Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

zapiszę sobie tego posta, jak dowód w ewetualnej sprawie :rolleyes:

Dowody na niby co? Na to, że złożyłem papiery wcześniej niż przechwyciłeś domenę biletylotnicz.info.pl czy na to że sam jej nie przedłużysz?

 

Raczej nie sądzę abyś zabierał mi wiele ruchu jako że będe raczej bazował na wyszukiwarkach, a stron z biletami planuje uruchomić 6.

Share this post


Link to post
Share on other sites
głupszego argumentu jeszcze w życiu nie usłyszałem (pomijam fakt, że obraziłeś żony/dziewczyny wielu użytkowników)

 

SWAGGER Jeżeli kogoś uraziłem moją wypowiedzią to przepraszam.

Przedstawiam tylko własne zdanie na ten temat.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

 

Chciałem Wam udostępnić skracacz URLi, przydaje się głównie użytkownikom twittera, blipa i tym podobnych.

 

Ciężko to nazwać serwisem oraz nie będę kłamał, że jest to moje dzieło.

Jest do skrypt open source i dlatego udostępniam go wszystkim - zaleta to prostota i brak reklam.

Jeżeli się komuś przyda to zapraszam do korzystania, jeżeli nie to trudno.

 

Zapraszam na: xxu.pl Short URL Generator

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leje na nie B). Jak mnie najdzie to jak TM już będzie opublikowany to pójdę do arbitra :).

 

 

Naprawde myslisz, ze odbierzesz takie domeny?

 

Ja myślę ze nie odbierze :)

Zwrot potoczny bez zdolnosci odrózniajacej a dodatkowo co ma końcówka do rzeczy?

Końcówka to element techniczny a nie językowy. Sprawa wygladała by inaczej jakbyśmy mieli do czynienia z TM ale nikt nigdy nie przyzna TM na "bilety lotnicze"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej,

 

Chciałem Wam udostępnić skracacz URLi, przydaje się głównie użytkownikom twittera, blipa i tym podobnych.

Dzięki wielkie, Twój skracacz już mi się przydał B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej,

 

Chciałem Wam udostępnić skracacz URLi, przydaje się głównie użytkownikom twittera, blipa i tym podobnych.

 

Ciężko to nazwać serwisem oraz nie będę kłamał, że jest to moje dzieło.

Jest do skrypt open source i dlatego udostępniam go wszystkim - zaleta to prostota i brak reklam.

Jeżeli się komuś przyda to zapraszam do korzystania, jeżeli nie to trudno.

 

Zapraszam na: xxu.pl Short URL Generator

 

Pozdrawiam,

Bartek.

 

Jakaś niemyta męda zaczęła puszczać skrypty na moim skracaczu!

Bądź tu człowieku dobry i udostępnij coś z dobrej woli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś niemyta męda zaczęła puszczać skrypty na moim skracaczu!

Bądź tu człowieku dobry i udostępnij coś z dobrej woli :)

To nie ja, żeby nie było... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochwale się naszym nowym serwisem, jeszcze testowanym więc jakby ktoś chciał potestować rejestrując się i wrzucając byle pierdoły ;)

 

chrzanowski24.pl (nie wklejam linka by nie zaindeksowało jeszcze)

 

Jest to typowa społecznościówka jak z serii MM Miasto (mmkrakow.pl, mmszczecin.pl itp) z tym, że dla mojej okolicy, czyli powiatu chrzanowskiego

 

Jak na społecznościówkę przystało zawiera:

- profile

- znajomi

- zdjęcia (galerie) + komentarze

- wiadomości prywatne

- własne blogi + komentarze

- możliwość wrzucenia własnych artykułów (dziennikarstwo obywatelskie)

- forum dyskusyjne

- darmowa baza ogłoszeń

- katalog filmów (także uploadowanych na dysk serwera - opcja ta obecnie wyłączona), zostawione youtube

- katalog firm powiatu

- aktualna baza wydarzeń

 

Oczywiście każdy może być zarówno twórcą jak i odbiorcą treści.

 

Większość możliwości jest dostępna po zalogowaniu. Mnie się strasznie spodobały te funkcjonalności i przerobię także serwis BikeFama.pl na ten skrypt z czasem. Po testowaniu (jeśli ktoś się zdecyduję) oczywiście usunę testowe treści wraz z użytkownikiem.

