Jump to content
domainator

Etykietka.pl 6,004$ SEDO

Recommended Posts

Wolne domeny są jak wiele gatunków - już niemal na wymarciu ;-) więc mam nadzieję, że podobne ceny będą coraz częściej gościły w sprzedażach.

 

Fantastyczna kwota.

 

NAZWA DOMENY: etykietka .pl
typ abonenta: organizacja
utworzona: 2006.12.21 12:11:43
ostatnia modyfikacja: 2013.08.16 14:00:25

ABONENT:
firma: Michael Wey
etikett .de Vertriebs GmbH

 

 

etikett (język niemiecki) - etykietka.

Edited by domainer
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Sedo prawdopodobnie nastąpiła tylko finalizacja transakcji więc nie przeceniałbym w tym przypadku ich mocy.

Etykietka.com z napisem "Ja! Wir liefern auch nach Polen!" ( Tak! Dostarczamy także do Polski! ) widocznie nie wystarczała firmie niemieckiej a peelka przekierowywała dotychczas na atrament.pl ( oferującego m.in. etykiety ) więc nabywca widocznie bardzo chciał mieć także to najważniejsze rozszerzenie i zapłacił trochę więcej niż można się było po niej na pierwszy rzut oka spodziewać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś miał niezły tupet, by wołać taką kwotę za domenę.

 

Pozostaje żałować, że tego tupetu brakuje 99% polskich domainerów, może wtedy ceny byłyby nieco bardziej "światowe".

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś miał niezły tupet, by wołać taką kwotę za domenę.

Ktoś miał niezły tupet żeby napisać przed włączeniem opcji "myślenie".

Zrób to następnym razem bo strzelasz niczym gołąb z dachu, po obiedzie.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo ładna sprzedaż :) i sprzedawca chyba musiał wiedzieć komu sprzedaje, że tak mocno i do końca wierzył w wartość domeny.

 

Oby więcej takich sprzedaży upublicznianych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gigant kwota za generyka tej jakości - w życiu nie użyłem słowa "etykietka", "etykieta" czy "naklejka" tak, ale nie "etykietka".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś miał niezły tupet, by wołać taką kwotę za domenę.

Tupet raczej występuje wówczas, gdy ktoś za półdarmo próbuje "kupić" domeny warte tysiące, lub dziesiątki tysięcy zł...

przykład1

przykład2

 

P.S. Gratulacje dla Sprzedającego!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tupet raczej występuje wówczas, gdy ktoś za półdarmo próbuje "kupić" domeny warte tysiące, lub dziesiątki tysięcy zł...

przykład1

przykład2

Kolego, to nie jest tupet, to jest BIZNES! Co do ceny za "etykietka.pl"to bardzo duża, szczególnie, że raczej używa się "etykieta, etykiety".

Share this post


Link to post
Share on other sites

pewnie zarobił hajsu że mu do końca życia starczy, nie wiem czy lepiej pracować w Norwegii jako elektryk za te 15000 zl czy mieę domenę i liczyć latami, że ktoś przyjdzie i ją kupi za na polskie realia za 100000 zl


Share this post


Link to post
Share on other sites

pewnie zarobił hajsu że mu do końca życia starczy

 

6004$? Coś się przeliczyłeś w zerach chyba - przecież to koło 19000 zł. A jeszcze do tego po odliczeniu prowizji Sedo (10%) i zapłacie podatku dochodowego (19%) z tych pieniędzy zostanie około 15000 zł. Sprzedaż bardzo dobra (w stosunku cena / nazwa), ale bez przesady, że komuś do końca życia starczy. ;) Fajny zastrzyk gotówki do prywatnych / firmowych funduszy i tylko tyle.

 

W każdym razie duże gratulacje dla sprzedającego.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tupet raczej występuje wówczas, gdy ktoś za półdarmo próbuje "kupić" domeny warte tysiące, lub dziesiątki tysięcy zł...

przykład1

przykład2

 

Szukam okazji, kupiłem kilkanaście fajnych domen po kilkaset, kilka tys zł. Jeśli widzisz w tym jakieś ustępstwo to chyba coś jest z Tobą nie tak. Jeśli chcę na domenach zarobić, nie kupuję w cenie KK proste.

Nie rozumiem Twego żalu, niczym żalu zbitego dziecka... Czy to przez to że nie byłem zainteresowany zakupem Twoich domen?

