Jump to content
Sign in to follow this  
networker

panie.pl

Recommended Posts

panie.pl

Jestem ciekaw opinii szanownych forumowiczów na temat domeny

 

panie.pl

 

jakiej kwoty można się spodziewać przy sprzedaży ?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena. :)

 

Moja wycena podobna jak Grzegorza. W ogóle to była domena należąca do nazwa.pl - dziwne, że puścili. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może chcieli zrobić Bartkowi prezent. ;)

 

Chyba tak, bo ja miałem opcję na domenę, która wygasała razem z tą panie.pl i tamtą przedłużyli. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To takie domeny jeszcze są niezagospodarowane? Wyceniam na minimum 20K, a jeśli nie byłoby chętnych, to bym opłacał dla wnuków na spadek, bo IMHO każdy rok by pokrywał wzrost cen (inflację).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie, coś Pan złapał... :P

 

Gratuluję opcji, wyceny się nie podejmuję. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ameryki nie odkryję, jeśli napiszę, że domena jest mocna.

 

Próbowałbym osiągnąć minimum 30k PLN za nią, inaczej bym chyba nie sprzedawał.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Próbowałbym osiągnąć minimum 30k PLN za nią, inaczej bym chyba nie sprzedawał.

 

 

uważam podobnie.

A jeśli chodzi o zagospodarowanie to co mogłoby powstać na tej domenie oprócz kolejnej roksy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekajmy na eksperta od tego rodzaju domen. Kangur niebawem, z pewnością się wypowie.

 

W Google nie wygląda ona ciekawie, mimo to ma w sobie coś "eleganckiego" oraz dużą wartość.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A według mnie wyceny "delikatnie" przesadzone :)

 

Sorry ale jakie chcesz domeny sprzedawać za takie kwoty ?

Przypomniała mi się wycena energetyki w AM "Keyword jest ale pod serwis specjalistyczny" (wycenił na 500zł)

panie.pl też za 500zł na serwis specjalistyczny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uważam podobnie.

A jeśli chodzi o zagospodarowanie to co mogłoby powstać na tej domenie oprócz kolejnej roksy ?

 

Na wzór niemiecki ---> ladies.de, to nawet tłumaczenie wprost. Ale ja bym się skłaniał, jednak ku serwisowi przeznaczonemu dla pań. Tu pozostaje jeszcze ogromne pole do popisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry ale jakie chcesz domeny sprzedawać za takie kwoty ?

Przypomniała mi się wycena energetyki w AM "Keyword jest ale pod serwis specjalistyczny" (wycenił na 500zł)

panie.pl też za 500zł na serwis specjalistyczny ?

 

Jakie ? najchętniej każdą chciałbym sprzedawać za takie kwoty :) aczkolwiek z całym szacunkiem zabaco ale wycena domeny panie.pl na minimum 50 tysięcy to dla mnie jakiś kosmos ;)

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

gorsza od liczby pojedynczej, ale i tak warta minimum niskie xx.xxx PLN

 

Oni raczej nie puszczą swojej:)hehe

 

To takie domeny jeszcze są niezagospodarowane? Wyceniam na minimum 20K, a jeśli nie byłoby chętnych, to bym opłacał dla wnuków na spadek, bo IMHO każdy rok by pokrywał wzrost cen (inflację).

 

Mógłbyś jej wtedy nie sprzedać, bo jak wnuki się pojawią to nie wiadomo czy Internet ten, który znasz będzie jeszcze nim takim jakim Ty i my go postrzegamy więc raczej to byłoby rosyjską ruletką;)

 

Ameryki nie odkryję, jeśli napiszę, że domena jest mocna.

 

Próbowałbym osiągnąć minimum 30k PLN za nią, inaczej bym chyba nie sprzedawał.

 

Sebastian

alpine5

 

Zazwyczaj jesteś powściągliwy w ocenach, a tutaj. Nie zgodzę się z Tobą, bo jakbyś dostał ofertę na 20k to byś ją sprzedał. To nie przytyk, ale większość z nas kto się wypowiedział w tym temacie by sprzedał ją za choćby 20k.

 

uważam podobnie.

A jeśli chodzi o zagospodarowanie to co mogłoby powstać na tej domenie oprócz kolejnej roksy ?

 

Powiem Ci szczerze, że nie wydałbym ogromnych[zależy ile to dla kogoś znaczy] na stawianie portalu, o którym wspominasz. Można wysilić się o wymyślenie wielu innych bardzo ładnie brzmiących domen nawiązującej do najstarszego zawodu świata lub też kupić na rynku wtórnym. Sam wiesz, że takich domen jest b.dużo, a więc jest nadpodaż. Reasumując, wolałbym dać 1k za domenę, a resztę w reklamę na różnych portalach(wiadomo +18:)

 

Ogólnie bardziej pasuje l.poj. do serwisów tj. wspomniał Pan_Grzegorz więc nie wiadomo czy zgłosi się Klient na nią, ale jak Ci nie zależy to możesz trzymać na jakąś sensowną kwotę, ale nie wiem czy ktoś wyłoży na nią więcej niż max 12k.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Powiem Ci szczerze, że nie wydałbym ogromnych[zależy ile to dla kogoś znaczy] na stawianie portalu, o którym wspominasz. Można wysilić się o wymyślenie wielu innych bardzo ładnie brzmiących domen nawiązującej do najstarszego zawodu świata lub też kupić na rynku wtórnym. Sam wiesz, że takich domen jest b.dużo, a więc jest nadpodaż. Reasumując, wolałbym dać 1k za domenę, a resztę w reklamę na różnych portalach(wiadomo +18:)

 

 

tak chyba moze być w każdej branzy. I jest to punkt widzenia czesto spotykany szczególnie w agencjach reklamowych i u zwykłych ludzi, którzy nie wierzą w moc/wartość domeny.

 

jest to zrozumiałe, bo przecież przychodzi klient i ma powiedzmy budżet 50k, wiec agencja namawia go do zarejestrowania gniota lub kupienia za max kilkaset pln a resztę "radzi" wydać na reklamę, którą to owa agencja skutecznie poprowadzi ;)

 

pamietam jak jeszcze zajowamełm się SEO, SEM i robiłem też audyty kampanii w sieci przypadek jak duża, znana agencja doradziła developerowi wydanie całkiem grubej kasy na portalach dla budowlańców - wszak dział "budowanie", a że klient docelowy nie ten. kogo to obchodzi. reklama była droga, prowizja zatem słuszna i się kręci - tylko klient niezadowolony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam, panie, wolę kobiety... <_<

Myślę, że średnie xx.xxx za tą domenę to wycena przesadzona.

Bardziej skłaniam się do niskiego xx.xxx, a gdybym musiał doprecyzować, dodam, że 15-20k to byłyby kwoty jak najbardziej akuratne <_<

Chociaż oczywiście życzę wyższej sprzedaży...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem adres jest dosyć seksistowski i nadaje się jedynie na portal a'la randkiwsieci.pl, ale wyłącznie z ofertami Pań..

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś takiego jeszcze spada? :o

 

Nie słyszałeś o kobietach upadłych? ;)

 

Co do domeny to pierwsze skojarzenie to panie do towarzystwa. Nie wiem skąd pomysł że ktoś da za nią 20k ale życzę networkerowi aby się taki klient trafił.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×