Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

tanie-wysyłanie.pl - na nonIDN jest firma kurierska, a w logo mają IDN :) więc też łapie kilka osób dziennie

Przy okazji łapiesz się na ring startując w tej samej branży i świadomie korzystając z ich renomy.

Żebyś chociaż wysyłanie smsów albo życzeń wymyślił.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji łapiesz się na ring startując w tej samej branży i świadomie korzystając z ich renomy.

Żebyś chociaż wysyłanie smsów albo życzeń wymyślił.

 

Sprawa nie jest tak oczywista jak Wam się wydaje:)

 

Ja nie startuję w tej branży, bo pracowałem w niej przez 10 lat:) A na poważnie - domena taniewysylanie.pl jest moja od 2008.08.04 i na tym haśle od kwietnia 2009 budowałem swój serwis kurierem.pl podczas gdy tamten nie istniał jeszcze.

 

"i świadomie korzystając z ich renomy" - nie z renomy, bo w tym przypadku nie ma o renomie mowy:)

 

"Żebyś chociaż wysyłanie smsów albo życzeń wymyślił." - a tego nie rozumiem... nawiązuje do mojego głównego serwisu o tej samej tematyce, poza tym IDN też nie jest nazwą firmy, czy jakąś nazwą własną. Natomiast, to że ich grafi zrobił błąd w logo serwisu piszą tanie-wysyłanie.pl to pretensji mieć chyba nie mogą. Czy się mylę?

Edited by kamilovsky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej!

 

Fajny pomysł, ale czy stronka zarabia jeszcze na czymś oprócz AdWords? Jakiś aff z tych firm kurierskich?

 

Pozdrawiam,

Leszek

 

Dzięki, nie zarabia - może to się zmieni kiedyś, ale póki co inna jest jej funkcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niecały rok po starcie serwisu BikeFama.pl totalna gruntowna przebudowa graficzno techniczna i połączenie z innym naszym serwisem - rowerowe.net

 

Jak na razie zmiany dobrze odebrane przez użytkowników.

 

http://bikefama.pl - społeczność wszystkich rowerzystów :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://c.net.pl - skracacz linków.

 

Świeżak :-)

Wcześniej miałem pomysł, żeby postawić coś o C++, ale jako że programistą nie jestem, poszedłem po łatwiźnie.

Nie wiem jak to wyjdzie, ale jednoliterówka pod taki serwis pasuje jak ulał.

 

W ostateczności będę jedynym użytkownikiem.

Po założeniu konta, system pamięta wszystkie linki użytkownika, a jako że sam często pracuje z różnych i czasami nie swoich komputerów, takiego narzędzia trochę mi brakowało.

 

Niestety mam jeszcze problem z poprawnym wyświetlaniem "title" z dodanych stron, ale mam nadzieję, że na dniach się z tym uporam.

Mam nadzieję, że nie ma innych błędów :ph34r:.

 

Pozdrawiam,

Tom Bombadil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wypada się chwalić ale...

 

Galerianka.com

 

Jest to jeden z pierwszych moich mini-serwisów, których zaletami mają być:

- mobilność użytkowania,

- wykorzystywanie mikropłatności, płatności mobilnych z późniejszym zastosowaniem także fotokodów,

- sprzedaż wszelkiego rodzaju usług używając tylko i wyłącznie tel. komórkowych,

- obsługa z poziomu urządzeń mobilnych i zwykłych przeglądarek,

- "lekkość" strony i szybkość działania,

- łatwość obsługi,

- uniknięcie zbierania bazy danych użytkowników ( brak logowania i używania stałych haseł ).

 

Za wszelkie uwagi (także krytyczne) będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytam wprost - czy to ma być serwis dla pedofilów ?

 

Trafne spostrzeżenie , troszkę mnie zszokował pomysł tego portalu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytam wprost - czy to ma być serwis dla pedofilów ?

No cóż, pewnie chodzi o kontrowersyjną nazwę na którą zareaguje wielu facetów, a to oznacza kasę.

Mnie szokuje co innego, że domainer z takim stażem, postawił serwis na końcówce .com :rolleyes:

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto lubi wyrażać swoje emocje w wypowiedziach na forum poprzez emotikony, to być może będzie korzystał z emotikona.pl

0tongue.gif

 

Dobry pomysł, że od razu generuje link na forum tylko żeby Ci transferu nie zjadło jak ktoś podlinkuje na jakimś dużym forum. :rolleyes:

 

Ta świetnie oddaje "emocje" przy przeglądaniu listy spadów - 0wacko2.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto lubi wyrażać swoje emocje w wypowiedziach na forum poprzez emotikony, to być może będzie korzystał z emotikona.pl

0tongue.gif

Bardzo fajny pomysł zarówno na domenę jak i serwis. Dobre wykonanie - sam robiłeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto lubi wyrażać swoje emocje w wypowiedziach na forum poprzez emotikony, to być może będzie korzystał z emotikona.pl

0tongue.gif

 

 

Pomysł i domena ciekawa .Tylko momentami na stronie przeważają reklamy nad treścią . Dział obrazki nie działa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobry pomysł, że od razu generuje link na forum tylko żeby Ci transferu nie zjadło jak ktoś podlinkuje na jakimś dużym forum. :rolleyes:

 

Ta świetnie oddaje "emocje" przy przeglądaniu listy spadów - 0wacko2.gif

Jak transferu zabraknie to się dokupi, na razie mam 30 GB/miesięcznie niewykorzystywane.

