25	12h 00	32.28	EUR
  Ryanair	   London (Stansted) (STN)	   Krakow (KRK)		Wed, 27 Jul 06:15	Wed, 27 Jul 09:35		70.97	EUR

 

Tak czy inaczej warto sprawdzać i szukać ;-))

 

PS. Spojrzałem na skyscanner.com i pokazuje w tej chwili loty Lufthansy za 200€ w tym terminie bez zadnych przesiadek jak w przypadku Azuona czy Idealo - wiec chyba najkorzystniejsza opcja ;-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×