Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

0_o Gratulacje...

Gdzie sprzedawałeś? Podaj z jeden sprzedany w ten sposób adres.

Zawsze Allegro. Od 2007 roku sprzedałem w ten sposób kilka katalogów na przeróżnych domenach.

 

Ostatnia sprzedaż firmy,pro (także przez Allegro, 3k), dane w serwisie co prawda nadal moje, jednak whois domeny pokazuje nową firmę, która jeszcze nic nie zrobiła z serwisem (więc nadal go utrzymuję).

 

EDIT: PS. jakby ktoś chciał taki katalog (bez wpisów firm oczywiście) dla siebie to gotowy serwis od razu do uruchomienia z szablonem na licencji GNU/GPL odsprzedam w cenie 500 PLN (Joomla + odpowiednie komponenty, gotowe kategorie itp). Od razu można stawiać na domenie :)

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe jakie linki doda AdSense do tej strony :)

 

 

np taki ;)

 

Nowy portal dla kobiet

Gadamy o wszystkim - od przepisów po rozmiar wiesz czego ;) Sprawdź!

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.webmp3.pl

Pobieranie plików MP3 z wrzuta.pl

 

Początkowo "serwis" stworzony dla znajomych

pod adresem wrzuta.xt.pl Po czasie okazało się że jest dosyć

sporo użytkowników, dlatego powstał pod domeną *.pl

bez uciążliwych reklam z xt.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slaby punkt FM, to brak możliwości reklamowania wystawionych domen na forum. A co powiedzielibyście na serwis ogłoszeniowy tylko dla domen? Aukcje FM, PD, PPD, LM itd

 

Np. coś jak to:

 

trrrry.jpg

 

 

http://afterdom.pl/

 

Niestety skrypt jest dość ubogi i nie przeznaczony do domen( np. brak jest aktywnych linków) no ale mniej więcej tak to miałoby działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lokalizacja ( Pomorze Zachodnie ) w przypadku domen wydaje się być zbędna ;)

Poza tym dlaczego Afterdom a nie np. Afterfm ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slaby punkt FM, to brak możliwości reklamowania wystawionych domen na forum. A co powiedzielibyście na serwis ogłoszeniowy tylko dla domen? Aukcje FM, PD, PPD, LM itd

...

 

Rownie dobrze mozna by zamieszczac ogloszenia na gratce - efekt ten sam, a nawet lepszy, bo potencjalnych klientow znacznie wiecej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slaby punkt FM, to brak możliwości reklamowania wystawionych domen na forum. A co powiedzielibyście na serwis ogłoszeniowy tylko dla domen? Aukcje FM, PD, PPD, LM itd

 

Np. coś jak to:

 

trrrry.jpg

 

 

http://afterdom.pl/

 

Niestety skrypt jest dość ubogi i nie przeznaczony do domen( np. brak jest aktywnych linków) no ale mniej więcej tak to miałoby działać.

 

 

Nieźle, już dodałem pare moich domen FM ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł i szybka realizacja a domenę można zmienić, tylko byłem ciekaw, czy taki serwis ogłoszeniowy tylko i wyłącznie dla domen, byłby dobrym pomysłem działając obok di.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł i szybka realizacja a domenę można zmienić, tylko byłem ciekaw, czy taki serwis ogłoszeniowy tylko i wyłącznie dla domen, byłby dobrym pomysłem działając obok di.pl.

 

Dodałem kilka swoich domen, jednak nie są one przypisane do żadnej kategorii, mimo, że wcześniej wybrałem. Dodatkowo musisz poprawić maila kontaktowego.

Ogólnie fajny serwis. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i skrypt się posypał. Także to porażka zaczynać na tanim skrypcie. Dziękuję za zainteresowanie dodających ogłoszenia i przepraszam za ten falstart.

 

edit: camelson dzięki za dodanie, ale serwis zakończył swój żywot równie szybko jak powstał ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudno nazwać to serwisem, ale lepsze to niż parking, na którym prawie nic nie zarobiła przez niskie CRT.

 

foofle.pl - twoja wyszukiwarka!

