Jump to content
Sign in to follow this  
NiskerLTD

Wybory 2011

Na kogo zagłosujesz (napisz post dlaczego!):  

65 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz (napisz post dlaczego!):

    • Nowa Prawica (JKM'a)
      19
    • Ruch Poparcia Palikota
      14
    • psl
      2
    • pis
      14
    • po
      13
    • sld
      2
    • Inna Partia
      1
    • pjn
      0


Recommended Posts

Witam.

Pozwolę sobie założyć ankietę i temat do dyskusji na temat Wyborów 2011.

 

Gdybym był tak 'rzetelny' jak media a'la tvn, onet czy inna wyborcza - lecz w odwrotną stronę to nie uwzględniłbym po,pis czy sld tak jak nie uwzględniają Nowej Prawicy czy jej prezesa Janusza Korwina Mikke.

 

 

Na wielu forach można spotkać dyskusje polityczne i to co mnie cieszy, to fakt że ludzie piszący tam nie są sterowani przez media.

Zawsze wygrywa Nowa Prawica.

 

 

Chciałbym poznać Wasze zdanie, wiem że nie ma co oceniać ogółu ale większość na tym forum ludzi uważam za mądrych, obrotnych, przedsiębiorczych.

 

Ja wychodzę z założenia, że jak coś nie działa czy ktoś się nie spisał to wylot raz na zawsze, żeby jasne było:

sld, psl, pis, po - wszyscy rządzili, nic nie zrobili, po zadłużyło kraj, podnieśli podatki, wyprzedali i wyprzedają nadal majątek Polski, mam nadzieję że zostaną rozliczeni za zmarnowanie kraju.

 

 

A tutaj pewna Ballada o bandzie czworga z przymrużeniem oka:

 

Jestem w stanie zrozumieć że 1% społeczeństwa czyli ok 100 000wyborców powinno wręcz poprzeć 'bandę czworga' bo te osoby mają w tym interes - nie wspominając o rodzinie czy tez znajomych, którzy siedzą i kosza kasę w państwowych (jeszcze) spółkach. Ale dziwi i zarazem smuci mnie jak ponad 80% ludzi głosuje na tych samych przekrętów, nie spotkałem jeszcze na żadnym forum (nie wspomnę np. na ulicy) kogoś kto ma argumenty, zwykle są opinie że Korwin Mikke to oszołom i inne pierdoły z powycinanych fragmentów w jakichś programach (na YouTube szczegóły).

 

 

 

Pozdrawiam.

Edited by NiskerLTD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym był tak 'rzetelny' jak media a'la tvn, onet czy inna wyborcza - lecz w odwrotną stronę to nie uwzględniłbym po,pis czy sld tak jak nie uwzględniają Nowej Prawicy czy jej prezesa Janusza Korwina Mikke.

Jeżeli uważasz się za rzetelną osobę to dlaczego w swojej ankiecie nobilitujesz Kongres Nowej Prawicy JKM pomimo, że nie wystawi on kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych, a nie dałeś możliwości indywidualnego głosowania na takie komitety jak PJN i PPP, które mają prawo wystawić kandydatów w całym kraju? Czy nie powinno być tak, że to KNP powinien znaleźć się w kategorii Inna partia?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie - jezeli nie zaglosujecie to wypadałoby napisać powód.

Po prostu nie wierzycie że coś się zmieni czy jest wam tak dobrze że nic nie trzeba zmieniać?

 

Warto mieć swój punkt odniesienia. W Polsce wielu ludzi mówi że nie narzekają, przeżyli komunę i jest jak jest. Ale to jest równanie w dół, bo gdyby zamienili się na dwa lata z obywatelami Niemiec czy Francji, to jestem pewien że szliby na śmierć żeby już nic nie zmieniać.

 

Przecież chyba wszyscy chcemy dobrze żyć?

 

dodane pjn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nie widziałem tak stronniczej ankiety. <_<

 

Co jak co ale nazwy partii to chociaż wypada napisać wielkimi literami, wszystkie skróty rozwinąć i posortować alfabetycznie, a tak to taka ankieta warta tyle, co cała polska polityka. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno nie widziałem tak stronniczej ankiety. <_<

 

Co jak co ale nazwy partii to chociaż wypada napisać wielkimi literami, wszystkie skróty rozwinąć i posortować alfabetycznie, a tak to taka ankieta warta tyle, co cała polska polityka. ;-)

 

Dokladnie ;-) Poza tym, przegladajac temat "Polityka", latwo bylo odgadnac, ze NP bedzie miala na tym forum zdecydowana wiekszosc. I bezczelnie jest na pierwszym miejscu... Mozna bylo tez posortowac wg numerow wylosowanych przez PKW.

