Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

wreszcie się udalo uruchomić - jeszcze nie całkowicie uzupełniony - serwis www.centrumlotnicze.pl

 

oparty o współpracę z esky.pl + kilka własnych dodatków i funkcjonalności

 

zapraszam do odwiedzin, rezerwacji biletów i wyrażania opinii

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis w miare przejrzysty , chociaż wydaje mi się iż troche za dużo tego niebieskiego oraz niektóre buttony mogłybyć bardziej starannie zrobione ( np szukaj )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis w miare przejrzysty , chociaż wydaje mi się iż troche za dużo tego niebieskiego oraz niektóre buttony mogłybyć bardziej starannie zrobione ( np szukaj )

pewne braki graficzne to efekt braku współpracy na etapie dostosowania layoutu do skryptów. jest parę takich baboli i trzeba je bezie zrobić

 

Fajna domena B)

 

 

prawda ;)

 

w końcu wygrała w głosowaniu domeniarzy na di.pl

 

w odwodzie czeka jeszcze promocjelotnicze.pl na podobny serwis

Share this post


Link to post
Share on other sites
musisz mieć bardzo ch..owy serwis skoro nie jesteś w stanie z jednego UU wygenerować wiecej niż 10 odsłon

 

ze strony: http://www.internetstandard.pl/news/348903...matycznych.html

 

 

 

odsiebie.com real users: 2088158 odsłony: 71378686 - co daje na jednego usera 34 odsłony. sporo wiecej niż 10 prawda ?

 

co gorsza znaczyłoby to, że biorąc pod uwagę liczbę userów i liczbę wejść na stronę odsiebie.pl wynika, ze myli się ponad 10%

 

sporo prawda. i takie są fakty drogi Misiu, a nie domysły

 

 

Pomijając twój podwórkowy język....dobrze by było abyś rozumiał linki które przytaczasz, a przede wszystkim umiał czystać statystyki.

Real User to nie jest UU i tu leży zasadnicza róznica. Real User potafi generować nawet setkę odsłon, my tu mówimy o Unique Visitors / Users.

 

Mój jak to zgrabnie ująłeś ch..owy serwis generuje z Real Users nawet i po 40~50 odsłon, ale UU rzadko generuje powyżej 4~5.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój jak to zgrabnie ująłeś ch..owy serwis generuje z Real Users nawet i po 40~50 odsłon, ale UU rzadko generuje powyżej 4~5.

 

dlatego tez napisałem co napisałem. wejdź na odsiebie.com zobacz jak wygląda poruszanie się po serwisie i oceń ile odsłon na jedną wizytę jest realne. potem zobacz jaki % to będzie 250000 odsłon strony z parkingiem

 

potem wreszcie rzuć jakimś ciekawym przykładem serwisu w domenie *.pl i pokaż statystyki błędnych wejść na taką amą nazwę w *.com

 

pogadamy wtedy o sensie/bezsensie stawiania polskich serwisów dla polaków na domenach *.pl i *.com

 

naprawdę będę wdzięczny za podanie przykłądu spektakularnej straty ruchu w kierunku z *.pl na *.com

 

bo tak naprawdę to jest ubocznym wątkiem w tym temacie: możliwe strty w ruchu dla serwisów na *.com i *.pl

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlatego tez napisałem co napisałem. wejdź na odsiebie.com zobacz jak wygląda poruszanie się po serwisie i oceń ile odsłon na jedną wizytę jest realne. potem zobacz jaki % to będzie 250000 odsłon strony z parkingiem

 

potem wreszcie rzuć jakimś ciekawym przykładem serwisu w domenie *.pl i pokaż statystyki błędnych wejść na taką amą nazwę w *.com

 

pogadamy wtedy o sensie/bezsensie stawiania polskich serwisów dla polaków na domenach *.pl i *.com

 

naprawdę będę wdzięczny za podanie przykłądu spektakularnej straty ruchu w kierunku z *.pl na *.com

 

bo tak naprawdę to jest ubocznym wątkiem w tym temacie: możliwe strty w ruchu dla serwisów na *.com i *.pl

 

Nie bede sie wdawał w dyskusje na tematy o których wczesniej nie było mowy a które teraz wykreowałeś.

Słowem nie było o bezsensie stawiania polskich serwisów na .pl, ani utraty ruchu w kierunku z .pl na .com .....itd itd ...ale to nie pierwszy raz gdy w odpowiedzi na konkretny temat zadawane są pytania na temat który wczesniej nie był poruszany. Odpuszczę sobie bo to tylko wygeneruje nastepnych parę stron OT.

