Jump to content
YatzeK

fiat500.pl

Recommended Posts

Witam jestem właścicielem tej domeny i serwisu pod nią prowadzonego.

Start produkcji Fiata 500 ma nastąpić 4 lipca br, a rozpoczęcie sprzedaży 15 września.

Samochodzik będzie produkowany w polskiej fabryce Fiata w Tychach.

Szczegóły: www.fiat500.com

Zastanawiam się, jaka może być realna wartość domeny...

 

pozdrawiam

 

YatzeK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam jestem właścicielem tej domeny i serwisu pod nią prowadzonego.

Start produkcji Fiata 500 ma nastąpić 4 lipca br, a rozpoczęcie sprzedaży 15 września.

Samochodzik będzie produkowany w polskiej fabryce Fiata w Tychach.

Szczegóły: www.fiat500.com

Zastanawiam się, jaka może być realna wartość domeny...

 

pozdrawiam

 

YatzeK

 

Wygląda na naprawde sporo wartą domenę. Pytanie tylko czy fiat będzie chciał dochodzić praw do tej domeny na drodze negocjacji, o ile będzie oczywiście zainteresowany tą domeną (wydaje mi się, że będzie). Tak czy inaczej zbyt agresywne negocjacje mogą się źle skończyć, no ale na pewno 5 cyfr ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!!

Pozwole sobie swoje 3 grosze ;)

Wydaje mi się żenie zarobisz natej domenie wiele. Wystarczy prześledzić polityke fiata oraz jego stosunek do domen.

Fakt, jest to nowy produkt, ale seicento przemianowano nie tak dawno na fiata600. i co?;) Proszę fiat600.pl-wolny...podpowiem na nazwie za 29 netto;)

Zwróć uwage kto zarejestrował pozostałe domeny..no i pytanie..grupa Onet zarejestrowała wcześniej domene pod nazwą www.fiat500.com.pl- czyżby coś wiedzieli.?;)

 

Sądzę, że jak dostaniesz wogóle za nią jakieś pieniądze to sprzedawaj...większe będąjka fiat...mniejsze jak miłośnicy motoryzacji się zainterssuje.

Ale trzymam kciuki . Sam mam jedną fiatowską i jestem w trakcie pisania konkretnego maila.

pozdr

Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps. fiat600.pl znalazł już chetnego więc dla zainteresowanych....nie ma juz domenki:)

hehe

ps słyszałem ze mocniejsza wersja fiata 600 to bedzie fiat 650. Info: fiat650.pl wolne:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps. fiat600.pl znalazł już chetnego więc dla zainteresowanych....nie ma juz domenki:)

a pochwalisz się ceną?

ps słyszałem ze mocniejsza wersja fiata 600 to bedzie fiat 650. Info: fiat650.pl wolne:)

to źle słyszałeś

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ponawiam pytanie o wycenę.

Powód jest taki, że sytuacja się o tyle zmieniła, że do premiery Fiata 500 zostało mało czasu - będzie to 4 lipca.

Ruch na stronie osiąga ok. 600 unikalnych uzytkowników i ok. 7000 odsłon na dobę. I z dnia na dzień rosnie. Ciekawe jak będzie po premierze samochodu.

Czy ktoś ma pomysł jak oszacować wartość tej domeny?

Dzięki za każde info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wartosc ok 3 tys zł . Będzie (jesli oczywiście bedzie) domeną sezonową, nowy fiat wejdzie ludzie beda ciekawi, pozniej ciekawosc minie. Zastanów się sam czy jak szukasz np : Fiat GrandePunto to czy wpisujesz GrandePunto.pl czy Fiat.pl i własnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanów się sam czy jak szukasz np : Fiat GrandePunto to czy wpisujesz GrandePunto.pl czy Fiat.pl i właśnie :)

Najczęściej szukam wg modelu: "www.markamodel.pl" np. "fiatpunto.pl", potem dopiero na stronach producenta.

Ale wydaje mi się że nie to jest w tym przypadku najistotniejsze. Ważniejsze jest chyab to, że dla Fiata jest to najważniejszy w ostatnioch latach modela, wskrzeszenie legendy. Nie bez powodu rozkręcili gigantyczną akcję promocyjną w internecie.

W chwili obecnej strona generuje ponad 500 unikalnych użytkowników dziennie i rośnie. 4 lipca oficjalna premiera Fiata 500 więc nie ma co się dziwić.

