Jump to content
Sign in to follow this  
korneliusz.com

Lipna promocja Dropped.

Recommended Posts

Zaczekaj chwilę. Chyba cron chodzi co jakiś czas i czyści.

.. masz rację.

Jedną usuniętą dosłownie przed chwilą udało mi się zarejestrować w bonusie.

 

(ale się AM zamula przy niektórych czynnościach :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś z tych, którzy rejestrują te domeny sprzedał kiedyś lub samodzielnie zagospodarował jakąś domenę .eu ?

Czy też przygarniacie je do siebie tylko dlatego, że są darmowe ?

Ja na jednej miałem pewien katalog (nic szczególnego... niska oglądalność) ... domeny nie przedłużyłem. Teraz, gdy jest okazja... to naszło mnie ogromne pragnienie aby domenkę z powrotem podpiąć pod serwer... :)

 

(mam też listę domen .EU z której czasem korzystam przy rejestracji)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś z tych, którzy rejestrują te domeny sprzedał kiedyś lub samodzielnie zagospodarował jakąś domenę .eu ?

Czy też przygarniacie je do siebie tylko dlatego, że są darmowe ?

A są jakieś minusy, problemy, haczyki w zagospodarowywaniu .eu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promocyjny pad serwerów. :)

Nie - po prostu rejestr EURid dopuszcza tylko ograniczoną liczbę operacji na minutę, stąd gdy wszyscy teraz rejestrują domeny .eu, ich sprawdzanie i rejestracja trwa długo. Wszystko inne na serwerze działa błyskawicznie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A są jakieś minusy, problemy, haczyki w zagospodarowywaniu .eu? :)

Można zagospodarować .eu tylko jestem przekonany, że przynajmniej 99% z zarejestrowanych domen w takiej promocji nie doczeka tego.

Kojarzy mi się to z posiłkami w resorcie all inclusive.

Można jeść bez ograniczeń a więc "trzeba" wypełnić swój żołądek aż do bólu ...

 

Gdy jest coś za darmo, to niektórzy rzucają się na to, nawet jeśli tego nie lubią i nie potrzebują.

Taki dziwny, zachłanny pęd.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki dziwny, zachłanny pęd.

 

Za rok będzie promocja i wyprzedaż portfolio domen .eu :-) A 99% sobie po prostu spadnie..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za rok będzie promocja i wyprzedaż portfolio domen .eu :-) A 99% sobie po prostu spadnie..

 

dokladnie, za rok o tej porze juz jestem ciekaw jak bedzie wygladalo last minute :) o ile domeny eu mozna na lm wystawiac ale chyba tak z tego co pamietam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie do końca lipna ;) tylko kto pierwszy ten lepszy ;) rzeczywiście można zaakceptować 0zł jednak nalicza -20 ( jednak jedynie w wypadku gdy ktoś inny zrobi to szybciej )

 

A co do -20 zł zawsze można zrezygnować z rejestracji domen gdzie jest -20 zł i saldo po pewnym czasie jest odpowiednio bilansowane.

 

 

 

To taki chłyt marketingowy w wykonaniu arcymistrza w tej dziedzinie - @korneliusza :P

Lipna promocja Dropped.

W Dropped jest dzisiaj dzień darmowej domeny. Rozdają 2006 darmowych domen .eu. Jednak uważajcie, gdyż wielokrotnie została pobrana normalna opłata mimo, iż akceptowałem tylko opłaty 0 zł!

 

 

I za to Was kocham! :)

 

 

 

;)

Przepraszam za OTa

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i koniec promocji. :)

Domena na której mi zależało...po mojej rezygnacji nie została do tej pory usunięta z listy do opłacenia (jak sugerował dropped.pl)

I dupcia... nie zarejestrowałem.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i koniec promocji. :)

Domena na której mi zależało...po mojej rezygnacji nie została do tej pory usunięta z listy do opłacenia (jak sugerował dropped.pl)

I dupcia... nie zarejestrowałem.

