Jump to content
Domeniarz

AZ również uderza - kilka złotych za domenę PL!

Recommended Posts

az kolejny raz udowodniło, iż robi z klientów frajerów. Co ludzie tam widzą? drogie odnowienia, dopłata za authinfo ehhh... a jest tyle innych możliwości active, vbiz, 2be, ovh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby wszystko zgodnie z regulaminem, ale "jakiś taki niesmak pozostał".

 

Mam na koncie faktury pro-forma na 14 domen, resztę rezerwowałem z panelu. Tyle, że większości z nich pewnie nie będę rejestrował...

 

Ciekawe, czy mogę opłacić PFki, zanim przelew dojdzie "rozmyślić się" i przeznaczyć środki na rejestrację domen zarezerwowanych z panelu w cenie 3,99 netto? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te 3.99 to pewnie był "wabik" zapewne ilość rejestracji i rezerwacji domen w AZ jest tak duża że firma mogła zmienić zasady gry. Dobrze chociaż że przez kilka dni było to "eldorado" zdążyłem co nieco zarejestrować i pewnie Ci co mieli rezerwacje też dali do pieca. Domeny mogą być i po 8.99 dla mnie ważne jest to że AZ zlikwidowało niedźwiedzią pułapkę w postaci limitu 25 domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te 3.99 to pewnie był "wabik" zapewne ilość rejestracji i rezerwacji domen w AZ jest tak duża że firma mogła zmienić zasady gry. Dobrze chociaż że przez kilka dni było to "eldorado" zdążyłem co nieco zarejestrować i pewnie Ci co mieli rezerwacje też dali do pieca. Domeny mogą być i po 8.99 dla mnie ważne jest to że AZ zlikwidowało niedźwiedzią pułapkę w postaci limitu 25 domen.

 

Niechby podnieśli do 10 zł netto i znieśli opłaty za authinfo, to mieliby realne szanse na odzyskanie części klientów i pozyskanie nowych – bo panel i API są naprawdę wygodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W az.pl opłacę tylko rezerwacje, których szkoda nie opłacić i liczyć na szczęście, że uda się je jeszcze raz zarezerwować. Następnie przenoszę się z nowymi domenami do active24.pl.

 

Rejestrowałem już w domenytanio.pl i jeśli w active24.pl jest tak samo dobrze pod względem obsługi to będzie GIT :unsure: Nie lubię dwóch rzeczy.. wódki i ... dodajcie sobie sami wedle uznania do całej sytuacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rejestrowałem już w domenytanio.pl i jeśli w active24.pl jest tak samo dobrze pod względem obsługi to będzie GIT :unsure:

 

z obsługą jest tak samo, bo to ta sama firma. a panel jest identyczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z obsługą jest tak samo, bo to ta sama firma. a panel jest identyczny.

Tak, wiem :unsure:

 

Ale ta sama firma często nie znaczy ta sama obsługa. Także jestem w domu :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ.pl wiele razy mnie zadziwiało swoimi widzimisię, ale nigdy jeszcze aż tak się nie zawiodłem.

 

Jeżeli czytam w e-mailach, regulaminie, że ceny te będą obowiązywały do końca 2008 roku, obsługa AZ.pl o tym zapewnia, a tak naprawdę robi to tylko po to, by na chwilę zrobiło się o nich głośniej to po prostu jest żenujące.

Mimo wielu wpadek nadal rejestrowałem tam domeny. Teraz, gdy tak wykiwali klientów zmieniłem swoje zdanie o tej firmie diametralnie. Wypłacam środki z panelu na konto i zmieniam rejestratora. Po prostu śmieszne, taka firma a zachowuje się jak "krzaki".

 

Tak jak do dziś polecałem to od dziś odradzam AZ.pl.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w koncu moglem przelac pieniądze do panelu w AZ....gdy chcialem zarejestrowac zarezerwowane domeny te w promocji za 3.99 i zobaczylem aktualną cene,pomyslalem ze to NIEZLY JOKE ;)

 

nie to ze 8.99 to duzo czy cos...ale w koncu rezerwowalem je w promocji 3.99 prawda.

 

nie lubie byc robiony w bambuko i baaardzo sie dziwie firmie AZ baaardzo ;)

 

 

dobrze ze juz za wczasu zaczelem rejestrowac tez u konkurencji ;)

 

 

a mialem tylko napisac nol komenst...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypłacam środki z panelu na konto i zmieniam rejestratora

 

Niechcę zakładać nowego tematu,więc zapytam tutaj.W jaki sposób wypłacić kasę z panelu az.pl ?? nigdzie nie znalazłem takiego info ?

 

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisac mail do ksiegowej, majl podany jest na stronie w kontakcie.

 

 

Proszę bez kłótni i OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×