 

jeżeli coś zarobi to trochę ją ulepszę ;)

 

Z tego co się orientuję, to Twoja strona dostanie bana w google za brak treści i łudzące podobieństwo do wyszukiwarki google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak wiem jest to trochę ryzykowne, nie tak dawno google opatentowało wyszukiwarkę, jak dodam trochę treści i zamienię kolory, to nie zbanują strony ? jak mógłbym się przed tym zabezpieczyć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak wiem jest to trochę ryzykowne, nie tak dawno google opatentowało wyszukiwarkę, jak dodam trochę treści i zamienię kolory, to nie zbanują strony ? jak mógłbym się przed tym zabezpieczyć ?

 

Chodzilo mi, ze nie tyle domena dostanie bana, co Ty dostaniesz bana w AdWords. Na stronach google, jest gdzies FAQ. Jest tez forum i blog. Poczytaj, co wolno, a czego nie wolno. Ja juz dawno wylecialem z tego tematu, wiec za duzo Ci nie pomoge. Polecam optymalizacja.com, a nawet tu na forum byly watki nt temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak wiem jest to trochę ryzykowne, nie tak dawno google opatentowało wyszukiwarkę, jak dodam trochę treści i zamienię kolory, to nie zbanują strony ? jak mógłbym się przed tym zabezpieczyć ?

Daj trochę tekstu w stylu: wyszukiwarka foofle.pl korzysta z silnika wyszukiwarki "Google", bllablabla i co tam jeszcze sobie wymyślisz. Do tego daj podstronę linki, wstaw tam linki do różnych wyszukiwarek plus krótki opis. Jak to zrobisz, to powinno być OK. Moja wyszukiwarka pracy działa już od wielu miesięcy i nie ma z nią problemów.

 

ps. Podoba mi się ta domena Foofle.pl, fajna jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

rewalskie.pl - otwarcie już niedługo.

 

serwis ogłoszeniowo turystyczny, 3 rodzaje ogłoszeń + możliwość ich podbijania na wyższą pozycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
rewalskie.pl - otwarcie już niedługo.

 

serwis ogłoszeniowo turystyczny, 3 rodzaje ogłoszeń + możliwość ich podbijania na wyższą pozycje.

mam teraz wpisać tutaj całe swoje portfolio domen i napisać "otwarcie już niedługo"? Jak wystartujesz z serwisem to się dopiero pochwalisz, w gorącej wodzie kąpany jesteś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w gorącej wodzie kąpany jesteś.

 

Już to wcześniej zauważyłem, przy okazji tematu "rejestracje z 'palca' " :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cogito.Szkola.pl

Stronka, którą gratisowo zrobiłem dla mojej znajomej, jej firma jest w trakcie "otwierania się". Powiedziała, że moje mini stronki jej się podobają i na początek wystarczy ;) No ale pewnie najważniejszym argumentem było, że za darmo, bo po znajomości. Domena, a w zasadzie subdomena, to mój wybór, pewnie będą pomyłki i ruch pójdzie na CogitoSzkola.pl , ale trudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cogito.Szkola.pl

Stronka, którą gratisowo zrobiłem dla mojej znajomej, jej firma jest w trakcie "otwierania się". Powiedziała, że moje mini stronki jej się podobają i na początek wystarczy ;) No ale pewnie najważniejszym argumentem było, że za darmo, bo po znajomości. Domena, a w zasadzie subdomena, to mój wybór, pewnie będą pomyłki i ruch pójdzie na CogitoSzkola.pl , ale trudno.

 

cogito.info.pl byłaby chyba lepsza (obecnie w rezerwacji od 12 dni, może nie zostanie opłacona)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cogito.info.pl byłaby chyba lepsza (obecnie w rezerwacji od 12 dni, może nie zostanie opłacona)

To moja rezerwacja i ostatnia z w miarę sensownych domen ze słowem cogito. Namawiałem koleżankę na próbę odkupienia .info , ale ona nie chciała - .info kojarzy jej się z informatyką i ostatecznie wybrała .szkola.pl

 

ps. A tak swoją drogą, to po wprowadzeniu domen funkcjonalnych .szkola.pl właściciel IDNa szkoła.pl musi mieć fajny ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×