Wyślij mi nazwę na PM - zarejestruję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za promocję! Na pewno będzie z tego zarobek. :)

 

Uprzedzając to .eu nie mają większej wartości, ale w granicach 100-500 zł powinno się kilka sprzedać.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za rok będzie promocja i wyprzedaż portfolio domen .eu :-) A 99% sobie po prostu spadnie..

 

Jedna darmowa domeny jest dostępna co 43 sekundy przez całą dobę.

Nie powinno być efektu, że kilku użytkowników zarejestruje po kilkaset domen i po roku ich nie opłaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposób Panowie zDropped.pl zarejestrować domenę .eu w Promocji po jej rezerwacji

która znajduje się w "domenach zarezerwowanych " skoro nie posiada do wyboru

Aktywuj , Rezygnuj tylko

Wstrzymaj , Rezygnuj

I aktywacja dolnym buttonem Aktywuj tez nie działa ,a domeny -eu ze statusem AKTYWNA i

opłata 0zł czekają ( Wolne w EURID.eu) . ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jaki sposób Panowie zDropped.pl zarejestrować domenę .eu w Promocji po jej rezerwacji

która znajduje się w "domenach zarezerwowanych " skoro nie posiada do wyboru

Aktywuj , Rezygnuj tylko

Wstrzymaj , Rezygnuj

I aktywacja dolnym buttonem Aktywuj tez nie działa ,a domeny -eu ze statusem AKTYWNA i

opłata 0zł czekają ( Wolne w EURID.eu) . ?

TwojaDomena.eu ..... 0.00 PLN ..... Oczekuje na rejestrację..... Wstrzymaj · Zrezygnuj

 

Jeżeli masz tak jak powyżej... to poczekaj... jest w trakcie rejestrowania

Share this post


Link to post
Share on other sites
TwojaDomena.eu ..... 0.00 PLN ..... Oczekuje na rejestrację..... Wstrzymaj · Zrezygnuj

 

Jeżeli masz tak jak powyżej... to poczekaj... jest w trakcie rejestrowania

 

 

raczej chodzi o status :

 

Domena... 0.00 PLN Aktywne 2011-10-02 14:07:01 Wstrzymaj · Zrezygnuj

 

Wydaje mi się, że czekają one w kolejce do rejestracji przeszło sporo domen i trochę potrwa aż wszystkie zostaną zarejestrowane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero 14 a na eurid już 3 625 zarejestrowanych dzisiaj domen :) A mnie ciekawi stanowisko AM w sprawie tej promocji - 2k darmowych domen powiększy o 1% liczbę zarejestrowanych domen eu w Polsce (213 369). Czy wpłynie to pozytywnie na rynek wtórny .eu w polsce? a może źle przyjęte zostanie pojawienie się kilkutysięcy ciekawych adresów .eu w niskich cenach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji, jakieś ograniczenia, o których warto wiedzieć szykują się przy domenach testowanych i odnowieniach ??

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

W panelu "Moja lista domen" cześć domen widniejących jako zarejestrowane w rzeczywistości są wolne? Czy trzeba poczekać na ich aktywacje czy to jakiś błąd po stronie dropped ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
TwojaDomena.eu ..... 0.00 PLN ..... Oczekuje na rejestrację..... Wstrzymaj · Zrezygnuj

 

Jeżeli masz tak jak powyżej... to poczekaj... jest w trakcie rejestrowania

 

Niestety sprawdzałem przed chwilą w home.pl i eurid.eu

domeny .eu ,które wiszą u mnie w panelu od 13:00 ze statusem Aktywny bez możliwości

wyboru : Aktywuj lub Zrezygnuj posiadają tylko opcje Wstrzymaj lub Zrezygnuj

są wolne do rejestracji .

Tak więc lipa z tą promocją , chyba ,że uzyskam jakąś informacje od Aftermarket

o sposobie rejestracji tych "Aktywnych ' domen .eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×