PS. Sprawdź swoje aukcje chociażby: http://di.pl/topic/94730-localpl-lcepl-sinologiapl-budyniepl-heraklespl-windykatoreu-windykacjaterenowapl-awionetkicompl-ksztalceniecompl-rewidenteu-i-in/ przypominające tonącego łapiącego się nawet żyletki.

 

Ktoś miał niezły tupet żeby napisać przed włączeniem opcji "myślenie".

Zrób to następnym razem bo strzelasz niczym gołąb z dachu, po obiedzie.

 

Chyba nie zrozumiałeś ironii kolego.

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie zrozumiałeś ironii.

Żeby wypowiedź miała cechy ironii, to trzeba umieć to odpowiednio przedstawić.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to przez to że nie byłem zainteresowany zakupem Twoich domen?

PS. Sprawdź swoje aukcje chociażby: http://di.pl/topic/94730-localpl-lcepl-sinologiapl-budyniepl-heraklespl-windykatoreu-windykacjaterenowapl-awionetkicompl-ksztalceniecompl-rewidenteu-i-in/ przypominające tonącego łapiącego się nawet żyletki.

 

Miałem się nie odzywać, bo g**** się nie rusza, co by smród się nie rozchodził, ale widzę, że edytowałeś jeszcze swoje żałosne wypociny i jakoś nie mogę się powstrzymać.

Gdybym miał się obrażać na każdego, kto nie skorzystał z mojej oferty... ech, brak słów.

P.S. Z początkowych 3,9k zszedłem dla Ciebie do 2,5k netto za herakles.pl. Raczej nie widzę tu żadnego tonącego...

 

A brak odpowiedzi w toczących się negocjacjach świadczy o Twojej kulturze - a raczej jej braku, szczególnie jeśli ktoś pisze:

Będę wdzięczny za w miarę szybkie info zwrotne(...)

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

herakles.pl - bardzo fajna domena na usługi typu sprzątane i administracja budynków (mocne skojarzenie ze stajnią Augiasza) :-)

sorki za off-topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

herakles.pl - bardzo fajna domena na usługi typu sprzątane i administracja budynków (mocne skojarzenie ze stajnią Augiasza) :-)

sorki za off-topic

 

No... w każdym razie Zainteresowany sam zapytał o tę domenę, którą podałem jako propozycja w wiadomym temacie, gdzie pisał

Chcę miec fajną nazwę w miarę krótką.

Chciałbym by była z czymś kojarzona, najbardziej chciałbym miec domenę typu: BATORY.PL, MIESZKO.PL, nazwy te same w sobie prezentują "potęgę" i są już kojarzone, łatwo zapamiętywalne.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem inną domenę toteż nie skorzystałem z Twojej oferty. W ramach zapytania dostałem około 50-70 wiadomości, z czego kilkanaście było ciekawych, zostawiłem je bez odpowiedzi gdyż dałem sobie czas na wybór. Po wybraniu jednej z domen odpowiedziałem większości osób które złożyły interesujące mnie oferty i trwały negocjacje. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi to widocznie zawieruszyła mi się Twa wiadomość, lub ją wcześniej niechcący usunąłem porządkując skrzynkę.

 

 

A brak odpowiedzi w toczących się negocjacjach świadczy o Twojej kulturze - a raczej jej braku, szczególnie jeśli ktoś pisze:

 

Miałem się nie odzywać, bo g**** się nie rusza, co by smród się nie rozchodził, ale widzę, że edytowałeś jeszcze swoje żałosne wypociny i jakoś nie mogę się powstrzymać.

 

i Ty mówisz o kulturze?

Więcej opanowania i pokory chłopcze...

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enzo...mieliśmy okazje wymienić parę zdań co do pewnej domeny...jakoś nie zauważyłem Twojej propozycji na kilkaset złotych...tak, że jakoś mało przekonujący jesteś w tym co napisałeś...ale oczywiście masz prawo decydować ile i na co wydajesz własne pieniądze...:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabawne, zróbcie osobny temat dla tych którym zaoferowałem za mało, lub nie zaoferowałem nic, opisując swe negocjacyjne rozterki i rozpacze. ;)

Lubię rozmawiać konkretnie, jeśli domena mi się podoba to za mniej czy więcej ją kupuję (oczywiście próbując zbić cenę, bo lubię negocjować). Otrzymywałem też propozycje domen za xxx - x xxx za które nie zapłacił bym więcej jak 10zł, bo domena mnie poprostu nie przekonywała... tyle w tym temacie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×