 

Nie widzisz róznicy pomiędzy Real User a Unique User / Visitor ...dlatego nie ma co dalej rozmawiacna ten temat B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo proszę bez OT. Dziękuję B)

 

 

oks będę się pilnował, ale wybaczysz, że napisze, że moim celem było wskazanie, że na żyjącym serwisie nie można stosowac prostego przelicznika, z którego wyszło, że odsiebie traci tlyko 0,25% ruchu. działający serwis ma na jedną wizytę czy jednego usera zazwyczaj zdecyoanie więcej odsłon niż strona parkingowa. stąd moja reakcja. mam serwisy gdzie jedna wizyta + w przybliżeniu 11/12 odsłon, mam tez takie, gdzie wskaźnik jest 1:7 i serwisy, gdzie celowo stram się aby taki wskaźnik był jak najnniższy.

 

i tyle OT z mojej strony

Share this post


Link to post
Share on other sites
wreszcie się udalo uruchomić - jeszcze nie całkowicie uzupełniony - serwis www.centrumlotnicze.pl

 

oparty o współpracę z esky.pl + kilka własnych dodatków i funkcjonalności

 

zapraszam do odwiedzin, rezerwacji biletów i wyrażania opinii

W jaki sposób strona będzie promowana?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jaki sposób strona będzie promowana?

 

 

głownie SEO. w tym ma pomóc kilkadzisiąt domen lotniczych, na których powstały/powstają mniejsze i większe serwisy takie jak: tanialinia.pl, airlinecenter.pl, linie-lotnicze.com.pl, a nawet tak minimalistyczne jak biletydolondynu.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
wreszcie się udalo uruchomić - jeszcze nie całkowicie uzupełniony - serwis www.centrumlotnicze.pl

 

oparty o współpracę z esky.pl + kilka własnych dodatków i funkcjonalności

 

zapraszam do odwiedzin, rezerwacji biletów i wyrażania opinii

 

domena super .... choć nazwa IMO trochę bardziej sugeruje serwis samolotów / szkołę latania , niż serwis z biletami.

Layout ogólnie jest ok, no może trochę za niebieski, logo jest troszeczkę za bardzo rozmazane (wygląda jak low quality JPG) i mouse-over na tanie linie lotnicze jest za krótki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tym całym www.centrumlotnicze.pl nie podoba mi się ta Pani ... pogarsza wygląd strony ... ogólnie blondynki generują w moim mózgu, wrażenie głupkowatości i niedorozwoju no a na dodatek uśmiech tej Pani przypomina mi żabę :P wstaw tam jakąś ładną brunetkę poważnie ubraną z zestawem do skype'a :P - jej śliczne, ciemne włoski przełamią barwę bieli i błękitu :P

 

 

Pozdrawiam.

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo faktycznie chyba do lekkiej poprawki

 

a ten zabi usmich, hm nie zwróciłem wcześniej uwagi. ogólnie chyba wychodzi, że nie przykładam wagi do grafiki - tak to jest jak się całe życie robi serwisy dla robotów, a nie ludzi :P

 

dzięki za uwagi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba napewno powinieneś zobaczyć najpierw whois :rolleyes:

 

A ja mysle, ze powinienes zadbac o biletylotnicze.info.pl i biletylotniczeinfo.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mysle, ze powinienes zadbac o biletylotnicze.info.pl i biletylotniczeinfo.pl :rolleyes:

z biletylotnicze.info.pl łatwo nie będzię, a i widzę, że z biletylotniczeinfo.pl też niekoniecznie

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] ogólnie blondynki generują w moim mózgu, wrażenie głupkowatości i niedorozwoju [...]

 

 

głupszego argumentu jeszcze w życiu nie usłyszałem (pomijam fakt, że obraziłeś żony/dziewczyny wielu użytkowników)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mysle, ze powinienes zadbac o biletylotnicze.info.pl i biletylotniczeinfo.pl :)

Leje na nie :D. Jak mnie najdzie to jak TM już będzie opublikowany to pójdę do arbitra :rolleyes:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leje na nie :) . Jak mnie najdzie to jak TM już będzie opublikowany to pójdę do arbitra :rolleyes: .

 

Naprawde myslisz, ze odbierzesz takie domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leje na nie :D. Jak mnie najdzie to jak TM już będzie opublikowany to pójdę do arbitra :rolleyes:.

 

 

zapiszę sobie tego posta, jak dowód w ewetualnej sprawie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×