Jump to content
Interson

AZ.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Sugeruję AZ.pl (i Active24.pl) stworzenie wirtualnych folderów. Obok nazwy folderu w nawiasie pojawiłaby się liczba domen w folderze.

Oczywiście, aby nie przeoczyć żadnej domen i przedłużeń wszystkie domeny powinny być też w jednym, ogólnym folderze.

 

Byłoby to Baaardzo pomocne.

 

 

Pozdrawiam, Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sugeruję AZ.pl (i Active24.pl) stworzenie wirtualnych folderów. Obok nazwy folderu w nawiasie pojawiłaby się liczba domen w folderze.

Oczywiście, aby nie przeoczyć żadnej domen i przedłużeń wszystkie domeny powinny być też w jednym, ogólnym folderze.

 

Też polecam, bardzo dobre rozwiązanie. Do tego możliwość przypisania każdej domeny do wielu różnych kategorii, swobodne sortowanie kategorii, zmiana kolejności, nadawanie kolorów zakładkom itp. itd. Używam i polecam. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Orientuje się ktoś, w jakich odstępach czasu Az.pl potwierdza zasilenia allpay?

Czekam już 2 dzień, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma...

Też długo czekałem. Masakra.

3 dni ale był weekend

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sugeruję AZ.pl (i Active24.pl) stworzenie wirtualnych folderów. Obok nazwy folderu w nawiasie pojawiłaby się liczba domen w folderze.

Oczywiście, aby nie przeoczyć żadnej domen i przedłużeń wszystkie domeny powinny być też w jednym, ogólnym folderze.

 

Byłoby to Baaardzo pomocne.

 

 

Pozdrawiam, Rafał

 

+ przekierowanie z dodatkowym opisem tak jak w ppd.pl :)

+ statystyki

+ dodatkowe zabezpieczenie authinfo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Orientuje się ktoś, w jakich odstępach czasu Az.pl potwierdza zasilenia allpay?

Czekam już 2 dzień, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma...

 

Nie wiem jak w allpayu, ale w płatności.pl przy zapłacie kartą czeka się ok. 24h ze względu na weryfikację płacącego. Przelewy (z obsługiwanych banków) idą w czasie rzeczywistym. Sprawdź może czy kasa wyszła z konta, może coś nie poszło?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak w allpayu, ale w płatności.pl przy zapłacie kartą czeka się ok. 24h ze względu na weryfikację płacącego. Przelewy (z obsługiwanych banków) idą w czasie rzeczywistym. Sprawdź może czy kasa wyszła z konta, może coś nie poszło?

 

W DotPay'u (Allpay dawniej) jest tak samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Orientuje się ktoś, w jakich odstępach czasu Az.pl potwierdza zasilenia allpay?

Czekam już 2 dzień, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma...

 

Tak czasami jest że mimo wykonania przelewu, jeżeli nie zaczekasz aż bank Cię sam wyloguje to wpłata nie zostanie uznana (do serwisu nie dojdzie informacja o wykonanym przelewie). Czasami w ogóle nie odciągnie z konta, czasami w późniejszym czasie dojdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak w allpayu, ale w płatności.pl przy zapłacie kartą czeka się ok. 24h ze względu na weryfikację płacącego. Przelewy (z obsługiwanych banków) idą w czasie rzeczywistym. Sprawdź może czy kasa wyszła z konta, może coś nie poszło?

 

Ostatnio wszędzie staram się płacić kartą właśnie ze względu na szybkość. W az.pl i dropped.pl pieniądze mam od razu na koncie a w ppd.pl musiałem rzeczywiście ostatnio trochę czekać. Być może to wina płatności.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
W DotPay'u (Allpay dawniej) jest tak samo.

info jakie mi udzielili na pytanie dlaczego tak długo.

"Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal

Po przeanalizowaniu konta, chciałem poinformować, że transakcja nie

zostanie zakończona dopóki sprzedawca nie pobierze środków z

autoryzacji.

Proszę skontaktować sie ze sprzedawcą bezpośrednio w celu zakończenia

transakcji."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio wszędzie staram się płacić kartą właśnie ze względu na szybkość. W az.pl i dropped.pl pieniądze mam od razu na koncie a w ppd.pl musiałem rzeczywiście ostatnio trochę czekać. Być może to wina płatności.pl

 

Zgadzam się z Tobą - system płatności w AZ.pl jest niezawodny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam się z Tobą - system płatności w AZ.pl jest niezawodny.

