Jump to content
janeks

aparatycyfrowe.pl, kamerycyfrowe.pl, dyktafony.pl

Recommended Posts

hi,

aparatycyfrowe.pl, kamerycyfrowe.pl, dyktafony.pl

co myslicie o cenie za w/w domenki?

znajdują się pod nimi sklepy internetowe [biznes rodzinny], od bardzo dawna w sieci, ale zmieniamy branze i zastanawiam się nad upłynnieniem.

 

a moze są chętni? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aparatycyfrowe.pl i kamerycyfrowe.pl około ~12K z zawartoscia serwisu..natomiast na tle nich troche gorzej wypada dyktafony.pl ale i tu cena wacha sie koło 9-10K..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od odpowiedniego klienta 100k za pakiet lub po kilkadziesiąt tysięcy za każdą z osobna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od odpowiedniego klienta 100k za pakiet lub po kilkadziesiąt tysięcy za każdą z osobna.

Z tym sie zgodze, a z poprzednikami nie :rolleyes:

 

Sprzedac je po 10k to grzech.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze dawno nie było do wyceny tak dobrych domen(nie licząc 2literówek :rolleyes:

 

Ja bym na pewno nie sprzedał poniżej 30k (aparatycyfrowe i kamerycyfrowe), dyktafony troche mniej ale też wysokie XX.XXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

aparatycyfrowe.pl - perelka - z 50 K

 

kamerycyfrowe.pl - perelka - z 30 K

 

dyktafony.pl - perelka to to nie jest, ale z 8-10 K

 

za mniej bym nie sprzedawal

 

Choc wypozycjonowane dobrze to one nie sa, trzeba by jeszcze nad tym popracowac...U mnie w Google aparatycyfrowe sa dopiero na drugiej stronie, a kamerycyfrowe na samym dole pierwszej. Warto zaoferowac te domenki e-cyfrowe.pl lub jakims porownywarkom cen

Share this post


Link to post
Share on other sites
aparatycyfrowe.pl - perelka - z 50 K

 

hmmm,

pare dni temu na dropped aparatycyfrowe.com.pl poszlo za 30 zl....

nawet jakby com.pl bylo warte 1% .pl to ktos zrobil dobry biznes

Share this post


Link to post
Share on other sites

cyfrowki sa juz oklepane :rolleyes: Nawet te tansze robia dobre zdjecia, wiec jak widac pewnie juz wiekoszosc ludzi ma wiec zainteresowanie tematem spada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitreq, nie sadze ze to z tego powodu. rynek cyfrowek wg GFK ma rosnac do 2010 a potem sie ustabilizowac. Spadek zapytan moze moim zdaniem wynikac z ugruntowanej pozycji najlepszych e-shopow: ludzie po prostu mają już swoje miejsca do zakupow i je polecaja dalej. Ale to chyba zbytnie odejscie od tematu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zaden sklep, firma nie wylozy za ta domene wiecej niz 10K i jestem o tym w 100% przekonany. Chyba ze jakis pewny siebie domeniarz wezmie za wiecej. Wycena domeny, a realnia sprzedazy to zupelnie inna sprawa. Dlatego wyceniam ja na max 10K. Kamery na 15K.

 

*AparatyHybrydowe.pl

*KameryHybrydowe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×