 

Ankieta stronnicza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokladnie ;-) Poza tym, przegladajac temat "Polityka", latwo bylo odgadnac, ze NP bedzie miala na tym forum zdecydowana wiekszosc. I bezczelnie jest na pierwszym miejscu... Mozna bylo tez posortowac wg numerow wylosowanych przez PKW.

 

Ankieta stronnicza.

Chcesz sprawiedliwości? Proszę działaj:

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/s...ktualnosci.html

 

Wypunktuj im wszystkie błędy, naruszenia i inne manipulacje a zostaniesz nazwany... oszołomem.

 

Gdybym miał większy tupet to uwzględniłbym pięć opcji: Nowa Prawica, Palikot, inna partia (niż po,pis,sld,psl), banda czworga (bo mam w tym interes) i ostatnia piąta - banda czworga (bo jestem idiotą). Nie napisałem tak, bo zaraz byłaby kłótnia (oczywiścia bez argumentów przeciwników).

 

 

Ja nie mam interesu w tym żeby popierać Nową Prawicę, ale chce żyć w normalnym kraju, nie chce być manipulowany i sterowany. Wiele osób dziwi czy śmieje się z Korei Północnej - ale oni nie mają internetu, nie mogą się dowiedzieć że są sterowani, w Polsce natomiast wielu udaje mądrych a nie wiedzą że nawet nie są pionkami na szachownicy życia.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
bla bla bla

Napisz po prostu, ze to agitacja polityczna na rzecz pewnej partii, a nie bezstronna ankieta. Wcale sie nie roznisz od przytoczonego onetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie mam interesu w tym żeby popierać Nową Prawicę, ale chce żyć w normalnym kraju, nie chce być manipulowany i sterowany.

 

No właśnie tylko zrobiłeś dokładnie to co rządzący, ja poczułem się na przykład zmanipulowany i sterowany przez tę ankietę. <_<

 

Jeśli dokonywać wyboru to tylko świadomego i po rozważeniu "za" i "przeciw", a nie dlatego, że czyjejś jest najmojsze i najpierwsze na liście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli dokonywać wyboru to tylko świadomego i po rozważeniu "za" i "przeciw", a nie dlatego, że czyjejś jest najmojsze i najpierwsze na liście.

 

Dokładnie. Dlatego ja nie głosuję. Nie znam się na polityce i nie będę głosował na kogoś tylko dlatego, że tak głosują moi rodzice czy znajomi. Trzeba poświęcić b. dużo czasu na to żeby być świadomym wyborcą. Ja go nie mam dlatego mam w dupie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie równam w drugą stronę.

Znam się trochę na psychologii i wiem że jakiś wpływ ma nawet to co jest na pierwszym miejscu.

Zwykle na pierwszym miejscu jest ta opcja którą chce się uwzględnić aby wygrała - więc to zrobiłem.

 

Zresztą ja nie pisze że jestem obiektywnym, stronniczym źródłem - a za taki podaje się onet czy tvn, a od lat ogłupiają Polaków jak tylko potrafią. To mnie boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na PiS na pohybel PO i pewnemu S.Nowakowi i im podobnym Młodym Demokratom.

 

Jak nie PiS to kto skończy z PO?

 

Edit : Nie chcę karmić trolla, nie zauważyłem wcześniejszych postów. Można skasować.

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie głosowanie nie wchodzi w rachubę.

 

To jest niestety cel niektórych polityków, którzy wiedząc że nie przekonają niektórych wyborców do siebie będą ich zniechęcać by przynajmniej nie zagłosowali... bo zawsze dzięki temu będą sami mieli lepsze notowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przejrzeniu ankiety od razu widac, ze post jest tendencyjny

twoja preferowana partia na pierwszym miejscu, twoj awatar, pozostale partie z malej litery

probujesz mowic o sterowaniu w mediach a robisz dokladnie tak samo za pomoca tej ankiety, dlatego nie glosuje w tej ankiecie ale wypowiadam sie przeciwko takim tanim manipulacjom!!!

Probujesz nazwac idiotami tych, ktorzy nie beda glosowali zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Nowa Prawica nie rzadzila jeszcze tym krajem ale moze i dobrze.

Edited by Edit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reklama Nowej Prawicy w TVN.. nieźle. Tylko ciekawe, skąd ta nagła "przyjaźń" TVN do JKM?

