Jump to content
apze

Rejestracja na drugą edycję Domain Meeting otwarta

Recommended Posts

Nadmienię, że wg zdobytych informacji żadne "typowe" after party w "klubie/pubie na mieście" NIE JEST PLANOWANE.

"After party" na DomainMeeting 2013 to w tym roku wynajęta do 22.00 sala w hotelu Mercury, gdzie odbędzie się konferencja (oczywiście z cateringiem dzięki sponsorom).

 

Jeśli chcemy spotkać się w bardziej luźnych okolicznościach, musimy zorganizować się sami.

 

Ponieważ większość z nas nie zna Wrocławia, prośba do "autochtonów" ;-) o wskazywanie propozycji jakiegoś większego klubu we Wrocławiu, gdzie nie trzeba robić rezerwacji, aby się zmieścić i jednocześnie pogadać kuluarowo lub na parkiecie, jeśli tylko "nóżka do tańca się będzie rwała" :-D

 

Pozdrawiam,

 

Domener

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niestety nie dojadę, rozchorowałem się ;/

 

Mam więc do odsprzedania dwa noclegi w hotelu Mercure (tam gdzie odbywa się konferencja)

 

Noclegi w dniach: 21.02-23.02.2013

 

Pokój standardowy z 1 podwójnym łóżkiem + 2 śniadania dla jednej osoby

 

Cena jaką zapłaciłem już po promocji znalezionej przez Noname:

 

393.01 PLN

 

Oddam w dobre ręce za 200 zł.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na PW.

 

 

Mam nadzieję, że uda się jeszcze w tym roku z Wami zobaczyć, doszły mnie słuchy, że ODNJ może być w tym roku zagrożone? ;-/

 

pzdr

 

d

 

 

 

PS

 

Jak nikt się nie zgłosi mogę oddać za free jako miejscówkę na befora i ewentualnie after ;-)

Edited by degone
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako patron medialny muszę Was o tym poinformować, niestety. 5 minut temu otrzymałem informację, że afterparty odbędzie się w hotelu w Sali Tumskiej.

 

Na stronach hotelu jest informacja o tym miejscu i zgodnie z poniższym linkiem ma ona powierzchnię 138 m2 i wysokości 3m. Jeżeli to tam sala i na stronie nie ma błędu.

 

http://www.mercure.com/pl/hotel-3374-hotel-mercure-wroclaw-centrum-wczesniej-mercure-panorama/events.shtml.

 

Jak na 120 osób w ubiegłym roku i spodziewane 90 w tym. Do tego miejsce na konkurs to wychodzi 1,1m2 na osobę ??

 

Szok, szok, szok.

 

Zimny bufet i napoje alkoholowe gwarantowane do 22:00 ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na 120 osób w ubiegłym roku i spodziewane 90 w tym. Do tego miejsce na konkurs to wychodzi 1,1m2 na osobę ??

 

Szok, szok, szok.

 

Hymnem tegorocznego MD może zostać więc kawałek "Mój jest ten kawałek podłogi" :P

 

 

Zimny bufet i napoje alkoholowe gwarantowane do 22:00 ;(

 

A ciepły bufet?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę z Wami myślami. Ja w tym czasie wczasuję się. Udanej konferencji i afterparty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako patron medialny muszę Was o tym poinformować... to wychodzi 1,1m2 na osobę ??

Szok, szok, szok.

1,1 m2 na osobę to całkiem przyzwoita powierzchnia, zwłaszcza gdy ... jest się we dwójkę pod prysznicem ;)

Miło, że informujesz ale nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji.

Wszyscy wiedzą co będzie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnia informacja jaką otrzymałem od organizatora. Po 22:00 goście mogą liczyć na napoje. Nie wnikam już w to czy alkoholowe czy nie. Z mojej strony to tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 22:00 goście mogą liczyć na napoje. Nie wnikam już w to czy alkoholowe czy nie.

Trochę współczuję organizatorom tego zamieszania ale jak widać to wcale nie jest takie proste o czym Daniel pewnie wie najlepiej.

Pozwolę sobie też zasugerować, że raczej nie wszystkie napoje będą tam po 22.00 ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ciepły bufet?

 

Wg opisu w hotelu jest bar i restauracja, czynne do 23.00 (restauracja) i 24.00 (bar), powinno raczej wystarczyć, żeby zjeść coś na ciepło i ewentualnie popić czymś %.

http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3374-hotel-mercure-wroclaw-centrum-wczesniej-mercure-panorama/restaurant.shtml

 

Zresztą patrząc po zdjęciach restauracji - http://www.accorhotels.com/photos/3374y00.jpg będzie to dobra odskocznia od tego 1,1 m2 na osobę (jak apze wyżej policzył) na tej sali konferencyjnej.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani w przedziale czasowym 18:00-22:00 serwowany jest zimny bufet oraz działał będzie tzw. open bar, w skład, którego wchodzą także alkohole. Napoje z zawartością procentów, będą serwowane do godziny 2 w nocy. Możecie kosztować wszystkiego do woli i mamy nadzieję, że wszystko będzie Wam smakowało. Niewielka powierzchnia afterparty, to doskonała okazja do nawiązania ciekawych kontaktów i znajomości. Przepraszam, że odpowiadamy z opóźnieniem, ale przygotowania do konferencji całkowicie nas pochłaniają. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu. Były odpowiedzi, a teraz czas na pytanie, czy ktoś z Was będzie śpiewał na Sing Star? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy! :-)

Tym niemniej, koledzy z Wrocławia, dawajcie na Boga jakieś propozycje spędzenia wieczoru po oficjalnym "after party" w świetle jupiterów ;-)

No trzeba się jakoś zorganizować poza salą konferencyjną i z odrobiną towarzystwa płci pięknej przeciwnej amen :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No świetnie, zero odzewu, czyli we Wrocławiu to tylko do pokoju hotelowego można się przemieścić w podgrupach. Czy tak? No panowie z Wrocławia! Trochę inwencji twórczej, odejdźcie od monitorów :-)))))) :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Około 50-60 osób. Teraz trwa afterparty, a ja muszę sobie zrobić kilka minut przerwy ponieważ bolą mnie plecy od stania ;/

 

Odnośnie obniżennia cen odnowień ze strony NASK padły takie słowa:

 

"Znamy problem, pracujemy nad tym, analizy trwają jednak terminu nie można podać. Prawdopodobnie nie będzie to obecny rok budżetowy (2013). Być może 2014".