 

Bardzo fajny pomysł zarówno na domenę jak i serwis. Dobre wykonanie - sam robiłeś?

Dzięki za pozytywne słowo. Logo zrobiłem w gimpie, grafika jest z http://photoxpress.com/ , skrypt galerii kupiłem na allegro za kilkadziesiąt złotych i dostosowałem do swoich potrzeb.

Szablon tej stronki wykorzystam pewnie jeszcze do kilku innych projektów.

 

Pomysł i domena ciekawa .Tylko momentami na stronie przeważają reklamy nad treścią . Dział obrazki nie działa :)

Reklama musi być, na tym zarabiam, dział obrazki będzie niebawem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto lubi wyrażać swoje emocje w wypowiedziach na forum poprzez emotikony, to być może będzie korzystał z emotikona.pl

0tongue.gif

 

Twoje serwisy są coraz ładniejsze z wyglądu, tak trzymać.

emotikona.pl a domenydokupienia.pl to niebo a ziemia :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy wypada się chwalić ale...

 

Galerianka.com

 

Może to wina późnej pory w połączeniu ze zmęczeniem po imprezie, ale naprawdę nie rozumiem, po co to ma być. Ale widze jedno, że jest to za premium SMS, co sprawia wrażenie, że właściciel serwisu chce się "nagłabać". To tylko takie moje osobiste spostrzeżenie. NIe wiem, po co to jest, ale niech sobie bedzie.

 

Kto lubi wyrażać swoje emocje w wypowiedziach na forum poprzez emotikony, to być może będzie korzystał z emotikona.pl

0tongue.gif

 

 

A co z kwestią praw autorskich do emotikon? Są takie czy na zasadzie "róbta co chceta?"

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto lubi wyrażać swoje emocje w wypowiedziach na forum poprzez emotikony, to być może będzie korzystał z emotikona.pl

 

Fajny jest koń jak kurczak i brakuje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjąłem Wasze opinie z pokorą.

 

Zapytam wprost - czy to ma być serwis dla .... ?

@Kangur - specjalnie Twojego posta nie cytuję w całości. Miałem nawet pisać do Ciebie prośbę o jego edycję. Musiałbym chyba nosić nazwisko Roman Polansk'y aby nie być oskarżony o złe intencje. Moja odpowiedź brzmi - NIE!, to nie jest serwis przeznaczony dla tego targetu.

 

@domainer - tylko taka domena była wolna. Reszta pozajmowana. Zaparkowane są z szablonem adult - a jakże, bo niby jakie skojarzenia? Że Galerianka to osoba płci pięknej, która zajmuje się obrazami w galeriach? Wszystkie domeny pozajmowane - ani jedna nie zagospodarowana a ceny, że ho, ho!

... że właściciel serwisu chce się "nagłabać"

@umberto - rozumiem ten zwrot jako, że "chce się szybko dorobić". Jeśli tak, to powiedz mi jak nazwać osobę, która rejestruje domenę za 12 zł a następnego dnia wystawia w cenie 5 K?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
@umberto - rozumiem ten zwrot jako, że "chce się szybko dorobić". Jeśli tak, to powiedz mi jak nazwać osobę, która rejestruje domenę za 12 zł a następnego dnia wystawia w cenie 5 K?

 

Jak to jak? No przecież to spekulant! - to takie już przecież słynne określenie domeniarzy :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mój mini-serwis polskizloty.pl oparty na widgetach money.pl

 

LINK

 

Wiem że to nie ten dział, ale co myślicie na temat samej domeny.

Miałem ostatnio zapytanie o cenę - spółka notowana na GPW.

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy wypada się chwalić ale...

 

Galerianka.com

 

Jest to jeden z pierwszych moich mini-serwisów, których zaletami mają być:

- mobilność użytkowania,

- wykorzystywanie mikropłatności, płatności mobilnych z późniejszym zastosowaniem także fotokodów,

- sprzedaż wszelkiego rodzaju usług używając tylko i wyłącznie tel. komórkowych,

- obsługa z poziomu urządzeń mobilnych i zwykłych przeglądarek,

- "lekkość" strony i szybkość działania,

- łatwość obsługi,

- uniknięcie zbierania bazy danych użytkowników ( brak logowania i używania stałych haseł ).

 

Za wszelkie uwagi (także krytyczne) będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

 

 

Nie no... ludzie to maja pomysly :D Musze chyba ze swojej domeny pojeby*pl zrobic podobny uzytek :) Trzeba trafiac w nisze. Jest portal dla galerianek, to czemu nie dla pojebow? :P A tych jest znacznie wiecej niz galerianek, zatem bede bogaty !! :P:) :) ;):lol:

 

maryuse moze kiedys polaczymy sily, bo w sumie target ten sam... :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×