 

Tak czy inaczej ponawiam prośbę o wycenę domeny w oparciu o obecną sytuację - znany i mocno promowany model samochodu tuż przed premierą, stale rosnąca ilość odwiedzin, itp.

 

Z góry dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najczęściej szukam wg modelu: "www.markamodel.pl" np. "fiatpunto.pl", potem dopiero na stronach producenta.

Ale wydaje mi się że nie to jest w tym przypadku najistotniejsze. Ważniejsze jest chyab to, że dla Fiata jest to najważniejszy w ostatnioch latach modela, wskrzeszenie legendy. Nie bez powodu rozkręcili gigantyczną akcję promocyjną w internecie.

W chwili obecnej strona generuje ponad 500 unikalnych użytkowników dziennie i rośnie. 4 lipca oficjalna premiera Fiata 500 więc nie ma co się dziwić.

 

Tak czy inaczej ponawiam prośbę o wycenę domeny w oparciu o obecną sytuację - znany i mocno promowany model samochodu tuż przed premierą, stale rosnąca ilość odwiedzin, itp.

 

Z góry dzięki

 

Z tego co widze to rynek juz ja wycenil

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=204080741

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co widze to rynek juz ja wycenil

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=204080741

Rzeczywiscie, wystawiłem ja na Allegro.

Ale nie wiem na ile wycena dokonana przez Allegrowiczów jest miarodajna.

Wolę więc popytać w środowisku mającym doświadczenie w temacie :-)

Uważacie, że cena jaką domena osiągnęła na Allegro (4 550,- zł) odzwierciedla jej rzeczywistą wartość?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale nie wiem na ile wycena dokonana przez Allegrowiczów jest miarodajna.

 

rynek jest na pewno bardziej miarodajny niż nasze tutaj zabawy w wycenę... ja bym ją wycenił na max 500zł, a sam widzisz, że ktoś dałby za nią dużo więcej.. osobiście bym ją sprzedał za tą cenę jaka została osiągnięta.. ale decyzja należy do Ciebie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiscie, wystawiłem ja na Allegro.

Ale nie wiem na ile wycena dokonana przez Allegrowiczów jest miarodajna.

Wolę więc popytać w środowisku mającym doświadczenie w temacie :-)

Uważacie, że cena jaką domena osiągnęła na Allegro (4 550,- zł) odzwierciedla jej rzeczywistą wartość?

 

Pamietaj ze prawdziwa cena domeny to tana jaką mozesz uzyskać od kogoś kto jest nią zainteresowany w celach developerskich, czyli chce zbudować na niej serwis.

Takich ludzi jest cieżko spotkać i rzadko trafiają na fora o domenach a częściej na popularne aukcje.

 

Zgadzam się z tym co ktoś wcześniej powiedział... psychika użytkownika zkłani ado uzywania głownej strony FIATa a nie poszczególnych modeli.

Czasami się ich uzywa to promocji ale nie są one warte milionów wić jak mas ofertę taka jak na allegro so sprzedawaj od razu puki jeszcze cos możesz za nią wziąść.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio widziałem tą domenę w telewizji, podczas reklamy fiata 500. Pamiętałem, że gdzieś na forum ją widziałem i nie myliłem się :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i domena w rękach Fiata...

 

ABONENT:

firma: Fiat Auto Poland SA

ulica: Grażyńskiego 141

miasto: 43-300 Bielsko-Biała

lokalizacja: pl

identyfikator: nta235333

telefon: +48.338135888

ostatnia modyfikacja: 2007.10.31

 

Zarobił kolega czy nie? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Historia lubi zataczać koło a domeny lubią wolność... Fiat500

No, żeż kur...

Co za osły! Tyle pracy, tyle nerwów, tyle walki i wszystko jak w kibel!

 

Chociaż z perspektywy czasu i doświadczeń...

 

... DOBRZE IM TAK!!!

 

Swoją drogą wywraca to trochę teorię ryzyka cybersquatingu - wygląda na to, że wielkim firmom wcale aż tak bardzo nie zależy na ochronie ich znaków towarowych przed zakusami domeniarzy.

 

a fiat500.com.pl nadal moja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"strony zakończyły spór podpisaniem ugody" :)

Witaj!, jak było na karaibach? w ilo gwiazdkowym hotelu mieszkałeś i jakie rozmiary hotelu były-małe,średnie, duże? Może też się w tym roku wybiorę, tylko no właśnie nie wiem czy warto? ;)

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×