 

Czyli coś, co znamy z poprzednich spotkań ;/

 

Rozmowy w kuluarach - bezcenne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Około 50-60 osób. Teraz trwa afterparty, a ja muszę sobie zrobić kilka minut przerwy ponieważ bolą mnie plecy od stania ;/

 

Odnośnie obniżennia cen odnowień ze strony NASK padły takie słowa:

 

"Znamy problem, pracujemy nad tym, analizy trwają jednak terminu nie można podać. Prawdopodobnie nie będzie to obecny rok budżetowy (2013). Być może 2014".

 

Czyli coś, co znamy z poprzednich spotkań ;/

 

Rozmowy w kuluarach - bezcenne.

 

Dzięki za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnośnie obniżennia cen odnowień ze strony NASK padły takie słowa:

"Znamy problem, pracujemy nad tym, analizy trwają jednak terminu nie można podać. Prawdopodobnie nie będzie to obecny rok budżetowy (2013). Być może 2014".

Ktoś spytał jakim cudem wyliczyli że za IDN wystarczy im 10 PLN netto, a do obsługi nIDN potrzebują już kwoty czterokrotnie wyższej?
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za spotkanie i okazje do poznania nowych osob.

Ogolnie jednak troche stypa (czy tylko mnie bola nogi od stania?:-p)

Najlepiej bylo na AfterAfter w Bezsennosci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za spotkanie i okazje do poznania nowych osob.

Ogolnie jednak troche stypa (czy tylko mnie bola nogi od stania?:-p)

Najlepiej bylo na AfterAfter w Bezsennosci ;)

 

Też dziękuję za spotkanie. Nie no z tym staniem faktycznie - też mnie nogi bolą. ;-) I dzięki rok za pomoc - jestem mega wdzięczny. :)

 

Ogólnie to zgadzam się z apze, że bardzo ciekawe były rozmowy w kuluarach, ale kilka prelekcji też bardzo interesujących (mnie osobiście najbardziej zaciekawiła prezentacja pb na temat nowych zmian w premium.pl - ciekawe pomysły i z głową pomyślane, nie umniejszając oczywiście wkładu innych prelegentów).

 

A Pan z NASK tak odpowiedział na moje pytanie o obniżkę cen odnowień (być może, prawdopodobnie, nie wiem czy mogę udzielić konkretnej odpowiedzi), że nic nie odpowiedział - nic konkretnego i tak nie wiadomo, mistrzostwo świata. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krzywa Laffera?

Czy taka była oficjalna odpowiedź? ;) Ciężko z nią polemizować... Wiadomo że teoria ekonomiczna jest w NASK istotna, może nawet ważniejsza od optymalizacji przychodów skoro mając monopol odpuszczają sobie tak istotny temat jak rozwój rejestru... Zdaję sobie sprawę że "żądając wyjaśnień" tylko biadolę nad rozlanym mlekiem bo stworzony przez nich system jest po prostu oportunistyczny - za IDN czy regionalne żądają grosze bo te domeny nie mają po prostu dla NASKu żadnej wartości, gdyby nie wiążące ich regulaminy cena .pl byłaby wywindowana w nieskończoność. Daniel ma w tym poście dużo racji - IMHO zbliżają się podwyżki, a gniew społeczności liczącej ~2000 użytkowników nie ma dla nich żadnego znaczenia.

Z drugiej strony - oczywiście .pl po zmniejszeniu ceny przedłużeń o połowę nie powiększy się dwukrotnie, rejestrować na rynku pierwotnym nie ma już praktycznie czego a obecny przychód zbliżony do 100 mln nie zmieni się w magiczny sposób w 200 mln PLN... No chyba że ktoś ma pomysł jak z .pl zrobić gTLD ;)

Pisząc pół żartem - rozumiem ten pęd na kasę bo pedofilia bez OGROMNYCH pieniędzy na ochronę .pl sama się nie wypleni, chociaż po ostatnich podrygach KitProtect można jasno stwierdzić że po prostu zrzucaliśmy się przez ten czas na ciuchy i wakacje dla Śpiewaka. PR NASK przygotował w ogóle jakieś oświadczenie w tej sprawie? Czy nie ma to większego znaczenia że figurują w mediach koło bankruta sprzeniewierzającego publiczne środki?

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tylko ja tu zostałem? :P

 

Tu = w "Bezsenności"? Wszyscy grzeczni domainerzy już powinni iść spać. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Tu = w "Bezsenności"? Wszyscy grzeczni domainerzy już powinni iść spać. ;)

 

Chcesz zdjęcie na dowód? :P

 

Edit: Edytowałeś posta, wcześniej brzmiał inaczej ;-)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz zdjęcie na dowód? :P

 

Ty już nie pij. :)

 

Edytowałem, bo mogę o tej godzinie już głupoty pisać...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ty już nie pij. :)

 

Edytowałem, bo mogę o tej godzinie już głupoty pisać...

 

To wszystko przez te energetyki od AM :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×