Jump to content
thomaso

lepszystart.pl

Recommended Posts

Sprzedana dziś w premium.pl za 2460 zł, Klient skorzystał z opcji kup teraz w takiej cenie.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje, to jest nagroda za to że nie oddałeś strony internetowej po pierwszej lepszej cenie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

muszę przyznać że to zdecydowanie lepszystart.pl w nowy tydzień;D

i dobrze i miło że trafiają się takie transakcje :)

 

wielkie gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

czego tu gratulować?

chyba tylko szczęścia, bo domena niewiele warta

Warta tyle ile zapłacisz za nią kk. Więc jednak jest czego gratulować.

Ładna sprzedaż Thomaso ! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.

 

czego tu gratulować?

chyba tylko szczęścia, bo domena niewiele warta

Uważasz, że klient przepłacił, a klient uważa, że nie doceniłeś tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czego tu gratulować?

chyba tylko szczęścia, bo domena niewiele warta

sztuką jest tak ustawić KT aby klient brał domeny bez negocjacji , a thomaso z tego co widzę to coraz częściej się to udaje :) i tutaj zdecydowanie jest czego gratulować. Tym bardziej jeśli domena dla innych ma niższą wartość a jemu udało się wyciągnąć z niej właśnie tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba tylko szczęścia, bo domena niewiele warta

 

Mam zupełnie inne zdanie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby sprzedać taką domenę za taką kwotę. Ostatnio dobre generyki jest problem sprzedać za 500 złotych a co dopiero takie domeny. Dlatego gratuluję szczęścia i wysokiej sprzedaży przedmiotowej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamy nowego projektu pod w/w adresem w radiu Eska lecą co kilkanaście minut.

Wyglada to na dobrze zorganizowana, ogolnopolska kampanie reklamowa.

 

Wg informacji na stronie projekt rusza już za kilka dni (16 sierpnia?).

 

Cena domeny chociażby w tym kontekście - bardzo atrakcyjna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena domeny chociażby w tym kontekście - bardzo atrakcyjna.

 

Pewnie tak, ale domenę trzymałem aż od 2009 roku i trochę w nią już zwątpiłem stąd taka była ustalona cena tej domeny, patrząc na rozmach tego projektu rzeczywiście atrakcyjna cena. Po zapoznaniu się ze stroną stwierdzam, że nie takiego lepszego startu się spodziewałem. ;-) Chodziło mi bardziej o lepszy start w szkole, pracy, dla przedsiębiorców etc. ;)

 

Zapisałem się właśnie na listę mailingową, bo jestem ciekaw co tam będzie, a pewnie zapomnę sprawdzić:

 

Gratulujemy! Jesteś w projekcie. Wkrótce otrzymasz więcej informacji.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

Zapisałem się właśnie na listę mailingową, bo jestem ciekaw co tam będzie, a pewnie zapomnę sprawdzić:

 

Oj, nie tłumacz się, że się tam zapisałeś :P;)

Thomaso, gratuluję przyjemnej sprzedaży!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to,że na jakąś kampanię społeczną. Pewnie dlatego bez negocjacji. :) Gratulacje :)

Mi to bardziej przypomina reklamę kolejnego portalu typu showup ;)

 

Ale skoro lepszystart*pl to może w końcu godnezycie*pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna sprzedaż i zacna kwota. Ja swoją d r u g a s z a n s a .pl sprzedałem za ułamek tej kwoty. Reszta końcówek zajęta, ale pomyślałem, że taki ze mnie filantrop od domen, więc oddam klientowi domenę za darmo hm. Może to gest, a może uraz głowy...Nie, to jednak uraz głowy <_<

 

Gratulacje Thomaso!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się okazało kto kupił. :)http://lepszystart.pl - lepszy start z Axe, sam obstawiałem zupełnie inne zastosowanie dla tej domeny. Swoją drogą ciekawy przypadek, bo wygląda na to, że ta domena została zakupiona tylko po to, by przeprowadzić jeden konkurs i to tylko na facebook-u. Takie są zasady konkursu opisane na facebook-u:

Jak zdobyć tę jedyną? Oczaruj nas swoim pomysłem i wygraj jego realizację. Dasz jej kwiaty, zaprosisz do kina czy wymyślisz coś wyjątkowego? Opisz swój pomysł.

 

Można się wykazać pomysłowością i założyć, że taki organizator stanie na wysokości zadania i sfinansuje nawet najbardziej szalony i kosztowny pomysł. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto też dodać, że domena jest zarejestrowana na osobę fizyczną :)

I do tego jakiś naiwniak założył opcję...

 

Przy okazji - gratuluję sprzedaży.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto też dodać, że domena jest zarejestrowana na osobę fizyczną :)

I do tego jakiś naiwniak założył opcję...

 

Przy okazji - gratuluję sprzedaży.

 

Czemu naiwniak? Jest więcej niż pewne, że po kampanii domena spadnie, może nawet uda się uszczknąć jeszcze trochę ruchu.

 

 

Swoją drogą ciekawy przypadek, bo wygląda na to, że ta domena została zakupiona tylko po to, by przeprowadzić jeden konkurs i to tylko na facebook-u.

 

Może i konkurs tylko na fb, ale kampanie na domenie zamieścili teaser, więc też jest w pełni wykorzystana. Konkurs kosztuje na pewno dużo więcej i kupiona domena to pewnie nieistotny ułamek procenta kosztów, więc też nie ma się co dziwić. W zeszłym roku za podobną kwotę *wydzierżawiłem* dużej firmie inną dwuwyrazową domenę na pół roku, a użyli jej jedynie do ustawienia przekierowania na swoją stronę o podobnej nazwie (dwie litery dłuższa), na której był organizowany konkurs i którą promowali w mediach. W reklamie przepływają ogromne pieniądze i fajnie, że coraz częściej jakiś strumyczek płynie w naszą stronę, szkoda tylko, że nie rzeka. ;-)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×