 

DD

Jak dla mnie to bez różnicy czy takie działania dotykają Nowej Prawicy JKM, RP Palikota, Samoobrony, PPP, czy kogokolwiek innego. Ważne jest to w jaki sposób koryciarze eliminują z życia politycznego inne partie, w sposób oficjalny, jak np. sposób finansowania partii, czy nieoficjalny np. podsyłanie sfałszowanych list, które później odrzuci PKW. Sposób w jaki postąpiono z podpisami na NP JKM to skandal, nawet jak na polskie standardy. Co do TVN to pewnie rozgrywają jakieś swoje gierki, szkoda czasu żeby się nad tym zastanawiać, ważne że informacja przedarła się do opinii publicznej.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale kogo to zainteresuje? Lemingi i sPiSkowcy wrecz sie osmieja i uciesza, ze mogli "dokopac", co dal nam przyklad chociazby Niesiolowski. Skoro posel takie herezje wypowiada, to czego spodziewac sie po wyborcach? Pomimo, ze nie popieram NP, to w tym wypadku stoje murem za JKM. Takich ludzi jest niestety malo, a wiekszosc wyborcow nie jest w stanie nawet wymienic 1/2 partii startujacych w wyborach, a co dopiero wiedziec, co sie dzieje obecnie w polityce i o co w ogole chodzi w tej calej sprawie. Dla nich wazne, zeby dowalic albo Tuskowi, albo Kaczynskiemu. Ich nie interesuje nawet program, oraz to, co poszczegolni kandydaci im proponuja. Najwazniejsza jest "polska botwinka", a nie idee, gospodarka, narod, panstwo itp...

 

Odnosnie samej sprawy, to jestem bardzo ciekaw, jak ona sie zakonczy Podejzewam, ze jednak sąd uzna, ze nic sie nie stalo, a rekompensata dla JKM bedzie "przepraszamy", o ile bedzie...

 

I chociazby sąd uznal, ze JKM moze startowac w calym kraju, to tak sie sklada, ze odbyly sie juz dwie debaty w TVP, kilka pomniejszych w innych mediach bez udzialu jego kandydatow, szum medialny trwa...

 

W przypadku niekorzystnego obrotu, na miejscu JKM, poruszylbym ta sprawe na lamach europejskich instytucji, albo podal Polske do Strassburga (czy gdzie tam sie zaskarza absurdy i opieszalosc panstwa).

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale kogo to zainteresuje? Lemingi i sPiSkowcy wrecz sie osmieja i uciesza, ze mogli "dokopac", co dal nam przyklad chociazby Niesiolowski. Skoro posel takie herezje wypowiada, to czego spodziewac sie po wyborcach? Pomimo, ze nie popieram NP, to w tym wypadku stoje murem za JKM.

 

Odnosnie samej sprawy, to jestem bardzo ciekaw, jak ta sprawa sie zakonczy Podejzewam, ze jednak sąd uzna, ze nic sie nie stalo, a rekompensata dla JKM bedzie "przepraszamy", o ile bedzie...

 

I chociazby sąd uznal, ze moze startowac w calym kraju, to tak sie sklada, ze odbyly sie juz dwie debaty w TVP, kilka pomniejszych w innych mediach bez udzialu jego kandydatow.

Też jestem tego zdania, że samo umożliwienie(o ile takie nastąpi) startowania we wszystkich okręgach wyborczych nic nie da bez dostępu do debat i obecności w tv. Dlatego JKM powinien grać na unieważnienie wyborów oraz zainteresować sprawą zagraniczne media i organy ponadnarodowe. Jedyne czego władza się jeszcze obawia to reakcji społeczna, co można było zauważyć po tym jak PO szybko wycofywało się z kilku projektów kiedy tylko informacja o nich przedarła się opinii publicznej.

 

Edit. Widzę, że dopisałeś info o instytucjach unijnych zanim zdążyłem opublikować post :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Nowa Prawica będzie dopuszczona, czy też nie, jak zwykle będzie to śladowe poparcie w skali kraju. Wiele hałasu o nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem Ci szczerze że koło **** mi latają te wybory, teraz jest źle i będzie źle.

 

Brakuje również opcji "oddam głos nieważny".

 

Wszystkich, którym latają koło ... wybory i zakłamany świat polityki namawiam do świadomego oddawania głosów nieważnych.

Czyli na karcie do głosowania najlepiej napisać na ukos "GŁOS NIEWAŻNY" tak aby nie dało się wytłumaczyć źle wypełnionej karty jako głosu analfabety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×