Jeśli za płatność uznać nieuznanie aktywnego kodu promocyjnego. To dziś mieli wpadkę. Plus długa zwłoka którą opisałem wyżej.

Ale generalnie na plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

widze, ze w AZ po sprawdzaniu dostepnosci domeny pojawiaja sie teraz sugestie jak u innych rejestratorow, czyli przedrostki i koncowki do danego slowa oraz domeny Europa i Swiat. Opis u gory to "wiecej opcji, wiecej domen" - i tu slowo opcja z oczywistych wzgledow nie jest zbyt fortunne.

Z tej calej zawieruchy najbardziej podoba mi sie umieszczenie cen od razu (przydaloby sie tez podac cene przedluzenia).

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi przestalo dzialac logowanie na glownej stronie az.pl (IE8)

 

Po najechaniu myszka na "moje konto" po prawej stronie, nie pojawiaja sie pola user/pass

 

dobrze ze pamietalem ze jest taki adres jak nask.az.pl i tam da sie zalogowac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Musze powiedziec ze bardzo zawiodlem sie na firmie az.pl. Jestem a wlasciwie bylem ich klientem od 4 lat regularnie przedluzajac okolo 10 domen .pl. Jakies tydzien temu postanowilem przeniesc wszystkie swoje domeny do ovh.pl i nie zaluje. Cena przedluzenia polowe (!!!) tansza i jakos obslugi duzo lepsza nie wspomne juz o fvat wysylanych poczta a nie jakis e-faktur ktore czasami po interwencji dostalem po miesiacu . Kontakt z bok az.pl tez nie wyglada za milo srednio na odpowiedz trzeba czekac 3 dni. Jezeli ktos rejestruje domene dluzej niz na rok to odradzam ta firme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można zarejestrować domenę .it z panelu klienta z pobraniem środków z panelu?

W zakładce "domeny zagraniczne" nie ma na liście domen .it. Próbowałem zarejestrować ze strony głównej - w sposobie płatności również nie ma możliwości płatności z panelu klienta. Dodam, że wcześniej zasiliłem panel klienta odpowiednia kwotą i co? Niepotrzebnie?

 

P.S.

To mój 1000 post - może w związku z tym Firma AZ pójdzie mi na rękę? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można zarejestrować domenę .it z panelu klienta z pobraniem środków z panelu?

W zakładce "domeny zagraniczne" nie ma na liście domen .it. Próbowałem zarejestrować ze strony głównej - w sposobie płatności również nie ma możliwości płatności z panelu klienta. Dodam, że wcześniej zasiliłem panel klienta odpowiednia kwotą i co? Niepotrzebnie?

 

P.S.

To mój 1000 post - może w związku z tym Firma AZ pójdzie mi na rękę? :rolleyes:

Jeśli dokonałeś rezerwacji, to dostałeś z AZ email (Dziękujemy za złożenie zamówienia ) w którym jest załącznik. W części opłaty w prawym dolnym rogu tego pola (mniej więcej) jako forma płatności powinno być logo AZ zapłać teraz, panel klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję lufthansa, bardzo mi pomogłeś.

 

Zrobiłem inaczej ale Twoje wskazówki "bezcenne":

złożyłem zamówienie (zwykły przelew), następnie w panelu klienta w zakładce Faktury-Proforma wybrałem opłać domenę i tu już jest możliwość opłacenia ze środków z panelu.

 

Dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie to nie chcę być uszczęśliwiany promocją zero złotych, jak wybieram 9,90 z Auth-Info. Wybieram taką opcję i w takiej chciałem mieć zarejestrowane domeny. :D Ta promocja jakoś z automatu u Was idzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja chciałbym być tak uszczęśliwiony, niestety u mnie 0 złotych oznacza jedną a nie pięć rejestracji w tej cenie :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja chciałbym być tak uszczęśliwiony, niestety u mnie 0 złotych oznacza jedną a nie pięć rejestracji w tej cenie :-(

W .pl mi dwie tak zarejestrowano, a trzy to chyba funkcjonalne (może mi zarejestrować). :D

Mi to jest naprawdę do szczęścia nie potrzebne, chociaż panel regularnie zasilam, to mogę odkryć AI, ale po co automat jest tak zaprogramowany, że myśli, że mi dobrze robi? ;) Jak ja co innego wybieram przy rezerwacji. :P

Edited by bizuter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×