 

Jest jeszcze parę niedoróbek + parę rzeczy do spolszczenia. Wykorzystaliśmy Joomla + płatne rozwiązanie JomSocial, Myblog, JomComment, do tego darmowe już katalog firm SOBI, Adsmanager (ogłoszenia), Kunena Forum, Eventlist, Seyret (filmy) i parę innych. Trochę roboty było ale mam nadzieję, że warto ;)

 

 

Jak Wam się podoba sam serwis a jak domena? :> (chrzanowski24.pl - powiat chrzanowski)

 

chrzanowski24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pochwale się naszym nowym serwisem, jeszcze testowanym więc jakby ktoś chciał potestować rejestrując się i wrzucając byle pierdoły ;)

 

chrzanowski24.pl (nie wklejam linka by nie zaindeksowało jeszcze)

 

Poczatkowo myslalem, ze to jakis blog Chrzanowskiego ;) Domena niezbyt... Wykonanie ok, ale na Operze wyglada tragicznie, a na FF trzeba przeladowac, zeby wszystkie elementy sie zaladowaly (pierwsze ladowanie-elementy rozjechane i nachodzace na siebie, brak wielu elementow tla). Ogolnie wykonanie b. mi sie podoba ;) Odnosnie logo, to wyroznilbym "24", zamiast "c".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poczatkowo myslalem, ze to jakis blog Chrzanowskiego ;) Domena niezbyt... Wykonanie ok, ale na Operze wyglada tragicznie, a na FF trzeba przeladowac, zeby wszystkie elementy sie zaladowaly (pierwsze ladowanie-elementy rozjechane i nachodzace na siebie, brak wielu elementow tla). Ogolnie wykonanie b. mi sie podoba ;) Odnosnie logo, to wyroznilbym "24", zamiast "c".

niestety nic ani wolnego ani do nabycia nie było lepszego (przynajmniej co byśmy byli w stanie wymyślić a co kojarzyło by się z powiatem chrzanowskim)

 

Z Operą wiem, że są problemy. Najlepiej obecnie działa w FF, do uruchomienia oficjalnego będzie działać tak jak należy ;) Dzięki za opinię ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
niestety nic ani wolnego ani do nabycia nie było lepszego (przynajmniej co byśmy byli w stanie wymyślić a co kojarzyło by się z powiatem chrzanowskim)

A chrzanowskie.pl? wiadomości, info albo chrzanowskie peel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A chrzanowskie.pl? wiadomości, info albo chrzanowskie peel ;)

Dzięki ;) wziąłem w rezerwację choć osobiście wolę chrzanowski24.pl (bo po prostu powiat chrzanowski), ale poddam pod głosowanie.

 

Może uda się od starostwa wyrwać chrzanowski.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki ;) wziąłem w rezerwację choć osobiście wolę chrzanowski24.pl (bo po prostu powiat chrzanowski), ale poddam pod głosowanie.

 

Może uda się od starostwa wyrwać chrzanowski.pl ;)

 

chrzanic.pl + IDN widzę że w rezerwacji, możesz się zaczaić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Chciałbym poinformować o starcie Laboratorium Domen:)

Jest to miejsce za pośrednictwem którego mam zamiar dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat domainingu i pokrewnych dziedzin.

 

Liczę że pojawiające się wpisy i informacje na blogu będą Was zachęcać do odwiedzin i komentarzy, a domeny w portfolio do udanych zakupów :)

 

Będę wdzięczny za opinie i sugestię dotyczące wyglądu i funkcjonalności witryny. Jest to mój pierwszy WordPress i pewnie zauważycie pewne braki. Z czasem będę nanosił poprawki.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja postawiłem na popularnym systemie blogowym małe centrum kredytowe Kredito.pl

Obecnie serwis siedzi w filtrze Google, ale pracuję nad tym. Serwis ciągle się rozwija - oczywiście na miarę moich możliwości :) Nie jestem programistą, ani grafikiem... ale chętnie usłyszę co byście zmienili, poprawili itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na google chrome nie ma nic poza czarną stroną i napisem wstrząsy.pl ;)

ale w IE się trzęsie ;)

faktycznie, bo nie mogłem załapać czemu się nic nie dzieje na Chrome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×